OZNÁMENÍ MODERÁTORŮ: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No tak s pravdou ven, to ocem Kazbici mluvis planuju, to je ten SHERLOCK, mel to byt vyhledavaci system fungujici presne jak rikas, ale planuju ho pozdeji. Ted mi nekolik tydnu zabralo ASS, klaendar plus tech par vychytavek pro zprehledneni a hlavne vycisteni fora. I kdyz i tak premyslym nad tim jestli me to moc nepripouta k foru, znamena to kazde nove tema zarazovat do tohoto systemu. Nebranim se tomu, naopak bude-li to ku prospechu.

Ale i tak bych rekl, ze i ted by nemel byt problem cokoli najit, staci jet ocima po prvnich slovech v nazvech tematu a najdes fakt vse, protoze jsem jsne prejmenoval vsech 300 temat v nasi sekci. Pred tim to bylo tezke, kdyz se spousta temat jmenovali "co s tim" nebo "poradte prosim" apod, ale ted bych rekl, ze by to udrzovani poradku a vyhledvanani melo byt nejjednodussi na celem VW-clubu, proto jsem to delal. Jestli rikate, ze i ted neco naji je hodne prace, tak to bylo k nicemu. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Jo ty TOP temata upravim, v tom mate pravdu. 8)

Tak jsem to procistil, ale u tech DOKUMENTU, planku se obavam, ze tu opet kazdy nove prichozi clen zalozi nove tema "kde se da sehnat navod na Sharana", protoze tomu tak bylo nez jsem to tam dal jako TOP, no uvidime. Je fakt, ze nektere tambyli zbytecne, myslel jsem, ze to budou ziva temata a u nekterych jsem to nevystihl. 8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 29.03.2007 23:28, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

TO Patper:
Ted uz z nazvu vsech 300 temat naprosto jsne vyplyva co obsahuji. I po tom prejmenovani vsech temat tapou :?:
I kdyz musim znovu dodat, ze novackum nic nevycitam, vzpomenme na sebe, ale kdyz sharanista s 300 pripevkama zklada 4 nebo pate tema na topeni nebo audio, tak to neni o tapani. :!:

PS: Jsem rad, ze se tu na toto tema take konecne zive diskutuje. Piste piste, ja Vam udelam, co Vam na ocich uvidim. 8O (Zitra)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 29.03.2007 23:34, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Tak koukám že jsem to tady docela rozvířil :D , ale stále si myslím že bychom měli držet ducha VW-clubu - celý club je nás všech a sekci Sharan využívám na to co je specifické pro naše auta a pokud problém Sharan budu prezentovat na všeobecných platformách budu obtěžovat ty ostatní, a číst jen naší sekci to bych přišel o velké množství informací, spoustu téměř shodného má i Passat, Golf4, u těchto aut také mnohdy můžeme poradit. A snad tu nejsme jen proto abychom informace získávali ale také dávali. 8) Vždyť před půl rokem jsme ještě neměli ani svojí sekci, tak bychom se měli revanšovat zbytku fora i tím že budeme aktivní i jinde. I nám zde pomáhají clubáci s jinmi auty.

Přiznám se k tomu že pokud někdo založí téma, které zde už je tak obvykle už do něj nepíši.

A pokud něco potřebuji vědět vždy napřed použiji tlačítko hledat a na 90 % najdu téma které problém řeší.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

jenda píše:Přiznám se k tomu že pokud někdo založí téma, které zde už je tak obvykle už do něj nepíši.
A pokud něco potřebuji vědět vždy napřed použiji tlačítko hledat a na 90 % najdu téma které problém řeší.
Zlaty rucicky Jendo, takhle bych si to predstavoval. Pochvala, jak barak. 8)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Shemik píše:TO Patper:
Ted uz z nazvu vsech 300 temat naprosto jsne vyplyva co obsahuji. I po tom prejmenovani vsech temat tapou :?:
I kdyz musim znovu dodat, ze novackum nic nevycitam, vzpomenme na sebe, ale kdyz sharanista s 300 pripevkama zklada 4 nebo pate tema na topeni nebo audio, tak to neni o tapani. :!:

PS: Jsem rad, ze se tu na toto tema take konecne zive diskutuje. Piste piste, ja Vam udelam, co Vam na ocich uvidim. 8O (Zitra)
Ja stim problem nemam :P Ale myslim na ty ostatni...Ale je fakt,ze jsi to maximalne zprehlednil :D Ale stale si myslim,ze pokud nekdo ma pocit,ze to patri 'i jinam',tak at to tam napise :wink: Ja osobne chodim po celem foru,ale tady jsem doma :D
P.S. tak co se domluvit,ze pokud to tu jiz bude,tak upozornit a potom presunout a nebo smazat :idea:
P.S.2 upozornit muze kdokoli :D :!:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Patper a ostatni: Presne, souhlas, ja bych to tak delal, ale chtel bych k tomu Vase pozehnani.
Osobne si myslim, ze u lidicek casto nejde o pocit, ze to patri jinam, ale, jak jsi sam naznacil v predchozim prispevku, o lenost hledat, zalozit nove tema je mnohem jednodussi. Co jsem koukal, tak v ostatnich sekcich se nekteri moderatori s OTckama a opakujicima se tematama vubec nemazli, ale nechtel bych, abyste meli pocit, ze jsem na Vas nejakej nelida nebo tak neco. :lol:
Naposledy upravil(a) Shemik dne 30.03.2007 12:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Shemik
Moje pozehnani mas :wink: Ted jeste ostatni :kap: :old:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Pravidla určuje moderátor. Takže není co řešit. A co se Shemíkova moderování týče, nemá chybu. :!:

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

patper píše:Shemik
Moje pozehnani mas :wink: Ted jeste ostatni :kap: :old:
Já se také přídávám a nešetři nás :!:

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

patper píše:Shemik
Moje pozehnani mas :wink: Ted jeste ostatni :kap: :old:
Jo taky ti dávám požehnání. :shv: :shv: :shv:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Jasně UHLOBARONE,souhlas. :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Kurňa Shemiku -sorry,jsem starej a slepej :old: :D
Naposledy upravil(a) kazbic dne 30.03.2007 13:09, celkem upraveno 1 x.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Ja nic nemazal. 8) Hledej Smudlo.
Co tady: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 708#366708" target="_blank
PS: Bezduvodne nic nemazu. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Kazbič: To je presne to co jsem mel v planu, ten projekt SHERLOCK. Ale klidne se do toho pust, ja se kdyztak pridam pozdeji. Ja si ted budu muset dat pauzicku s tema vetsima vecma, jako je to o cem mluvime nebo jako bylo ASS, kalendar a pod. Musim se zas nejaky casek venovat te hezci polovine naseho manzelstvi, takze ted pojedu spis v takovem udrzovacim rezimu, budu udrzovat a spravovat to co tu uz bezi a do novych vetsich veci se zas pustim za par dni. Tak do toho Kazbici, tady http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 335#367335" target="_blank jsem Ti na to udelal specialni cimru vektere to pak bude.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“