OZNÁMENÍ MODERÁTORŮ: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

:wow: Je videt,ze jsme si zvolili moooooooooc dobre :999:

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Příspěvek od Davidofka »

o tom nemůže být pochyb :)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Kucí, trochu Vas poinformuji o rozdelovani temat a jeho duvodech a ucincich.
Temata rozdeluji v pripade, ze se nahle preklopi tema hovoru nekam jinam, nez bylo puvodni zalozene tema. Dela se to z toho duvodu, ze treba v tematu AUDIO by nikdo nehledal a nenasel treba zrovna pro neho dulezite informace na tema VYKRADANI a zabezpeceni a podobne. Pokud se Vam stane, ze se takto nahle zmeni tema hovoru, tak se nic nedeje, povidejte klidne dal, od toho jsem tu ja a prave na to mam k dispozici funkci rozdeleni temat, aby nemohlo dojit k tomuto neumyslnemu skryti dulezitych informaci v tematu na jine tema. Snazim se vse uhlidat, ale eventuelne budu rad za Vasi pomoc, kdyz si sami vsimnete, ze se v nekterem z temat zacinaji michat informace a date mi to vedet sem do tohoto tematu INFORMACE O SEKCI SHARAN pro pripad, ze bych to prehledl. V pripade, ze k tomu smichani informaci na dve ruzna temata v jednom tematu uz doslo, nezakladejte nove tema, ale dejte mi to vedet a ja to smichane rozdelim. Diky vsem za pomoc pri udrzovani prehlednosti v nasi sekci. S 8)

Jinak, po rozdeleni tematu na 2 casti vzdy dam na konec kazde casti odkaz do druhe poloviny. V tematu "VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení" se omlouvam, udelal jsem chybu v odkazu, ale uz je napravena a odkaz do druhe poloviny uz je funkcni.

Ale hlavne obe nove casti rozdeleneho tematu vzdy nazvu presne podle toho, co obsahuji, takze byste jej nemeli mit problem najit. Pokud by odkaz nebyl funkcni, nebo bych na nej zapomel, tak v takovem pripade staci kouknout o par temat nazpet ci vpred a podle nazvu ho urcite najdete. 8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 31.03.2007 20:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak jsem v polovine, prolezl jsem, zprehlednil a vycistil strany 1, 2, 3 a 9, 10, celkem 150 temat. 8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 17.03.2007 14:25, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Shemik
Shemiku,ceníme si Tvé snahy.Ale zase to nepřeháněj,abys vydržel do srazu :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Shemik píše:Tak jsem v polovine, prolezl jsem, zprehlednil a vycistil strany 1, 2, 3 a 9, 10, celkem 150 temat. 8)
hmm...z toho musíš mít vykoukaný oka.Na srazu nasadíme léčbu.Budem koukat jen na auta a do skleniček :drug: :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak to bude relax jako ďas. Už se Těším. 8)

PS: Hotovo strany: 1, 2, 3, 4, 5, a 9, 10, 11.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 20.03.2007 14:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak tady máte zase pár vychytávek: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=25546" target="_blank 8)

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Tak jsem si to tu řádně všechno přečetl a musím napsat jediné.Plusový bodík pro Shemika je málo. :D Já přidávám k bodíku jednu slivovici na mně,na srazu. :wink:
Fakt hromadu odvedené práce.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Shemik
jj,Semik se cini 8) PARADA :D Taky +

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

teda Shemíku...prostě člověk na svém místě....krásná práce... :wink: dávám bodík,ale i když ti dám v každém tématu bod,tak to stejně nedocení to,co tu pro nás děláš...prostě PARÁDA !!!!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Kucí prosím Vás, doplňte si do Vašich profilů typ auta, stačí Sharan I, Galaxy II, kdo chcete můžete i víc, jako třeba 1,9, TDi, 85KW, Tiptronic, atd, ale stačil by alespoň ten typ Sharana I či II a dále bydliště, opět můžete, ale nemusíte přesně, stačí jen město, pokud jste z menší obce , kterou nechcete uvádět, tak aspoň třeba způsobem "od Plzně". Takže např. "Sharan II" a "od Č.Budějovic" stačí.

To vše z důvodu, aby nás mohli ostatní lépe zaměřit jak s typem auta tak s bydlištěm ohledně žádosti o radu, info, pomoc a podobně. Dík. S. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Pokračování na téma ASS - ASISTENČNÍ SÍŤ SHARYMANIAKŮ ČR A SR zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 676#356676" target="_blank

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak jsem dodelal zprehledneni celeho Sharan-fora, precetl jsem a podle potreby upravil vsech cca 300 temat.
Vsechna temata jsem srozumitelne prejmenoval, vycistil od otecek, pripadne rozdelil ty vnichz se michalo nekolik nesouvisejicich veci, takze ted byste opravdu nemeli mit problem s nalezenim jakekoli informace v Sharan-foru, tak toho prosim vyuzivejte a
nez budete zakladat nova temata, kouknete nejdriv do tech starych, protoze tam nejspis vse najdete, pripadne piste dotazy do prislusnych uz zalozenych temat, ktere se Vaseho problemu tykaji. Samozrejme to plati i obracene, pokud to co hledate nenajdete, nepiste to do nesouvisejicich temat, ale zalozte nove tema. Jen prikladem, temat na TOPENI je tu nekolik desitek a casto se v nich opakuji stejne problemy, takze oravdu staci vyhledat to spravne. Pokud v nem nebude, to co hledate a souvisi to s danym tematem, tak to tam pripiste.

Dik za spolupraci. 8)

PS:
cca 30 temat jsem smazal
cca 20 rozdelil do 2, nekdy i 3 nebo 4 novych temat
nekolik set prispevku smazal
8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 29.03.2007 14:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Příspěvek od Davidofka »

:999: tisíceré díky za heroický výkon Shemíku :999:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“