AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
riki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od riki »

Caute
taka otazocka jedna ..ci uz niekto menil hudbu v Alhambre alebo Sharane konkretne repro ..jeden znamy ma mensi problem s tym ze mu to volajako zle hra v jeho Alhambre :-) ...chcel vymenit repraky ale zistil ze seriozny sa tam nezmesti..existuje nejaky medzikus alebo nieco s pomocou ktoreho by sa to dalo vyriesit ? ...

dakujem

Uživatelský avatar
Kiko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re:

Příspěvek od Kiko »

Ja by som sa rad spytal ako sa daju odmontovat krity dvery na alhambre. Inak hudbu mam, ale tiez by sa mi hodily silnejsie repra do dvery. Kedze 500W subik to dost prehlucuje :), inak dobra rada, ak neviete kam zo zosikom pod prednymi sedadlami je kopa miesta :)
K tomu problemu: jedna moznost su doorboardy, ale neviem ako to vnutry dvery presne vyzera, takze netusim ako by to islo inak riesit.

Uživatelský avatar
Almara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re:

Příspěvek od Almara »

Kiko píše:Ja by som sa rad spytal ako sa daju odmontovat krity dvery na alhambre.
Otázka je u jakýho modelu. Podle obrázku u tvýho nicku máš asi novej model a nevím jestli je to stejný.
Každopádně u starýho modelu je tapec na dveřích "nacvaknutej". Kolem dokola sou takový ty umělohmotný špunty. Pak musíš sundat kryt co je u kliky na otvírání (teda klika zevnitř) a tam je pak ještě jeden šroub kterym je tapec přichycenej. Pak už stačí jen vysunout celej tapec směrem nahoru. Nezapoměň odpojit konektory od el. otvírání okna a toho červenýho světýlka dole. Snad sem na něco nezapoměl. :)
Nevim jestli ti to k něčemu bude, ale sám sem to měl takhle rozdělaný už dvakrát.

Uživatelský avatar
Kiko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re:

Příspěvek od Kiko »

Ano fotka je s noveho, ale jedna sa mi o stary typ. Mam to stastie ze mame doma oba :)
Diki za odpoved aj som si myslel ze to takto pojde, ale bal som sa nieco ulomit. Inak na vw pole je to tym padom to iste, ale ide to lahsie :(
Elektriku nemam takze o starost menej a jak za sklada kluka na okna uz viem, tak to snad vide.

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od parizek_ltm »

Hoj,
resili jste nekdo na II modelu ? Je potreba na neco davat pozor, bo jde kryt proste jen silou vytahnout/odcvaknout ? :)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od patper »

...a kterej 'kryt' :?:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od parizek_ltm »

No zatim urcite predni. Koukal jsem na to jen zbezne a kdyz muzu, tak se radsi zeptam. Ne, ze bych byl nejaky extremni hudbofil, ale chtel byt neco krapet lepsiho a tak sbiram info jak vubec zacit s demontazi a zjistit typy soucasnych repro atd :)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od patper »

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=27245" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od parizek_ltm »

Wau, diky, tak tam bych to nehledal :|

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od Marek77 »

Pánové, prozraďte, prosím, jaký je průměr hloubkových reproduktorů ve dveřích? Plánuju koupi dvou kusů a nerad bych koupil něco, co tam nebude pasovat.

Díky...

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od rcmony »

165 mm, daval jsem tyto Blaupunkt GTX 663 http://www.ahifi.cz/reproduktory/blaupunkt-gtx-663.html

Spíš než průměrem jsi omezen hloubkou, aby se to nesráželo s oknem při stahování. Někde se to probíralo.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 20&start=0
I LOVE TO FLY

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od michall »

Marek: nevím jak v jedničce, ale v zásadě máš asi dvě možnosti - buďto koupíš "normální" repro a dáš pod ně podložku, nebo koupíš repro s malou montážní hloubkou, která jsou ale o něco dražší. Ve dvojce mám tuším asi 55m hloubky, pak už je stahování oken.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

maniaczek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 15.11.2008 14:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od maniaczek »

Ja jsem menil ve predu i v zadu. Do predu vesli mi hluboke na 60mm s podlozkami. Horsi to bylo v zadu. tam jsem daval hluboke na 50mm s podlozkou, ktera ne muze byt silnejsi nez 10mm protoze ti nesedne tapicerunk.

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od Jose1 »

Vzniká nám tady lehce paralelní téma.
Pokud má někdo z vás zde zájem, tak zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 8&start=90" onclick="window.open(this.href);return false; bych si dovolil nabídnout vlastní poznatky z výměny repro apod. Je toho seriál zhruba na tři stránky s fotkama.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ozzy119
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.12.2013 12:07
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: výměna reproduktorů, sundání tapecírunků

Příspěvek od ozzy119 »

ahoj. všichni. Vlastním VW Sharan 1,8T LPG a mám takový problem. Nehraje mi repro v levých zadních dveřích. Chci se zeptat jestli někdo neví jak jsou vedeny dráty k repro, protože je radio rozděleno jenom na pravou a levou stranu tak zřejmě jsou repro spojeny za sebou. Díky a veselé velikonoce

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“