Elektro: studený spoj, konfortka, palubny počitač, radio.

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
MarBu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 13.03.2008 16:53
Bydliště: Slovensko

Elektro: studený spoj, konfortka, palubny počitač, radio.

Příspěvek od MarBu »

Zdravím vas.
Potrebujem poradiť. Popíšem vám môj problém. Pred zimou som kúpil Sharan 2008 Fristile 4x4.
Sem tam sa mi stalo, že pri štartovani sa mi vynulovali budíky aj rádio ( original 2DIN) ako keby som odpojil baterku. Asi po mesiaci som kúpil novu baterku lebo bola ešte pôvodná. Ten problém prestal, myslel som si že to bolo baterkou lebo bola slabá. No opätovne to začalo keď je vonku vlhko a začalo to robiť aj za jazdy a hlavne keď vypnem motor a keď hneď vytiahnem kľuč tak zablikajú aj smerovky. Prejavuje sa to aj tak, že palubný počítač na prístrojovke, mení rýchlo jas ako jed nie je dobrý kontakt. Potreboval by som poradiť kde mam hľadať problém, myslim si, že by to mohla byť kostra,ale neviem kde.

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: Elektro: studený spoj, konfortka, palubny počitač, radio.

Příspěvek od misoR »

Pozeral si poistky? Mne sa raz omylom podarilo vytiahnut poistku z pozicie 13 alebo 14 a vynulovali sa mi budiky, aj radio. Zalozil som ju naspat a vsetko je v poriadku.
PS: Pozri si pravidla vytvarania temy a hlavne Sherlocka, aby si zistil, ci sa tvoj problem uz neriesil, lebo je dost mozne, ze admin tuto temu zamkne a (asi aj) vymaze.

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“