AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
schrek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 05.05.2014 13:02

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od schrek »

Nazdar chlapaci, tak jinak se zeptam , je tu nekdo z okoli Olomouce , kdo by bych schopen mi to zapojit a udelat, samozrejme vse zaplatim nechci nic zadara :)
WV Sharan 2010 1,9 TDi 85kw / 104kw

etien666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.05.2013 20:29

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od etien666 »

Ahoj, potřeboval bych od někoho, kdo má ELSU, anebo podobný SW schema zapojení radia ELBA.
Chytráci v AAA ho vyměnili za nějaký NONAME a ustřihali kabely.
Sehhnal jsem starší, zapojil napájení a repro, funguje ovládání z volantu i changeru, ale zůstalo mi tam 5 volných drátů.
Nejde mi zapínámí/vypínání po po zapnutí/vytáhnutí klíčku (žluté spínané + je zapojené), podsvícení.
Je to do ALHAMBRY 2003.
Díky.
A6 C5 2,5TDI AVANT Q
SEAT Alhambra 1.9TDi 4Motion 2003

jansuperb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2011 22:30

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od jansuperb »

Ahojte pokud to tu nekde je omlouvam se ale nenasel jsem. muzu poprosit o radu kde sezenu reduknci ramecek na instalaci 1din radia misto navigace mfd 1 .obednal jsem z ahifi ramecek ale vubec tam nepasuje. zkousel jsem to i do superba ale tam to tez nepasuje
Přílohy
IMG_20150914_183355.jpg
IMG_20150915_191009.jpg
IMG_20150915_191012.jpg

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od M@rty74 »

Kup originál kastlík pod radio z SA a máš po problému - to co je na fotkách je něco moc malého.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

Tipuju Fabii1, tam byly tuším tyhle menší. Po drobné úpravě pasuje přihrádka z Octavie.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od kubenec »

Ty kasliky budou asi hodne podobny, ale je potreba jeste ramecek kolem neoriginalniho radia. Ten se da koupit jako originalni prislusenstvi. Zasel bych na prodejnu VW a tam urcite poradi.

Odesláno z mého HD2 pomocí Tapatalk 2

jansuperb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2011 22:30

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od jansuperb »

ma tu nekdo z vas nejaky ramecek nebo vsichni mate 2din radia?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

Rámeček bývá součástí autorádia (příp. ho nemá, panel padne přesně). Základ je mít ten plechový držák správného typu k autorádiu (nejsou univerzální), a ten plech musí být fixován v otvoru, tj. pod nebo nad ním musí být správná přihrádka. V tomto případě máš sice 1DIN plech, ale přihrádka je menší.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

jansuperb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2011 22:30

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od jansuperb »

michale a ty me muzes ukazat ktery ramecek nebo i tu priihradku dat aby to bylo tak jak ma ? co ten ramecek z oktavie bude pasovat presne? ta ma tez 2din a resi se tim 1din?

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od romank52 »

Suplik pod 1din radio pre dvojkoveho Sharana ma oznacenie 3B0 857 058. Ja som kupoval na dieselpower fore a bol to tusim z Pola. Radio mam Sony a sedi to:
Přílohy
IMG_2251_rs.jpg

jansuperb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2011 22:30

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od jansuperb »

dekuju mnohokrate za krasnou odpoved a pomoc. uz jsem jej nasel na aliexpresu tak uvidime zkusim jeste pohledat ale uz ted mam rados diky jeste jednou.

Uživatelský avatar
jenda.master
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 21.01.2010 21:33
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od jenda.master »

Ahoj, Alhambra 2009, maxidot a RCD 200 (jen CAN) bude ukazovat na maxidotu po nakodovani?
Snazil jsem se to googlit, ale vsude se pise neco jineho :evil:

Diky
Ford Galaxy 1,9TDi 2001 85Kw - prodáno
Seat Alhambra 2,0TDi 2009 103Kw - prodáno
Seat Alhambra 2,0TDi 2016 110Kw DSG

Hašoun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 20.02.2015 06:46
Bydliště: Náchod

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od Hašoun »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat. Mám Sharana a v něm navi MFD. A radio po zapnutí zapalování chce PIN. Ale po zadání PINu napíše "SAFE-PIN není připojen" Po vyndání a měření na konektoru mě zmizelo právě napětí na PINu označeném jako SAFE. Pojistky jsem kontroloval několikrát.
Nevíte někdo kam ten drát vede?
Sharan II VR6 2.8 4motion r.v.2005
A za nedlouho bude v LPG

Uživatelský avatar
G-power
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Partizánske , SK

AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od G-power »

Rádio nejde zapojiť na ACC (tak aby sa zaplo pri štarte)

Prosím o radu, kúpil som Alhambru s rádiom JVC kd-r741bt, rádio funguje ale musí sa zapínať aj vypínať ručne. Takže som ho chcel zapojiť na ACC tak aby sa zaplo keď pretočím kľúčik. Rádio som vybral na konektore od auto našiel 12V pri pretočenom kľúčiku ale ako tých 12v zapojím k rádiu na červený kábel je razom z 12V iba 3V a rádio sa nezapne. Iných 12V (resp. 11,5V pri pretočenom a 12,55V na naštartovanom) som na konektore pri zapnutom zapalovaní nenašiel. Kde je problém? Ďakujem

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

A zapojením v autě ana autorádiu jsi si jistý? V SAGu je nejen +12V trvale, +12V za klíčkem, ale i svorka S, tj. na této svorce by mělo být napětí v okamžiku, kdy máš klíček v zapalování a je otočený do polohy 1 a zmizí až když vyndáš klíček ze spínačky.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“