NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže

Příspěvek od t.zbras »

jeff78 píše:
widle píše:nafta ti unikat nemusí, protože je hustší než vzduch,ale jakmile nastartuješ, může se někde v palivové soustavě přisávat vzduch
Abych Vam rekl pravdu nevim jestli je to normalni, ale podle me ne. Kdyz mam tak 3/4 nafty v nadrzi, tak mi pri otoceni klicku v zapalovani nabehne naftove cerpadlo v nadrzi a jako by mi tam prolitli bulbiny v hadicich. Kdyz je plna nadrz tak to nedela. Nema to c odelat s necim gumovym kolem toho cerpadla?? Upozornuji kdyz mam plnou nadrz, tak to nedela.

Ahoj,dela mi to same,kdyz otocim klicek tak mi zapne cerpadlo a jakoby to nasaje naftu a slysim bubliny,je to normalni? Pokud ne,co kde je treba? Pri plne nadrzi to nedela,ale pri 3/4 uz jo az do rezervy. Diky

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže

Příspěvek od M@rty74 »

Je to správně a mělo by to dělat bez rozdílu obsahu nádrže. Dotlakuje se tak palivový systém.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže

Příspěvek od t.zbras »

Díky za odpověď. Tak to jsem rád,jsem čerstvý majitel tak pozoruji cvrkot.

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže?

Příspěvek od hiero »

nenasiel som lepsie vlakno popripade to na pokyn moderatora presuniem. mozno inspiracia pre tych ktory chcu osadit podavacku do jednickoveho sagu a to v pripade ked je potrebna pri osadeni cerpadla s 12 mm hlavou u mna z dovodu problemu padania nafty pri sikmom stati s mansim mnozstvom nafty v nadrzi, komfortnejsej vymeny palivoveho filtra a dobreho pocitu ze som si spravil nieco sam. mozno bude niekto aj vediet o podavacke s charakteristikou snimania mnozstva paliva ako ma jednickovy sag to som sa dotazoval tu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 0#p3117100 a samotny strucny navod s foto tu http://jetta.dieselpower.cz/forum/viewt ... &start=210 a tymto zase Dakujem Michallovi za rychlu odpoved k mojej otazke ohladom najdenia vodica veduceho z rj motoru na stop ventil. :D a este doplnim preco ovladanie napatim na stop ventil a to z dovodu ze pri zapnuti zapalovania sa na nom asi na niekolko sekund objavi napatie a pokial nenstartujeme tak ho rj motora do startu odpoji presne takto nejak funguje podavacka na pd motore...

Radoslav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 18.05.2009 11:05
Bydliště: Stropkov
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže?

Příspěvek od Radoslav »

20170921_194842.jpg
Po včerajšom čistení nádrže v galaxy 1.9PD som ostal prekvapený.Rozobral som čerpadlo v nádrži,lebo mi zhasínal motor za jazdy. Je tam také jemné sitko ktoré som mal strašne zanesené.Pripájam foto. Po vyčistení auto ožilo. :yahoo: :999: :yahoo: :yahoo:
20170921_194846.jpg

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: NÁDRŽ, ČERPADLO: jak vytáhnout naftové čerpadlo z nádrže?

Příspěvek od hiero »

ani sa necudujem :rofl:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“