FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Shemik »

Kuci, jinak hlavni diskuze o novem Shardovi, zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=143436" onclick="window.open(this.href);return false;
PS: Ale muzete samo i tady, nikoho tam nehonim, pisu to pro ty, co o tom nevedi :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Shemik »

Peters píše:bych rekl, ze sefik vybocuje trochu vic nad ramec "noveho modelu"... nebyt ten zabozrout MPV, tak nevim, nevim... :-)
JJ kuci, vybocuju z rady, ale uz ted muzu s jistotou rict, ze (pro me) mam lepsi faro, nez je novej Sharda. Hele ja se na nej tesil jak decko a tohle je kudla do zad :mrgreen:
Takze zaplat pambuh za myho zabozrouta, do kteryho se vejde 2.800 zab a 7 zidli, oproti zidlozroutovi, do kteryho se vejde jen 2.300 zab a zidle sezral do podlahy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od patper »

:D tak zasebe ti rovnou muzu rict,ze bych do toho co mas ty nesel ani nahodou a uprime nechapu proc ....ale radsi nic :wink:

Uživatelský avatar
rockyteam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 05.12.2009 13:57
Bydliště: Ostrava

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od rockyteam »

Myslím si, že každý má doma auto které se mu líbí, splňuje jeho představy a takové vlastně chtěl...Takže říct tvoje auto se mi nelíbí, nebo bych takové nechtěl je vlastně normální.
Passat Variant 1.9 66kw r.2000 (AHH)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Shemik »

Pato:
No jo no, "ani nahodou", rozhodnuti skalopevne, ale "sam nechapes proc" a "radsi nic", co Ti na to rict :?: :mrgreen: :mrgreen: Asi nic :lol: Je to samo naprosto v cajku, vem si tu nudu na svete, kdyby se nam vsem libili stejny auta a nedej boze jeste zensky :mrgreen: Ale myslim, ze jak auta, tak zensky tady mame vsichni paradni :lol: Jinak jo, ja si tady utahuju z novyho Shardy, protoze jsem z neho, jako myslim, ze se bez nadsazky da rict, drtiva vetsina lidi i tady v nasi sekci, hodne zklamanej. Ze se Tobe Pato libi, je prece v cajku, mas jiny pozadavky na auto, dyk o nic nejde, ale nejak se ted, po tom, co jsi za 2 roky, co ho mam ani nepip, nemuzu zbavit dojmu, ze po tom jak si tady ted delam sprtouchlata z novyho Shardy, jsi dostal potrebu si pichnout do myho Pazouta :mrgreen: Jinak uz hodne lidi mi tady reklo, ze a co se jim na Pazoutovi nelibi, ale bud jako legraci, nebo nebo jako pratelskou a uprimnou kritiku, ale ne jako odpoved na "neco" :mrgreen: No mozna jsem paranoidni a jen mi to nevyznelo jako legrace, na kterou jsem hlavne u Tebe prakticky bezvyhradne zvykly :lol:

Jinak, vis, kdyby SIII aspon udelali hnusnyho, tak me to mozna ani nemrzi, ale ja si tady z nej neutahuju, abych byl nejakej king, mozna je to muj zpusob vyjadreni smutku, protoze mam-li Ti to rict uplne uprimne, tak me to fakt zasahlo. Uz jsem to psal v tom vedlejsim tematu, ja si ho naprosto vazne chtel koupit a s velkou slavou se do rad sharanistu, kde jsem leta srdcem, vratit i autem a proto jsem se na nej fakt tak tesil a pevne doufal, ze VW aspon jednou bude chtit byt originalni a neudela kopii Galaxy III, ale po tom co ho ukazali jsem z toho proste fakt smutny, protoze jasny, nekupoval bych si ho novyho, na to nemam, ale chtel jsem par let pockat na prvni ojetiny, mel jsem to presne naplanovany, par let jeste v Pazoutovi a pak do nej opravdu jit. Jenze mam po p..., tohle auto, byt je krasny, je proste fakt vetsi kombik a s MPV uz to nema nic spolecnyho a ja potrebuju a chci jedine pravy nefalsovany MPV, treba jako je SAG I a II a nebo treba muj Pazout!!! Pac muj Pazout a to si rikej co chces, MPV je a poradny MPV, jak ma MPV bejt, novej Sharda bohzel ne, to je vetsi kombik a vic jak pulku vlastnosti, ktere MPVcka delaly MPVckama, ma bohuzel fuc :? :lol: No a hlavne nejsem zadnej znackovej srdcar, potrebuju dobry auto, ktere mi presne sedne na moje pozadavky, to je cely, proto se nepoutam k jedne znacce a hledam, presne to co potrebuju a byt tim srdcem tady mam zapausteny koreny, tak autem, musim holt opet o dum dal :? :lol:

U prvniho Shardy jsem spokojeny byl, sedel mi dobre, ale mel jsem trochu smolika, nicmene i tak ho dokonce mam porad rad, kdyz na nej cihnu z okna, tak me popada nostalgie, pri vedomi, ze ho musim na jare strelit. Ale Pazout mi, mozna pro nektere "srdcare" tady bohuzel, fakt vyborne slouzi. Vzpomen si jak tady ze me pred 2 rokama, kdyz jsem ho mel par tydnu, lidi tahali nejake hodnoceni a porovnani se SAG atd atd. Ja si to tenkrat neroufal rict, protoze jsem s nim tu zkusenost jeste nemel, ale pak po roce a vice, uz jsem se s tim hodocenim netajil a netajim se s nim ani dnes. Byt je porad spousta veci, ktere mi v Pazoutu oproti II Shardovi chybi, byt jsem si na hnusnou palubku v Pazoutovi musel nejakou dobu zvykat a dodnes vidim intetier SII, jako i kdyz daleko mene prakticky, tak ale hezci, a tak dale a tak dale, tak ale holt ani ja sam sobe a ja tedy presne vim proc, neokecam to, ze je ten Pazout modelove o cca 3 roky novejsi auto, takze se to samozrejme odrazilo i v technologiich, vybave a spuste detailu. Design asi nechme u ledu, stejne se mi vic libi SII, ale to co mam ted, je proste pohodlnejsi a o nemalo praktictejsi auto, tedy presneji receno pro me potreby a ver ci never, nepisi zaujate, prave v tuto chvili mam s obema autama najeto priblizne stejne, kolem 25.000 km, takze to srovnani mam. A fakt nemam za potrebi si tady pred kymkoli zduvodnovat koupi Peugeota, bud jeho vychvalovanim, nebo dokonce hanenim Sharana II. Tu koupi Pazouta jsem hooooodne dlouho zvazoval, projel jsem snad vsechny bazarovy Pazouty po cele Praze a bal jsem se toho, az jsem se klepal, ale ted jsem rad, ze jsem do toho tehdy sel, protoze jsem si (opet zduraznuji, pro me potreby), polepsil. A resit takovyto "nooo jooo, ale francouz", to asi nebudem, ze :?: To jsme doufam na vyssi urovni :lol:

Takze ja mam auto, ktere je spolehlive, maka jako krava, je praktice a velmi pohodlne, presne to, co jsem potreboval a chtel, protoze v nem travim nekdy i vic, jak pul dne v kolonach a zaroven nekdy i nekolikrat rocne litam Italii a ted uz ne jen sever, pac se segra prestehovala do Cech, takze ted uz vetsinou od pulky Italie dolu na jih. Takze i dlouhodobe bydleni v tom aute mam hodne dobre vyzkouseny a i tady musim rict, ze i toto je jedna z veci, ve kterych jsem vyrazne spokojenejsi, byt, jak rikam, jsou i veci, ktere mi oproti Shardovi chybi. Takze ja myslim, ze takovy to, "no to Tvoje nikdy, ale ani nevim proc a radsi nic", to je spis takovy usmevny, nez o necem vypovidajici :lol: , bud napis konkretne, co se Ti na nem nelibi, ja jsem ver ci never i za kritiku rad, protoze casto jsem i diky kritice, diky niz jsem zjistil nevyhody, o kterych jsem nevedel, nasel mnohdy i vyhody toho auta, takze bud konkretni a rekni napriklad "nelibi se mi Tvoje soupacky", nebo "nelibi se mi design", nebo "nelibi se mi palubka" a ja ani nemeknu ale takove to nekonkretni "tohle nikdy, ale nevim proc" me spis rozesmiva, nez nejak zlobi :mrgreen: Ja fakt neverim tomu, ze bys i na mym Pazoutovi odsoudil uplne vsechno a nenasel na nem i veci, ktere jsou oproti SAG lepsi ci praktictejsi :lol: Jak jsem psal vyse, to ze ve vysledku myho Pazouta ne, to je naprosto v cajku a dokonce i pomerne dost logicke, uz jen z duvodu, ze rikas, by Ti vic vyhovoval novej Sharda, se zasadne zmenenou koncepci oproti jak SII, tak i oproti P807, kazdy potrebujem neco jineho a Ty podle toho co pises, uz asi nepotrebujes MPV, ale staci Ti "prostorne rodinne auto", ja se jen pousmivam tomu, jakym zpusobem to sdelujes v souvislosti s mym autem :mrgreen:

No zaverem, si jeste trochu zaplacu na prohrbu MPV od VW :mrgreen: Po tom, co VW tohle auto trvalo 15 ci 10 let, ze by, do doby, nez odjedu Pazouta, udelali jeste jedno, ale fakt MPV, nebo pravou MPV verzi tohodle, fakt nedoufam, takze holt priste budu muset jit opet do jine znacky, jako asi hodne lidi tady, co si I a II SAGy koupili kvuli tomu, ze to jsou MPV vozy, ale myslim, ze my, co takhle tu situaci budeme muset resit, tak presne vime proc :lol: a radi za to jiste nejsme, Sharana jsme chteli, ale opet MPV, to je cely, vic k tomu myslim neni co dodat a to ze si tady z nej utahuju, je muj zpusob breceni, protoze jinak bych na nej musel nadavat a to je myslim, taky zbytecny :lol: Snad jen jeste dodam, ze jak pisi jednickari, tak jsou na tom opravdu lip, nez my dvojkari a to at uz mame II Sharana, nebo II Pazouta (nebo obe dvojky :mrgreen: ), protoze ti jednickari maji pred sebou jeste ten II model, my dvojkari, co chcem MPV, uz bohuzel jen kombika :? :lol: :mrgreen: :mrgreen:



Rockyteam: Souhlas :lol:

Uživatelský avatar
Vytvarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - 3 Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Vytvarnik »

Řediteli, ty ses nějak rozepsal. Ty máš houby co na práci :-))

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Shemik »

No to zas ne, ale uz dva dni tady truchlim na prohrbu MPV od VW :mrgreen: Pam pam pa dam 8) 8) :mrgreen:
PS: A tohle me zas tak nezdrzi, pri intenzite meho smutku udelam jen chrrrrrrrr na klavesnici a je hotovo :lol:

Uživatelský avatar
rockyteam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 05.12.2009 13:57
Bydliště: Ostrava

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od rockyteam »

Myslím si když si někdo koupí Sharana II r.2009-10 tak mu může vydržet dalších 10-15 let. A pak zas bude Sharan IV opět MPV ve stylu I a II :lol: A nebo úplně jiné MPV 8)
Passat Variant 1.9 66kw r.2000 (AHH)

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Fana »

Wow, kluci, máme se na co těšit, konečně pořádné motory. :-D :-D :-D
http://www.novinky.cz/auto/193935-volks ... aranu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

„V posledním březnovém týdnu bude zahájena výroba modelů 3.0 V6 TDI (176 kW / 240 k) a 4.2 V8 TDI (250 kW / 340 k). Po nich bude následovat varianta 3.0 TSI V6 Hybrid (245 kW / 333 k) a 3.6 V6 FSI (206 kW / 280 k). Počátkem listopadu pak nabídku doplní základní verze 3.0 V6 TDI (150 kW / 204 k).”

Uživatelský avatar
Vytvarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - 3 Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Vytvarnik »

Sharan IV (jestli nějaký bude) určitě nebude ve stylu I a II
Ten trend je dnes bohužel takový a za 10 let nebude jiný.
MPV pro rodinu a když chceš něco mírně nákladního tak Caddy Max, nebo pak Transportera (Caravellu, Multivana)

Osobně jsem zvědavý, jak dlouho tu koncepci rovné podlahy a vyndavacích sedaček udrží trojice P 807, C 8 a Lancia Phedra a s nimi Renault Espace.

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od trepifajxl »

Shemik píše:No to zas ne, ale uz dva dni tady truchlim na prohrbu MPV od VW :mrgreen: Pam pam pa dam 8) 8) :mrgreen:
PS: A tohle me zas tak nezdrzi, pri intenzite meho smutku udelam jen chrrrrrrrr na klavesnici a je hotovo :lol:
Tak netruchli a podívej se co tam bude za motory (6V + 8V) , tak že konečně pořádný auto. No a ten interiér, to zase něco český ručičky vymyslí
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Shemik »

Vytvarnik píše:Osobně jsem zvědavý, jak dlouho tu koncepci rovné podlahy a vyndavacích sedaček udrží trojice P 807, C 8 a Lancia Phedra a s nimi Renault Espace.
To jsem cece taky zvedavej, ale bohuzel verim tomu, ze v pristich modelech se budou opicit po ostatnich a MPV s rovnou podlahou pujdou do haje i u nich.

Ale jak pise Rockyteam, resenim (pro me) bude, koupit cca 3 roky ojety pravy MPV, at uz jakekoli znacky, ale tady asi, aby mi co nejdyl vydrzelo, bude platit, ze cim pozdeji, tim lepe. Takze pockat treba az za nejakej ten rok vyjenou s novymi kombiky ostatni znacky a pak pockat ty 3 roky a koupit posledni MPV po 3 letech ojeti. To by mi mozna mohlo vyjit i na ten rok 2015-16, takze by mi to s Pazoutem snad melo vyjit :lol: Pak uz bohuzel podle me bude zbyvat, jen se s MPV rozloucit a nebo ho udrzovat, jako treba dneska embecka a ziguliky :mrgreen:

PS: Ale tak uvidime, doufejme, ze se ho nektera z automobilek nevzda, ale akorat uz pak si nebude tak navyber, jako bylo do ted, kdy jsme vybirali z asi 8 modelu normalnich MPV :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od Shemik »

Kucí, omlouvám se, přemístil jsem hlasování sem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=143773" onclick="window.open(this.href);return false; akorát je potřeba znovu kliknout, díky za nové zahlasování :lol:

Také jsem trochu polaboroval nad tím vším, tak si můžete počíst a hodit do placu Váš názor. :lol:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od parizek_ltm »

wau, ty motory, to je proste klasicka americka racha, to bude zrat...

Uživatelský avatar
x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: FACELIFT: nové modely Sharan, Alhambra, Galaxy

Příspěvek od x »

Takové motory tam asi nebudou ....To se někdo na novinkách přehledl...Už to tam opravili.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“