PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
...KOSTA...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 04.12.2008 18:32
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od ...KOSTA... »

Díky. Jakmila bude hotovo dám vědět.

vilasek1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 23.11.2008 22:43
Bydliště: Česká Kamenice,okr. Děčín

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vilasek1 »

:roll: zdar lidi jen valím bulvy kolik lidí se svými krasavci trpí jako JÁ a mé Sharanidlo.Mám problém že mě po ránu displey krásně namlsá a pak po chvilce mi řekne sbohem a to mě může prasknout žilka v hlavě.Psal jste tu někdo o tom típkovi "Metalu",že ty displee má a tak mi držte palce...........zkusím ho a pak vám ho buď doporučím nebo vás budu varovat,čágo

aMartin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.10.2007 11:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od aMartin »

Ahoj pánové,mám SharanaII 2000 bez počítače a chtěl bych PC,musím vyměnit celé budíky nebo stačí maxidot a páčka PC,díky moc za info. :( :( :(

Uživatelský avatar
vikino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vikino »

vilasek1 píše::roll: zdar lidi jen valím bulvy kolik lidí se svými krasavci trpí jako JÁ a mé Sharanidlo.Mám problém že mě po ránu displey krásně namlsá a pak po chvilce mi řekne sbohem a to mě může prasknout žilka v hlavě.Psal jste tu někdo o tom típkovi "Metalu",že ty displee má a tak mi držte palce...........zkusím ho a pak vám ho buď doporučím nebo vás budu varovat,čágo
Měl jsem taky od metala displej a jednání a vše v poho!
vikino

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od patper »

aMartin píše:Ahoj pánové,mám SharanaII 2000 bez počítače a chtěl bych PC,musím vyměnit celé budíky nebo stačí maxidot a páčka PC,díky moc za info. :( :( :(
Ee,musis cele budiky + packu... V Sherlocku je na to cele vlakno :wink:

vilasek1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 23.11.2008 22:43
Bydliště: Česká Kamenice,okr. Děčín

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vilasek1 »

Tak hlásím HURÁ!! Jsem týden po výměně Maxidotu a svítí táááák nádherně, až musím nosit sluneční brýle. 8) 8) Koupil jsem ho típka jmenem-spíše přezdívka "Metal",je z Mělníka a velice ochotný.Disley jsem zakoupil úplně nový,i s podrobným návodem na demontáž budíku, jejich rozebrání a i popis výměny maxidotu.Budíky jsem vypáchal sám, rozebral a výměnu displee jsem nechal na kamaráda spojaře-sám byl zvědav jak se to povedlo..A ono se to povedlo!!V případě když budete potřebovat mám jeho handy:-)

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vituzzo »

A to ještě není všechno, co maxidot umí.Nechá se domontovat chytrá krabička, D-dot nebo J-dot, a na maxidotu se v horní třetině znázorňují údaje z řídících jednotek, prakticky to jsou měřené hodnoty, které ukazuje Vag(napětí, tlak na turbu, teplota motoru atd.). Dokonce se nechá využít i ten úplně spodní řádek dotu, kde jsou normálně u automatů znázorněny kvalty. Můžete tam mít třeba rychlost.Jo a taky to může být propojeno s parkovacím asistentem.To je teprve paráda.Přiložené obrázky jsou ze Škodovky, ale jde to na celý koncern.Kamarád to má v Alhambře a já jsem domluvený na montáž na příští týden.Co Vy na to? Cenově to vychází kolem 2000.
D-dot 3.jpg
D-dot 3.jpg (4.93 KiB) Zobrazeno 8499 x
D-dot 2.jpg
D-dot 2.jpg (2.97 KiB) Zobrazeno 8499 x
D-dot.jpg
D-dot.jpg (3.21 KiB) Zobrazeno 8499 x

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od patper »

8O tak to je mazec [jsem zvedav,co na to Matuf :lol: ]
Dej vedet,az ti to tam namonti - asi by se mi to take libilo :oops: :D

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vituzzo »

Určitě dám vědět a přiložím nějaké foto. Kdyby tě zajímalo něco víc, tak mrkni do Škoda fóra http://forum.skodahome.cz/index.php?sho ... 6069&st=75" onclick="window.open(this.href);return false;

majoli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 31.01.2009 18:47

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od majoli »

Kto predáva ten displey?S prezývkou Metal som nikoho nenašiel...dík

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vituzzo »

Mně ho nabízel "facelift" mail: c.u.o.r.e@seznam.cz, nebo tel:774950688
Kamarádovi ho montoval do Oktule a byl max spokojený.

Uživatelský avatar
mato7809
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 12.03.2009 22:23

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od mato7809 »

vituzzo píše:A to ještě není všechno, co maxidot umí.Nechá se domontovat chytrá krabička, D-dot nebo J-dot, a na maxidotu se v horní třetině znázorňují údaje z řídících jednotek, prakticky to jsou měřené hodnoty, které ukazuje Vag(napětí, tlak na turbu, teplota motoru atd.). Dokonce se nechá využít i ten úplně spodní řádek dotu, kde jsou normálně u automatů znázorněny kvalty. Můžete tam mít třeba rychlost.Jo a taky to může být propojeno s parkovacím asistentem.To je teprve paráda.Přiložené obrázky jsou ze Škodovky, ale jde to na celý koncern.Kamarád to má v Alhambře a já jsem domluvený na montáž na příští týden.Co Vy na to? Cenově to vychází kolem 2000.
D-dot 3.jpg
D-dot 2.jpg
D-dot.jpg

Paraaaada. Kde by sa to dalo namontovat? Som zo Slovenska (BB kraj), ale prisiel by som kamkolvek v SR. Robi to aj niekto u nas? Kontakt na mna je: +421918020011. Vopred dakujem za odpoved :-)
Naposledy upravil(a) mato7809 dne 12.03.2009 23:14, celkem upraveno 2 x.
VW SHARAN 1,9TDi 96kW, r.v.2005, Business, full, krásavec
+ Ford GALAXY 1,9TDi 66kW, r.v.2001, základná výbava, ale na robotu stači :-)

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od abeljozef »

Skusim sa no to pozret ale az v aprili. Skor sa k tomu nedostanem.

majoli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 31.01.2009 18:47

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od majoli »

vituzzo píše:Mně ho nabízel "facelift" mail: c.u.o.r.e@seznam.cz, nebo tel:774950688
Kamarádovi ho montoval do Oktule a byl max spokojený.

dík,už somu mu napísal,tak uvidím

Uživatelský avatar
vituzzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 25.05.2008 10:39
Bydliště: Liberec - Reichenberg

Re: PŘÍSTROJOVKA, MAXIDOT: co je to maxidot, čitelnost, výměna

Příspěvek od vituzzo »

mato7809 píše:
vituzzo píše:A to ještě není všechno, co maxidot umí.Nechá se domontovat chytrá krabička, D-dot nebo J-dot, a na maxidotu se v horní třetině znázorňují údaje z řídících jednotek, prakticky to jsou měřené hodnoty, které ukazuje Vag(napětí, tlak na turbu, teplota motoru atd.). Dokonce se nechá využít i ten úplně spodní řádek dotu, kde jsou normálně u automatů znázorněny kvalty. Můžete tam mít třeba rychlost.Jo a taky to může být propojeno s parkovacím asistentem.To je teprve paráda.Přiložené obrázky jsou ze Škodovky, ale jde to na celý koncern.Kamarád to má v Alhambře a já jsem domluvený na montáž na příští týden.Co Vy na to? Cenově to vychází kolem 2000.
D-dot 3.jpg
D-dot 2.jpg
D-dot.jpg

Paraaaada. Kde by sa to dalo namontovat? Som zo Slovenska (BB kraj), ale prisiel by som kamkolvek v SR. Robi to aj niekto u nas? Kontakt na mna je: +421918020011. Vopred dakujem za odpoved :-)

Podívej se na to škodaforum(odkaz máš výše),je tam borec s Nickem "dolezelk" a je z Brna anebo tady máš na něj rovnou mail DolezelK@KOCHIND.com Je hrozně ochotný a šikovný a když mu napíšeš, tak se s ním určitě dohodneš.Jinak do Brna to máš asi tak stejně daleko jako já z Liberce,ne? Já to mám 350.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“