Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 350 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2007 08:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

87

Prievidza SK

Posielam Ti rádio Sound 2 nafotené z druhej strany.

Přílohy:
radio.jpg
radio.jpg [ 17.79 KiB | Zobrazeno 4062 krát ]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22.01.2007 16:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

673

Děčín

Ó děkuji tak alespoň vím jak to vypadá a na co se mám připravit

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02.02.2007 12:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

87

Prievidza SK

Ako si vyriešil problém so zapojením nového rádia? Možno ti foto ani nepomohlo, lebo neviem aké ty máš originál rádio v Alhambre.Na foto je rádio so Sharana I.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02.02.2007 14:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

673

Děčín

Dneska si jedu pro kód na origo rádio potřebuji odpojit baterku a koknout se taky na ten zesik jak to tam všechno je a pak se rozhodnu jestli půjdu do rádia nebo do repro.Ale časem rádio stejně vyměním jenom nevím jak to bude potom s měničem,rád bych aby fungoval.

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03.02.2007 11:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

87

Prievidza SK

Ja som menič nakoniec predal a kúpil rádio Panasonic CQ-C5300N, na MP3 a nebudem špekulovať s meničom a jeho zapajaním. Inak zosilovač má 4x20W, poradil mi to niekto na fore.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15.03.2007 16:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3

No ještě že můj Galaxy už měl ISO konektor :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.07.2007 22:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4

Dobrý den, tak jsem se podle zde uvedeného návodu snažil do Sharana rv. 97 VR6 přepojit rádio SONY . Nechtělo se mě stříhat dráty a tak jsem se rozhodl pro redukci ISO-Sha., Alh., Gal. Vytáhl jsem orig. Rádio VW a odpojil konektory, jak ze zadu z rádia, tak i ze zadu zesilovače, kam jsou přivedeny kabely od reproduktoru, je to opravdu zapojené 2x2přední +2x3 zadní repro, redukce pasovala taky suprově a neviděl jsem žádný problém nezapojit a nespustit rádio ! zapojil jsem i mute na HF Sony Ericson , rádio bez problému po otočení klíče v zapalováni do první polohy začalo hrát, naladil jsem pár stanic a nechal rádio cca 5min. hrát, poté jsem se rozhodl zasunout rádio zpět (samozřejmě, že vyplé a bez panelu) opatrně jsem chystal dráty, aby se nějaký v zadu neskřípl … zatím vše probíhá normálně řeknete si ….. ale co se nestalo po úplném zastrčení a usazení drátu a rádia, jsem opět rádio bez problémů pustil, chvíli jsem si hledal další stanice a vyzkoušel Mini Disk vše fungovalo naprosto suprově! A tak jsem si říkal jak jsem dobře udělal , že jsem konečně po nějaké době namógloval rádio do Sharana , a říkám si ještě zkusím jak funguje stmívání displeje (doposud rádio bylo v SEAT a XSARA, kde fungovalo vše jak mělo) no a v tom se začali dít věci!!! Otočil jsem klíček do druhé polohy, rožnuli se všecky kontrolky, a když jsem otočil přepínač na světla do první polohy, Rádio jako kdyby vyplo a znova zaplo …… někde v palubovce zacvakalo a tak jsem okamžitě světla vypnul ……. Říkám si budu muset asi stmívání displeje rádia oželit, hned jsem rádio opět vytáhnul a odpojil, upravil jsem redukci a odpojil napájení antény a light ! vše jsem vrátil nazpátek a zapnul rádio a nic ……. Rádio se jen rozsvítilo a nehrálo, říkám si je to divný a vyzkoušel jsem zapnout klíček do druhé polohy a ejhle! Různě se rozžínaly a zhasínaly kontrolky a jako kdyby se nějaké relátko snažilo něco sepnout -- cvakalo jako zběsilé! Odpojil jsem baterku , autorádio jsem úplně odpojil a proměřil všechny pojistky (i ty 40A vpředu u baterky), vše OK, znova jsem zapojil baterku a poslouchal jsem něco docela potichu, jakoby vrčelo ,ale opravdu velice tiše( cca 15 s.)!(vodní čerpadlo vrčí jinak) poté jsem otočil klíčkem do druhé polohy, kde to vypadalo tak , že je hodně slabá baterka u auta (nejsou se schopny ani zkalibrovat rafičky otáčkoměru, rychloměru a různě problikávají kontrolky)……… startovat už vůbec nejde!!! Auto je po elektrické stránce OFF . Neuměl by někdo poradit, čím by to mohlo být? Podle mě to vypadá, jako kdyby celá elektronika auta tahala napětí z jiného okruhu než z hlavního…… No toť aspoň takhle. Budu vděčný za každou dobrou radu.

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12.07.2007 07:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4

SORRY ZA OT , VYREŠENO!!! 3x PY*A PY*A PY*A !!! Vybitá autobaterie :twisted:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12.07.2007 10:38 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Sestro Ty se mas, kdyby sly tahlke krasne vyresit vsechny problemy, to by byla parada. 8)

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Jak vyndat origo rádio
PříspěvekNapsal: 07.03.2009 02:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.04.2008

1572

Kladno, Chomutov

Prosím o radu, jak mám vyndat origo CD a rádio /nevím typ/ viz foto, co nejšetrněji????
Hledal jsem tu asi hodinu v tématech a nic jsem nenašel...... :oops: tak mě prosím nekamenujte.... :wink:
Příloha:
7.JPG
7.JPG (275.17 KiB) Zobrazeno 2509 krát

díky

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Předmět příspěvku: Re: Jak vyndat origo rádio
PříspěvekNapsal: 07.03.2009 02:35 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3915

Trnava

Su na to pripravky. Ale ak tam zastrcis plechy tak uvolnis poistky. Potom za dverka kazety vyriahnes radio. Podobne aj CD.

Origo ten pripravok vyzera asi takto.

Příloha:
x.JPG

Jeho tvar zabezpeci ze sa zahakne a potom za nho tahas a radio ide von.

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

PříspěvekNapsal: 07.03.2009 02:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.04.2008

1572

Kladno, Chomutov

dobrá zkusím ty plechy...... :wink: 0,8 nebo 1 mm??? ať tam nervu něco velkýho nebo naopak malého..... pokud má někdo origo, PLS změřte tloušťku a napište...Ď :cry:

PříspěvekNapsal: 07.03.2009 02:43 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3915

Trnava

Mam ten pripravok v praci, zajtra ho omeram .

Inac primerne tej diere :roll: :wink:

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

PříspěvekNapsal: 07.03.2009 07:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

16.07.2008

638

Frenštát p.R.

Nevím jestli Ford používá jiný princip, ale když jsem vytahoval já, potřeboval jsem 4 obyčejné hřebíky. Ty jsem strčil do děr a hlavně bylo třeba tlačit je do strany. Vevnitř jsou totiž západky, které se musí jakoby odklopit. Originál přípravky asi mají speciální tvar, aby to za ně šlo rovnou vytáhnout, ale my, kteří se vytahováním rádií neživíme, se s trochou šikovnosti obejdem i bez nich.

Přílohy:
rádio.jpg
rádio.jpg (24.93 KiB) Zobrazeno 2393 krát

PříspěvekNapsal: 07.03.2009 08:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.04.2008

1572

Kladno, Chomutov

Díky Aleši, ale na obr. nahoře je vidět, že tam máme placatý otvor, tudíž hřebík asi neni to vhodné náčiní!!!!! 8) 8) 8) 8) 8)
Ale díky za snahu OCEŇUJI TO !!!!!!!! :wink:

Naposledy upravil crazyduke dne 26.06.2010 13:57, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 350 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]