AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
tweety5004
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 22.12.2007 12:41
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od tweety5004 »

Na safe jsem dal staly plus a funguje. Kancelarska sponka je uplne nejlepsi vymysl. Nejdriv jsem to zkousel jehlou a po pul hodine nervu ani prd. Pak jsem nekde vygooglil prave tu kacelarskou sponku a naprvni zastrceni cvak a byl venku.

lubos33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.06.2011 20:41

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od lubos33 »

Prosím o radu: vyměnil jsem originál autorádio s navigací (s ovládáním na volantu) za nové jiné autorádio. Od té doby mi nejte (asi) stálej proud do přístrojovky bo vždy když vypnu klíč a potom zapnu tak se mi vynulují hodiny a stav ujetých kilometrů (denních). Poradíte prosím někdo co s tím?? Ještě se mi rosvítila kontrolka esp a nefunguje vypínač. VW sharan 2002. díky luboš.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

A toto se děje s připojeným i odpojeným novým rádiem?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

lubos33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.06.2011 20:41

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od lubos33 »

michall píše:A toto se děje s připojeným i odpojeným novým rádiem?
Odpojit jsem ho nezkoušel ale s připojeným to tal dělá.

Uživatelský avatar
galaxy2.0dohc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 11.09.2011 17:46
Bydliště: Bezuchov

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od galaxy2.0dohc »

Měl bych také pár dotazů...
Chystám jse měnit původní autoradio BETA za GAMMA...důvod? Dostal jsem jej zadarmo :-)
Nic méně jsem kupoval nové tapecírunky do zavazadl. prostoru, neboť už byly dobité...Nyní tyto nové mají reproduktory i v zadu.
Proto bych se chtěl zeptat, jak je řešeno originální zapojení reproduktorů, když jsou obsazeny i v kufru? Že bych zapojil i toto repro.
Díky
VW Sharan II 1.9 Tdi 85Kw 2001

Jenky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 16.03.2014 21:55

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od Jenky »

Zdravim vsechny priznivce SAG vozidel,prichazim s dotazem,je tu nekdo,kdo menil komplet repraky ve vozidle s 10 kouskama?Jeden predni odesel,zbytek mi prijde,ze uz znacne chrasti,tak bych to chtel hodit do late.Zajimalo by me,jestli existuji nejake repro,ktere pasnou bez vetsich uprav.Alhambra r.v.2006.Dale by me zajimalo,jestli tu nekdo,nekdy daval plnohodnotnou antenu na strechu.Mam byvale DE vozidlo taxi a je tam hranaty otvor 15x15mm nejspis po antene od vysilacky.A jelikoz intergrovana antena v okynku je vazne bida,objednal jsem aktivni antenu se zesilovacem.

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od misoR »

Ahoj, ja antenu na streche mam, ale bez zosilovaca. Zosilovac mam samostatny.

Jenky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 16.03.2014 21:55

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od Jenky »

Sem zvedavej,jak to bude fungovat,ocekavam poradny zlepseni oproti puvodni v okenku.

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od misoR »

Mozno mas pokazeny zosilovac pod stropnym tapacirom, ako som mal ja, a preto ti to chyta slabo

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

Jenky: do dveří by měly pasovat 6,5" repro, pozor ale na hloubku, viz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=17528" onclick="window.open(this.href);return false; . Auto má svůj zesík, takže zkontroluj funkci jako MisoR, příp. se podívej na PZ uchu, jestli tam máš spojenou anténu na skle a vodič. Konektor je podobný konektoru 9V baterie, viz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=20217" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Dvordy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 23.01.2017 22:10
Bydliště: Mladá Vožice

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od Dvordy »

Bohužel jsem nenašel, že by někdo řešil podobný problém, tak se zeptám. Mám rádio s navigací Blaupunkt MFD a nefunguje mi podsvícení displeje. Při bližším pohledu na displeji grafiku vidím, ale z dálky tma. Neřešil jste někdo, lze to opravit?

Uživatelský avatar
Spooky1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 29.03.2011 14:45
Bydliště: Prdelákov
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od Spooky1 »

Ahoj přátelé a kolegové. Potřeboval bych poradit. Řešil jste někdo Xcarlink? http://www.xcarlink.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kámoš ho vyndal z auta co koupil a já když ho připojím místo changeru do přehrávače tak mě na displeji hodí CD05 a bliká číslo tracku 11,18 a 99. Netušíte co by to mohlo znamenat?
Nesnáším tuctový auta, proto mám SAG a Octu... :D
A vočipovaný f tédéíčku pi*o... :D
Jo a taky umím povinný ručení. :P

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od M@rty74 »

Xcarlink se řeší trochu jinde - studuj zde : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=24261" onclick="window.open(this.href);return false;
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od Munez »

zdravim.poridil jsem si radio co spolupracuje s canem,ale nevim kam mam zapojit can kable.presneji can rx a can tx.nevite nekdo?vim ze rx je prijem a tx je vysilani.hlavne potrebuju vedet ktery dat na plus a ktery na minus
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

A co třeba smotat všechny dohromady a připojit k anténě?

To je samozřejmě vtip, ale styl otázky tomu odpovídá. Co třeba napsat, jaké je to autorádio, mrknout, co říká schéma od výrobce/dodavatele, poptat se u prodejca autorádia. Vodiče CAN BUSu jsou v autě označeny jako CAH-H a CAN-L, takže tx a rx tam asi nenajdeš.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“