PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Dusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 12.02.2011 20:38
Bydliště: Melnicke Vtelno

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Dusic »

tak uz mam na Aje tez oskrabano a bile podsviceni je noblesni...az dodelam cele auto,tak hodim foto.BTW velky dik 11mAjA11 za info a poradenstvi...pristrojovka mi zabrala jen asi 20min a pak hodinove kazani od manzelky,ktera rikala neco o jakemsi oranzovem bordelu vsude kolem me. :P

dano76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.10.2011 20:41

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od dano76 »

Vedel by mi niekto prosim vas pomoct ? Na Seat Toledo, r. 2001 mi niekedy svieti tachometer/ otackometer (palubovka) a to aj po vytiahnuti kluca. Neviem cim to moze byt sposobene, pretoze niekedy to svieti, niekedy nie. Bol som aj v servise SEAT a tam mi vela nevedeli pomoct. Prosim vas, vedel by mi niekto s tym pomoct ? Ak ano, tak ma prosim vas kontaktujte. Dakujem.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od 11mAjA11 »

Dusic píše:tak uz mam na Aje tez oskrabano a bile podsviceni je noblesni...az dodelam cele auto,tak hodim foto.BTW velky dik 11mAjA11 za info a poradenstvi...pristrojovka mi zabrala jen asi 20min a pak hodinove kazani od manzelky,ktera rikala neco o jakemsi oranzovem bordelu vsude kolem me. :P
Jo jo to je vedlejší produkt..
Pro krásu se musí trpět ....

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :laugh: :laugh: :laugh: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :taunt: :taunt: :thanks: :thanks: :thanks:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od jeff78 »

zdravim panove, chtel jsem se zeptat nekdy kdyz jedu, tak mi jakoby rychle poblikava maxidot. NEvite cim by to mohlo byt?? Diky moc za odpovedi :-)
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od hiero »

Ahojte! Uz dlhsiu dobu mam problem s podsvietenim budikov. Po zapnuti svetiel sa mi podsvietenie nestlmi, stale to preblykava a samozrejme sa ani nezapne podsvietenie ovladacich prvkov okien atd...uz som rozobral a vycistil zdruzeny spinac svetiel, lebo som myslel, ze sa nedostava napatovy impulz zo svetiel do elektroniky, ale ani to nepomohlo. akurat som si vsimol, ze ked podsvietenie stlmim potakom skoro na minimum tak vsetko funguje tak ma napada ci to nemoze byt tym potakom.... :?:

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od michall »

Tak to vypadá na problém s nějakým zkratem, prostě naplno to šlusuje, když snížíš intenzitu (= zmenšíš napětí i proud) tak to aspoň trochu maká. Postupně odpojuj vše, co je podsvícené (ovladače, autorádio, ...) až to začne chodit a vylučovací metodou určíš "viníka".
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Kralovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.12.2010 18:18

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Kralovi »

nazdarek jak jsem odšrouboval šrouby na palubovce a budiky se mi jen ttrochu vyklopily je to tam nějak nacvaknute nebo jak to mam vytahnout?Nechci za to moc tahat at něce neutrhnu poradite mi děkuji

Boceli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.11.2011 20:36
Bydliště: Loučná u Litvínova
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Boceli »

Zdravím všechny příznivce vozu Sharan,Alhambra a Galaxy
Mám takový problém:moje přístrojovka(vozidlo Sharan 2,0 85 kW,verze CL)nesignalizuje kontrolkou parkovací ani tlumená světla,pouze dálková,rovněž tak chybí znázornění otevření dveří,asi to je taková verze??? nevím,nebo je něco špatně,Palubní počítač nemá,(celkové podsvícení budíků samozřejmě funguje)
Díky za radu.Petr

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od jeff78 »

parkovaci a tlumena svetla to nezobrazuje normalne, tak to proste je. To je ale znazornene v servisni knizce. K tomu znazorneni otevreneho auta. Mas maxi nebo polodot??
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od michall »

Bez světel svítí jen otočná část přepínače světel. Parkovací světla jsou signalizována osvětlením zbývajících symbolů na přepínači (a taky všeho ostatního, co je podsvícené). Tlumená jsou poznat jen podle polohy přepínače, samostatnou kontrolku nemají.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Boceli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.11.2011 20:36
Bydliště: Loučná u Litvínova
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Boceli »

Děkuji chlapi takže je to v pořádku,jen pro upřesnění co to je Polodot??jen na okraj nesvítí mi podsvícení na klimatroniku,pouze červený a modrý bod na regulaci teploty,jak se tam mění žárovky??

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od M@rty74 »

Pokud se dobře pamatuji tak klimatronik je podsvícený ledkama, takže bez demontáže, rozebrání a trošku elektrotechnické zdatnosti se neobejdeš...
A polodot je polovina MAXIdotu.
maxidot.jpg
dsc04344db8.jpg
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Boceli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 18.11.2011 20:36
Bydliště: Loučná u Litvínova
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Boceli »

Mám 2,0 85 kW benzín,r.v.98 a nemám žádnej DOT

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od kubenec »

M@rty psál příklady pro SAG II, Ty máš SAG I. Tam to bude úplně jinak.

Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od CiFO »

Čau klucí,mě sice přístrojovka svítí ale za to topí,při delší cestě z ní ( po přiložení ruky na plexi,nebo pokud držím věnec volantu na 12:00) citím jak zní sála teplo,četl sem téma a dočetl se že se dají koupit i v lepší mototechně,což asi nebyl můj případ a prodali mi nějakou 5w kdy -paní- prodavačka řekla že to nemůže přečíst to čísílko a vrazila mě první žárovky co našla, což je asi špatně takže mám nakoupit 3w nebo 2w popř.není problém jinde?
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“