KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
marasoba
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 17.02.2008 21:16
Bydliště: okr. Benešov

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od marasoba »

Jojo, tak tohle potvrzuju. Jeden kluk z vedlejší vesnice měl feldu z AAA. Pořád mu chrastilo levé zrcátko, tak ho rozebral a co myslíte, že tam bylo 8O
VW Sharan 1,9TDI 81kW AFN, r.v.1997, bílý, začíná hlodat zub času, sviňa - tak už dohlodal.
VW Sharan 1,9TDI 85kW BVK r.v.2008, tmavě modrý, zub taky hlodá 😁

Uživatelský avatar
heimdall
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 27.10.2009 17:43
Bydliště: Slovensko

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od heimdall »

Presne to napisal Marcelralis, tieto spiny zlodejske su o krok vpredu, celkom zaujimavy system zabezpecenia auta sa zda byt tu: http://www.zederlock.sk/system-zeder" onclick="window.open(this.href);return false; cena cca 290€ co je najzaujimavejsie, ze ho pravdepodobne ani neodtiahnu s vytocenymi kolesami.

Kaslat na poistovnu, najdu si vzdy dostatok vyhovoriek ako neplnit poistnu udalost, mimochodom poistenie auta proti kradezi nieje lacny spas. Ja tie svoje radsej zainvestujem do niecoho takehoto plus nejaky magicar.

walle5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.12.2009 14:15
Bydliště: Trenčiansky kraj - SK

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od walle5 »

To bola prvá vec čo som urobil - dal som namontovať Zeder. Po celý čas som mohol byť pri montáži čoho som aj využil. Čakal som, že pôjde na to zhora od volantu, ale prekvapil ma. Rozobral kĺb nad podlahou a vytiahol tyč riadenia. Na to nasunul a privaril Zeder plus nejaké ďalšie úpravy. Urobil otvor do plastového krytu pod volantom pre zámok. Tyč riadenia so zederom vrátil späť. Ešte dorobil relátko, takže pri zamknutom Zederi sa ani nepokúša nštartovať.

Odhadovaný čas montáže 2 hodiny, skutočný 45 minút.

A spávam dobre.

V budúcnosti ešte plánujem nejaký can-bus alarm.

Uživatelský avatar
heimdall
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 27.10.2009 17:43
Bydliště: Slovensko

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od heimdall »

Este jedna mala ukazka http://www.zederlock.sk/pokusy-o-kradez" onclick="window.open(this.href);return false; zo stranky zederu, bilancia a pokusy kradezi aut, samozrejme, treba aj tieto veci brat troska z rezervou, nakolko je to tak trocha ich reklama.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od kubenec »

Tak jsem dnes přišel k autu a koukám, že mi nebliká LED-ka SAFE-systému, tak vemu za dveře a ejhle odemčeno. Po prvním pohledu do vozu jsem zůstal jak přikovanej, 2.řada sedadel fuč. Podle mého šli pouze po těch sedačkách, protože nic jiného se nestratilo. Zámek vizuelně nepoškozen, ale nešlo sním otočit.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od Shemik »

Ou, tak to naštve. Nahlásils to na policii :?:

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od Jose1 »

kubenec
To na*ere...... :?
Co nějaké poškození? Co alarm? Další poznatky?
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

rezna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 07.10.2009 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od rezna »

kubenec píše:Tak jsem dnes přišel k autu a koukám, že mi nebliká LED-ka SAFE-systému, tak vemu za dveře a ejhle odemčeno. Po prvním pohledu do vozu jsem zůstal jak přikovanej, 2.řada sedadel fuč. Podle mého šli pouze po těch sedačkách, protože nic jiného se nestratilo. Zámek vizuelně nepoškozen, ale nešlo sním otočit.
pockej tad tyden, ony se tu objevi v bazaru :)

ale ted uz bez vtipu - fakt to nasere :/ - nastesti aspon nic jinyho nevybrali/nerozbili
VW Sharan 1.9 TDI 85kW PD
Obrázek

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od kubenec »

Policie to sepsala a tím pro ní skončilo. Pojištovnu navštívím dnes a uvidíme. Horší je že VW už tyto sedačky nedodává, tak nevím jak se to bude posuzovat s pojistkou. Alarm na odemčení zámkem nereagoval, nastavení od začátku s fabriky.

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od Jose1 »

Hele kubenec, kdyby jsi to tady pročítal pořádně, tak bys zjistil, to co tady všichni ví. :D
Odemčení dveří má u origo alarmu za následek jeho vypnutí. Tudíž pokud tam nemáš ještě něco navíc, tak jako kdyby jsi tam nic neměl. :wink:

To jen taková osvěta, s křížkem po pohřbu.....
....víc ti nemůžu pomoci....
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od kubenec »

To vím už taky. Dá se, ale udělat deaktivace mechanického zámku, tím pádem se auto odemkne,ale v okamžiku otevření dvěří začně ječet. Je k tomu potřeba NB s COM portem a VDS pro DOS. Nyní už to mám a funguje to. Pozdě ale přece. Horší je to, že pojištovna to sice zaplatí, ale VW a ten už sedačky nedodá(prvotní verdikt z VW, ale ještě kontaktujou IMPORT). Pak je ještě možnost rozpočtu, ale ten bude o dost nižší. Snad by pokryl nákup sedaček od překupníků.

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom.

Příspěvek od rcmony »

Počítej tak 2500-3000 za ks. Nevím jak vychází ten rozpočet, ale možná by to byla nejjednoduší a nejrychlejší varianta. A taky bych zkusil kontaktovat uživatele "prochy", jestli tam nemá vhodné sedačky.
I LOVE TO FLY

poklop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 07.02.2011 11:35

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom

Příspěvek od poklop »

V sobotu se mi pokusili ukrást Sharánka , mám ho měsíc a když jsem to tady pročítal tak bych blil. Mám tam vypínač, ten mu asi zachránil život, ale jak to vypadá tak je jenom otázka času kdy to zkusej znova, protože je moc hezkej a kromě spínačky nic nepoškodili (přece si ho nezničej). Je teda něco co na ty kurv.. platí aby to nechali bejt, případně aby se jim to nepovedlo? I když jsem ho pojistil tak by mně asi kleplo, je to miláček rodiny.. Díky za rady, ale važte slova, protože podle mně se tady můžou inspirovat a taky to dělaj..

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom

Příspěvek od Jose1 »

Zde, jakožto i v jiných příbuzných tématech, toho bylo napsáno již hodně o zabezpečení SAG.
Hledej a myslím, že se inspiruješ. :wink:
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

poklop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 07.02.2011 11:35

Re: KRÁDEŽE AUT: Ukradli Vám SAG či jiné auto? Napište o tom

Příspěvek od poklop »

Bylo toho napsáno mnoho o zabezpečení, ale co z toho opravdu funguje? Mám auto v podzemní garáži a odtahovkou se tam nedostanou, myslel jsem původně že ani pěšky, ale vyvedli mně z omylu. Napadlo mně si nechat nastříkat auto reklamou, sice je to hnus, ale asi by neměli zájem o takhle snadno identifikovatelný auto, ale přestříkání asi taky neni problém co. Asi slušnej člověk nemá právo na hezký auto. Uplně mi zkazili radost a přemešlim že ho zase prodám. :(

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“