KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Memphis-m6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.03.2011 22:16

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Memphis-m6 »

Opravdu to není rv 99.Prodejce mi trochu kecal.Je to 96.Našel jsem to na tunelu k topení k zadním sedačkám.Na tom bouranym je rv 98 což se shoduje i s techničákem.V tom případě to pod sedačkou bude ten centrál.
Jak ses ptal na to číslo,tak je toho tam tolik,že nevim jaký.Opsal jsem vše co tam bylo.
Na samolepce je:Steuergerat logik MPV,7mo 962 257 F,95 VW 15 K600 BB,contr asy-r/contr alarm sys mn,5WK4 555
Přímo na krabyci je bíle vytištěno 699 a vylisováno PA6-30 GK
Snad ti to něco napoví.Jinak díky za rady,jinak bych ani nevěděl,že je to auto o tři roky starší.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od tornado1 »

v tom případě je to jednotka centrálu... chce to vyzkoušet, proměřit atd...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Memphis-m6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.03.2011 22:16

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Memphis-m6 »

Já nevím,jestli by se dalo něco na ni proměřit.Když jsem ji měl rozebranou byla úplně vyhnilá a vyrezlá.Ta už toho asi moc nenachodí.Takže by to mohlo být tím,že nejde?Snad se mi podaří sehnat jinou na odskušení.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od tornado1 »

asi to bude tím
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Memphis-m6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.03.2011 22:16

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od Memphis-m6 »

Tak zatím díky za cenný rady a až to vyzkouším ,tak dám vědět jestli to jde.A když ne,tak tu budu zase otravovat :good:

EDIT MODER: Přestaň citovat pokud odpovídáš hned pod příspěvek!!! Jinak řečeno - dodržuj PRAVIDLA !

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od KaCzaba »

Potrebuju taky radu,zda se to tyka chyby v RJ centralu. byla vybita baterka v klicku kdyz jsme auto kupovali. klicem zamknout slo auto cely,ale po prijezdu domu je slyset jen zamek ze dveri ridice.ten zamnkne.nikde jinde se nic nedeje. kufr jde jen klicem,to bude asi jiste nekde zlomeny kabel. dale zda to s tim ma spoitost,nesviri stropni svetla pri otevreni veri,ale cerveny symboly na palubce sviti. zarovky jsou samosebou v poradku,na rucni zapnuti lampicek se vse rozsviti. nejde ani predni a ni zadni stropni svetlo.
a posledni,ve dverich sviti jen svetylko ve dverich ridice,ostatni ne. to bud bude zarovka nebo zlomeny kablik.

zajima me ta spoitost svetel ve strope a nefunkcnosti centralu. muze to mit spolu neco spolecnyho?

dnes jsme nakodovali znovu klicek,zablikala na nem dioda 5x,ale ta ve dverich na tapecaku neblikne
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od michall »

Spojitost to má - centrál neví, v jaké poloze jsou dveře, tj. pokud je vše OK, nezamyká při otevřených dveřích řidiče, nesnaží se zamknout zamčené dveře, ... Může být chyba buďto v kabelech v průchodkách (všech pěti) nebo třeba i ve spínačích dveří (u kufru přímo v zámku kufru), což může mít vliv na světla.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od KaCzaba »

to jsem si myslel,jenze on vi ze dvere jsou otevreny kdyz na palubce sviti symboly otevrenych dveri
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od michall »

Ty spínače jsou dvojité, obě části spínají na kostru, ale jedna vede do palubky jako info o otevřených dveřích, druhá "spolupracuje" s centrálem, takže může být KO jen ta druhá část.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od KaCzaba »

To bych videl ze spis nejde central jako takovy. Pokud z nej jsou spinana i svetla. Bylo by divnu,ze ani jedny otevreny dvere nic nerozsviti. Hlavne pred 200km zamykat klicem slo. Po prijezdu domu uz nic. Central ma kde svou pojistku? Z popisu na vicku jsem to nepoznal. A nebo klekla jednotka pod sedackou
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od michall »

Zkontroluj hlavně kabely v průchodkách, to může dělat pěkný binec. Komfortka zase trpí na vlhkost.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od KaCzaba »

Kabely byly urvany jen PZ dvere. Tam nejde okno. Tak jsem je opravil, a okno nejde. Ale kdyz okna otevru klickem,tak sjedou vsechny. Jednotka pod sedackou je vyrezla jako blazen. Tak snad to vse bude tim. Doufam
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od michall »

Komfortka nemá zrovna ideální umístění, za pokus stojí opatrně vše očistit, ale i když "obživne" na dlouho to nejspíš nebude. Snad jedině jí po očištění stříknout nějakým izolačním lakem.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od KaCzaba »

jedu to pichnout na vag. snad to neco napise. nekdo rika ze to je jednotka centralu,nekdo rika ze to je komfortka..tak co to vlastne je? a ty novejsi modely co to maji za budikama,maji uz jiny typ,nebo je totozny a je jen jinde umisteny? kvuli zkousce eventuelne...

kazdopadne muj problem,az na PZ okno je asi vse od centralu.neblika dioda ve dverich,nesviti stropni svetla pri otevrenych dverich,taktez svetla ve dverich,a po ceste od kupce domu prestal fungovat central na klicek. jinak vcera jsem paroval infra a zablikal mi petkrat. coz beru ze je sparovany,ne?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: neotvírá mi centál, komfortní jednotka?

Příspěvek od tornado1 »

co to je za auto vůbec? r.v.? máš RJ centrálu pod sedačkou nebo už máš RJ centrální elektroniky?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“