PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od M@rty74 »

Jednodušší je mu buď napsat SZ nebo zavolat...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od tornado1 »

Do Fm opravdu nevozim výbavu na výměnu displeje
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Starý Mach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 23.05.2009 09:05
Bydliště: Ostrava

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od Starý Mach »

Aha tak zatím nic když tak se ozvu na tvůj tel.Díky za odpověď.
VW golf IV 4motion ARL 110kw,2001 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=244156" onclick="window.open(this.href);return false; Prodáno.
Seat Alhambra r.v.2002,4x4,85 kw

pecaak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 12.10.2009 21:04

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od pecaak »

Prosím vás ja mam maxidot vw sharan 4x4 ale neukazuje mě dojezd na nadrž je to normální?
mimo tema jake jsou žarovky v hlavních světlech?
Jinak zapnu tempomat na palubní desce svítí zeleně ale žadná odezva
je tu někde sekce s nahradnímí díly¨? moc diky a nezlobte se že to písi dohromady děkuji za pochopení

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od michall »

Dodržuj prosím pravidla sekce.

Dojezd se řeší tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=18005" onclick="window.open(this.href);return false;
Žárovky tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=19230" onclick="window.open(this.href);return false;
Tempomat tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=25206" onclick="window.open(this.href);return false;
Náhradní díly třeba tady http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=228" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak je nanejvýš vhodné si do podpisu dopsat typ auta (aby se to pokaždé nemuselo hledat v jiných příspěvcích) a je doporučeno do profilu uvést přibližné bydliště (líp se pak směřuje na pomocníka).
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
marty_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 07.04.2008 21:42
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot a k čemu slouží?

Příspěvek od marty_ »

RadekHo píše:
20.05.2008 00:40
Zdravím
Tak jsem nedávno taky koupil Sharana a krom jiného měl stejnou závadu jak popisuje "kouda". Posháněl jsem nějaké informace a nový displej (1000Kč) a pustil jsem se do práce......
takže tímto chci poděkovat RadekHo za jeho fotonávod... bez něj bych to nedal ani omylem.
přikládám také pár foteček z mé opravy:
display před opravou
display před opravou
Display na stole :-)
Display na stole :-)
Display zpět v autě
Display zpět v autě
displey je z číny cena cca 300kč ale práce 700,- každý se toho horkovzdušného pájení bál, no nakonec jsem jednoho odvážlivce sehnal a jsem spokojen..
:good:
Sharan I. 98´, AFN, 1,9TDi 81Kw, 4r.automat, tempomat

mmichal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 01.11.2018 11:28

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od mmichal »

ahojte 2 otazky

1. ked je teplo maxi dot straca po okrajoch obraz. treba vymenit display?
2. kto vie zo slovenska okolie Trencina aktualizovat maxidota na sharane 2007/2008 do CZ jazyka?

dakujem

fritschv
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 05.12.2008 10:33
Bydliště: Pardubice

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od fritschv »

to marty_
můžeš sem prosím tě vložit odkaz, kde jsi na ebay koupil ten display?
díky!
SHARAN II 1.9TDi 96KW ASZ
ex Alhambra II 1.9TDi 85KW AUY

CZCerberus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.05.2021 23:46

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od CZCerberus »

Zdravím.
Trochu to tu oživím. Nenašel by se prosím někdo z Ústeckého kraje, kdo by mi byl schopný nainstalovat maxidot? Budíky i páčky mám, jen talent na to chybí.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk


BOBSEN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 12.11.2017 20:16
Bydliště: Nový Hrádek

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od BOBSEN »

Zdravím. Chlapi potřeboval bych radu, pokud někdo ví nebo se s tím setkal. Nedávno se mě přestaly na Maxidotu zobrazovat údaje z rádia a cd. V hlavním menu PC zmizela i kolonka navigace. Ted jsem přišel i na to že se přestal zobrazovat symbol olejničky s nápisem kontrola hl. oleje a symbol ostřikovačů s nápisem dopln vodu do ostřikovačů. Symboly žárovky, natankuj palivo a kontrola brz. obložení se nadále zobrazují. Dříve fungovalo vše jak má. Je vadný Maxidot nebo je vada třeba někde na přístrojové desce? Jinak Maxidot svítí celý jasně a ostře. Děkuji za případné odpovědi či rady.

BOBSEN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 12.11.2017 20:16
Bydliště: Nový Hrádek

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od BOBSEN »

Tak odstraněno. V podstatě mě navedl pán, který měnil Maxidot, že se s tím nesetkal ale at kouknem do paměti jestli ty funkce nevypadli. Chyba byla v nastavení multifunkčního displeje. Aby zobrazoval všechny údaje má tam být zadáno 31 a já tam měl 09. Nakonec nastavil 30 protože jsem chtěl vypnout brzdové obložení. Je jen velká otázka jak se to mohlo změnit, protože dle človíčka, který to vrátil zpět není možný aby se to přenastavilo samo, asi nějaká vyšší moc nebo nevím.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od michall »

Blahopřeji k úspěchu. Nicméně vypnout kontrolu brzdového obložení považuji za hazard. Omluvou by snad byla závada na smyčce přes destičky, ale i tak by to měla být krátkodobá záležitost, než dojde k opravě.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Huli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 13:51

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od Huli »

Ahoj kluci. Potrebuji poradit. Zhasl mi displej a nic zde nevidim. Kdyz sezenu komplet budiky, stejneho cisla 7M3920840KX, staci vymenit kus za kus a nebo bude jeste neco potreba? vW sharan 2006. Dekuju

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“