AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
hajny174
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.04.2018 15:08

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od hajny174 »

Ahoj, chci se zeptat na vaše zkušenosti s 2 din autoradiem z ciny, http://www.tonystore.cz/Autoradia-made-in-China" onclick="window.open(this.href);return false; tady pisou ze to muze dopadnout i spatne :D tak se chci zeptat na vaše nazory.diky

erikf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.05.2018 20:22

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od erikf »

Ja mam na skusenejsich otazku. Ked mam orig. radio vo VW Sharan 2001 aj s cd playerom (zvlast), da sa vobec a kde zapojit AUX IN a ako ho prepnem na nom? Ak by sa dalo hodit aj fotku bolo by to super.

nepras.pavel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.07.2021 15:39

2 din radio

Příspěvek od nepras.pavel »

Ahoj, mám týden Sharana 2002 a potřebuji vyndat rádio, bohužel jsem nikde tady nenašel návod. Prosím o radu, popř. odkaz kde se to řešilo. Potřebuji typ kvůli zjištění kódu. A kde bych mohl sehnat náhradní tlačítka. Děkuji
Přílohy
radio.jpg
radio.jpg (63.89 KiB) Zobrazeno 1421 x
VW Sharan 2,8 VR6 24V

clicks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 26.11.2016 09:40

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od clicks »

Zdravim

Nevie mi niekto poradit , na zvazku kablov k autoradiu som mal zaizolovane nezapojene 3 piny, vsetky repra na ISO su zapojene, tak isto na konektore napajania su zapojene vsetky potrebne vodice kostra/12V na zapalovac/12V antenna/12V bateria, okrem pinu 11 – stmievanie … Autoradio funguje, len ma zaujima, k comu mozu sluzit.
Seat Alhambra 2006.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

clicks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 26.11.2016 09:40

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od clicks »

Zdravim

Nevie mi niekto poradit , na original zvazku kablov k autoradiu som mal zaizolovane nezapojene 3 piny, vsetky repra na ISO su zapojene, tak isto na konektore napajania su zapojene vsetky potrebne vodice kostra/12V na zapalovac/12V antenna/12V bateria, okrem pinu 11 – stmievanie … Autoradio funguje, len ma zaujima, k comu mozu sluzit. Multifunkcny volant nemam , ale je mozne , ze ho uz predosly majitel dal menit .. Original autoradio uz taktiez nie je vo vozidle.

Seat Alhambra 2006.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

Pokud rádio funguje, jak má, tak piny zaizoluj a nešahej na ně. Zapojení, resp. význam pinů se může lišit, hledej na netu "Zapojení ISO radio" nebo měřák do ruky a zkoušet. Skoro určitě nemáš zapojenu diagnostiku a pravděpodobně podsvícení rádia. Další piny mohou být signál rychlosti (GALA) nebo umlčení (MUTE). Různá auta podle výbavy a různá autorádia mohou mít svoje vlastnosti a podle toho je možné zapojení přizpůsobit.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

fb_petamba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.09.2022 22:30

Problém při výměně origo rádia za 2DIN dotykové

Příspěvek od fb_petamba »

Dobrý večer všem . Dnes jsem měnil seriové rádio s cd měničem za nové dotykové 2din. Po demontáži starého jsem zjistil že iso konektor pro napětí chybí a navíc do okruhu byl dodělaný hands free modul.. na přívodní kabely jsem dodal iso konektor a zapojit stálé + , spínané + , a kostru. nové rádio se rozjelo ale.... :roll: vynulovali se mi hodiny na přístrojové desce a některé ukazatele zustávájí aktivní ( palivoměr, otáčkoměr a ukazatel dobíjení naopak neukazuje..) nemá prosím nějakou zkušenost co stím nebo radu ? předem děkuji

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

A když rádio odpojíš, vše funguje? Pokud ano, tak bych to viděl, že se +12V nebo kostra dostává, kam nemá.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

emartin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 04.07.2008 10:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od emartin »

Ahoj všem mám Sharana r.v. 2003 a marně se snažím najít na fakra ISO konektoru spínané plus je tam jen 2x stálé, odkud se prosím vytahuje? děkuji

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od michall »

Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od tornado1 »

Pokud je to skutečně iso a nebylo tam rádio delta tak je to pin 4
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

emartin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 04.07.2008 10:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: výměna rádia, zapojení, vyndání

Příspěvek od emartin »

bylo tam rádio Delta 6

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“