Prosím pomoc -motor naskočí a nejde do otáček a bíle kouří z výfuku po nějaké chvíli je to o.k

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Bebesek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.10.2009 20:21

Prosím pomoc -motor naskočí a nejde do otáček a bíle kouří z výfuku po nějaké chvíli je to o.k

Příspěvek od Bebesek1 »

Ahoj lidi možná se to tu už někdy řešilo ale nemohu nic najít a už si nevím rady , dnes ráno jsem nastaroval svého Galaxe 1,9 TDI 85kw , běžel tak 2 minuty , pak jsem si vzpoměl že jsem něco doma zapoměl a šel jsem domu tak jsem ho chcípl zamknul a po příchodu cca 1 minutu jsem ho opět nastartoval a ejhle auto šlo na cca +- 800 otáček na plyn nereagovalo z výfuku dost bíle kouřilo , přišlo mi to jak nespálená nafta a vůbec nešlo do otáček , tak jsem jej chcípl nechal ho asi tak 5 minut stát pak jsem byl rozhodnut že si pujčím auto od manželky odemknu ho nastaruji a auto šlo jako normálně krásně do otáček a jako by se nic nestalo. Neřešil jste někdo obdobný problém , v nádrži pulka , filtry nové , už mi to udělalo asi tak 3x v rozmezí 4 měsíců , chystám se sním v létě do Chorvatska a nechci aby mě někde nechal je to super auto ale mám strach co to může být abych něco neposral a pak mě to nestálo o mnoho více ......... proto prosím a děkuji za každou rady , jo na diagnostice žádná chyba jo a asi tak po roce se mi sám od sebe rozjel bufik nemuže to mýt nějakou souvislost

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Prosím pomoc -motor naskočí a nejde do otáček a bíle kouří z výfuku po nějaké chvíli je to o.k

Příspěvek od michall »

Sherlock nefunguje ???

Co třeba tohle téma http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=30220" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“