TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od tornado1 »

ty umíš jenom kopírovat z internetu, mně to někdy zabere hodiny než na něco příjdu.. a pak chceš at ti to každý napíše na forum.. zkus něco vymýšlet jako já aby jsi něco dokázal a ne jenom blbě kecat blbosti.. to jediné umíš..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od patper »

Tak si ty "machre" tady nehraj na neco co nejsi :!: :!: :!: A blbosti tu placas Ty :!: Si sahni do svedomi (jestli ho tedy mas) .....

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od tornado1 »

tak mi řekni co jsem teda.. ty umíš h***o a jenom tady vyzvídáš a radíš nesmysly..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od tornado1 »

já jsem někomu radil nějakou blbost co se týče elektroniky? tak mi pošli odkaz..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od Skyppy »

KUCÍÍÍÍÍ KLÍÍÍD. Blíží se vánoce a to jsou svátky míru a klidu!!!!!!!!!!!!!!!!! No né????

-Vasek-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 25.10.2010 00:24
Bydliště: Praha 4 Braník

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od -Vasek- »

Zdravím, opět se na Vás obracím s prosbou o radu. Mám podobnou potíž jako řešil uživatel MAKO-VR6 na cca 4. stránce tohoto vlákna (ale chybí tam, jak to dopadlo). Tak tedy tempomat mám origo, ale nikdy mi nefungoval a tak mi stále hlodá, co s tím je. Bohužel jsem na nic nepřišel. Řídící jednotka motoru neukazuje žádné chyby. Chtěl jsem načíst blok hodnot, kde bude signál od brzdového snímače a čudlíků na té páčce, ale nenašel jsem ho (blok 6 to není). Mám kabel KKL, vag verze 304. Tuší někdo, kam bych se měl podívat? Nechce se mi to nějak ad-hoc celé rozebírat. Díky V.
Sharan VR6 Syncro, automat, r.v. 97

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od tornado1 »

u tohoto roku se tempomat nedá diagnostikovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

-Vasek-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 25.10.2010 00:24
Bydliště: Praha 4 Braník

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od -Vasek- »

tornado1 píše:u tohoto roku se tempomat nedá diagnostikovat
Nepotěšil jsi mě, ale stejně díky moc! Budu si muset udělat hezký večer s měřákem, až bude víc času...
V.
Sharan VR6 Syncro, automat, r.v. 97

mikešik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 06.06.2011 20:05

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od mikešik »

ahoj kluci potrebuji pomoct mam ALAHMBRU PD rv 2003 ted chci dodelat tempomat packu mam kolebkovou ale nemam origo k ni kabel nevite nekdo cislovani pini v patici te pačky foto zde diky moc taky chci tempomatovat :drinks:
Přílohy
DSC01482.JPG

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od michall »

Pomůže tohle?
http://www.gsa.kabel1.cz/tempomat.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od tornado1 »

mám kompletní kabeláž kdyby jsi chtěl.. můžu i namontovat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

radekk1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.05.2012 23:14

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od radekk1 »

Zdravim všechny. Potřebuju radu.
Koupil jsem Alhambru r.v.2002 má tempomat , ale při zapnutí všechno svítí na palubce jak má ale rychlost drží tak vteřinku a pak nic jak kdyby se sám hned vypnul. Nevíte čim to může bejt ? Díky za radu.
Seat Alahmbra 2002

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od michall »

Mrkni sem, jestli všechno chodí, jak má
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2154116#p2154116" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od smolda »

Taky je možný že budeš muset sáhnout do spínačů na pedálech - může bejt že některý z nich špatně spíná (nedrží).
Naposledy upravil(a) smolda dne 28.05.2012 17:57, celkem upraveno 1 x.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
MAKO-VR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 30.05.2010 12:05
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: TEMPOMAT: nefunguje, zapojení táhla pod pedálem

Příspěvek od MAKO-VR6 »

Ahoj, já jsem to nevyřešil. Je to škoda. Někde jsem dohledal, že má být RJ vedle spolujezdce u radia, ale když jsem to odkrytoval, tak jsem nenašel. Víc nevím.
-Vasek- píše:Zdravím, opět se na Vás obracím s prosbou o radu. Mám podobnou potíž jako řešil uživatel MAKO-VR6 na cca 4. stránce tohoto vlákna (ale chybí tam, jak to dopadlo). Tak tedy tempomat mám origo, ale nikdy mi nefungoval a tak mi stále hlodá, co s tím je. Bohužel jsem na nic nepřišel. Řídící jednotka motoru neukazuje žádné chyby. Chtěl jsem načíst blok hodnot, kde bude signál od brzdového snímače a čudlíků na té páčce, ale nenašel jsem ho (blok 6 to není). Mám kabel KKL, vag verze 304. Tuší někdo, kam bych se měl podívat? Nechce se mi to nějak ad-hoc celé rozebírat. Díky V.
MAKO

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“