STĚRAČE, PŘEDNÍ: zastavují se, údržba stěračů

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: zastavují se, údržba stěračů

Příspěvek od michall »

Jsi sice v sekci SAG a podle podpisu máš Golfa, ale to by asi mělo být jedno.

Motor stěračů předpokládá jistý odpor stírátek, takže když jede naprázdno, tak se může stát, že prostě přejede koncovou polohu. Takže pokud jsi si nepoznačil původní "nulovou" hodnotu, viděl bych to na pokus-omyl, tj. nasadit stěrače, lehce dotáhnout a pustit motor. Je nanejvýš vhodné toto zkoušet s mokrým sklem. No a tak postupně doladíš nulovou polohu. Další oříšek by mohl být v doběhovém kontaktu motoru, příp. v brzdícím kontaktu. To by mělo být uvnitř motoru, vodivá dráha ve tvaru skorokruhu, která zjednodušeně zajistí to, aby motor dojel do nulové polohy. Brzdící kontakt (neznám přesný název, asi se tomu říká jinak) má zase za úkol v té nulové poloze motor co nejúčinněji zastavit (třeba tak, že zkratuje jeho kontakty).
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: zastavují se, údržba stěračů

Příspěvek od misoR »

Caute, tiez som obetou konstrukcnej chyby a musim rozobrat mechanizmus a premazat osky :)
Na tom drziaku kabelaze je nejaka zapadka? Snazil som sa ho vytiahnut, no neuspesne. Mam k nemu celkom zly pristup a ked ho nevyberiem, nemozem vybrat ani cely mechanizmus.

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: zastavují se, údržba stěračů

Příspěvek od misoR »

Vyspal som sa a za par sekund som to mal dole :D stírače stírají jak nove

J.A.Y.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 10.07.2013 21:48
Bydliště: Teplice nad Metují

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: zastavují se, údržba stěračů

Příspěvek od J.A.Y. »

čaute, zastavovaly se mně stěrače, tak jsem to rozebral a těšil se na inzerovanej fofr po namazání :-D jénže mechanismus jde protočit celkem lehce i rukou. Všechny tři osičky se úplně lehce daly vyndat. Rozebral jsem i tu el. krabičku na motorku. Protože chčije tak se mně v tom nechtělo moc ďoubat, ale jestli tomu dobře rozumím, jde tam proud pořád a podle potřeby se elektronicky připojí pomalejší nebo rychlejší. Do motorku vedou všehovšudy dva drátky, takže pomalost je práce nějakýho zřejmě pulzního regulátoru přímo v týhle kisně na motoru. Řešili jste někdy někdo něco podobnýho? Ideálně i lehce přidat otáčky na I. stupeň?
Jinak by to asi šlo vyhodit a udělat to "po našem". Tj. relátko a předrátovat. Pak by byl veškerej provoz i dojezd na II. rychlost. Do toho se mně ale asi zatím nechce. Nejsem si jistej, co by na to říkal motorek po delším provozu...
děkuji předem i zadem za případné odpovědi!
Sharan I 98 1,9, trošku zanedbanej, ale náš ;)
Sharan III 2013 2,0

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“