TOPENÍ: nechce topit, jak poznám příhřev?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: TOPENÍ: nechce topit, jak poznám příhřev?

Příspěvek od michall »

Nevím jak u 81kW,ale u ANU a AUY je ventil zhruba pod palivovým filtrem, ovládán je podtlakem.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

BrendlJiri
Člen klubu
Příspěvky: 319
Registrován: 29.09.2007 12:33
Bydliště: jablonec nad nisou

Re: TOPENÍ: nechce topit, jak poznám příhřev?

Příspěvek od BrendlJiri »

Aha kouknu diky
Sharan tdi afn 81kw

Shaleman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 05.05.2016 11:37
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: TOPENÍ: nechce topit, jak poznám příhřev?

Příspěvek od Shaleman »

dravím. Snad jsem ve správném tématu... Sharan mi přestal topit. Fouká jen studený vzduch. Navíc, když stojí (i v případě studeného vypnutého motoru!!!), ozývá se z pod levých zadních dveří bufík, jakoby vysavač. Poradíte co s tím? Climatronic nemam, dle budiku se neprehriva. Premyslim nad klapkami ci termostatem. Jak a kde mam zacit?

Edit: po 4 hodinách co auto stálo a stojí. Bufík stále hučí, zvuk jako když jede čerpadlo, ale nevím co čerpá, když je auto vypnuté. Kouknul jsem se pod kapotu a i po 4 hodinách je motor teplý, ale přitom při jízdě nešel budík za půlku. Zkusil jsem otevřít nádrž na vodu, zasyčela podtlakem a ani kapka vody, ale auto mi nedalo vůbec najevo, že by mu nějaká voda chyběla. Dolil jsem destilku, nepřijde mi, že by to někde unikalo. Zkontroluju ještě ráno, než půjdu do práce... Radši po svých.
Sharan 1.9 TDI, 81kW, 1998, AFN

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“