OZNÁMENÍ MODERÁTORŮ: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ontario
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 17.04.2008 21:27
Bydliště: Chodov 357 35
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Ontario »

Iníškovi
gratuluju ke zvolení do funkce kalendářníka(ce)... :999: :999:
abys neměla další závislost,tentokrát na alkoholu,když budeš každého zapíjet,chudáci ledviny :mrgreen: :mrgreen:
Sharan 2,0 TDI, 135 kW - 2016
Touran 1,6 TDI, 77 kW - 2013

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Iníšek »

Ontario
moc děkuji za gratulaci. :wink:
Tak to vím na 100% že jestli nebudu mít nějakou závislost,tak to tu na alkoholu. :mrgreen: :lol: :mrgreen:
INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Panove a damy, jiste si to zaslouzi vice z Vas, ale rad bych tady verejne podekoval pred nastoupenou jednotkou Bandogovi a AbelovicPepickovi za v nize uvedenych citacich uvedenou pomoc v navigovani novacku na spravna mista ve foru a vysvetleni jim jak to tady u nas v sekci funguje. Takto intenzivni sanahu o pomoc tady covek nevidi kazdy den a tak bych ji tady rad zverejnil. Samo timto dekuji i dalsim, kteri se snazi pomahat udrzovat poradek v sekci a to docela casto, jako jsou Pata, Parizek, a dalsi. Radsi se Vas nebudu snazit vyjmenovat vsechny, pac bych jiste na nekoho zapomel a to by me mrzelo, ale je Vas daleko vic a dekuji Vam timto vsem a verte ze to registruji velmi me to tesi :lol: :lol: :lol:

Mimo jine je to dukazem toho, ze uz tuto pomoc prestavate vnimat jako pomoc nejakemu moderovi a zacinate ji vnimat jako pomoc sobe samotnym a zaroven vsem ostatnim, coz je prave to nejlepsi, pac sekce je nas vsech a na jejim stavu by nam melo zalezet vsem. Kucka diky, delate tatkovi velkou radost :lol: :lol: :lol: :lol:

Bandog píše:Mildo,

neurážej se.........nikdo to nemyslel ve zlém :mrgreen: A určitě se do tebe nikdo nenaváží, neboj. Jen nám tu jde o pořádek a pokud by se tady pořád zakládala nová témata, která tady už nějaký čas jsou tak by se tu nikdo nevyznal. Když budeš něco potřebovat tak ti každý z nás, pokud bude vědět, rád poradí, ale v tématu, která je k tomu určené. Takhle to tady u nás chodí.......když budeš něco hledat a potřebovat zjistit, tak mrkni do Abecedního seznamu témat - Sherlocka, a tam je snad už úplně všechno o našich autíčkách......

Jinak tě tady u nás vítám a přeji ti, ať se ti tady líbí a najdeš co potřebuješ :D :D :D
abeljozef píše:Ahoj mildo, precitaj si tieto pravidla: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=25546" onclick="window.open(this.href);return false;

Mimo ine sa v ich dozvies preco je zbytocne a aj pre teba zle zkladat novu temu na problematiku ktora sa uz rozobera v inej. Ide o to ze ludia ktory sa tebou sa dotazovanou temou zaoberaju si ju aj sleduju. Takze ak priamo do nej das svoj dotaz tak o nom aj hned vedia. Zatial co ked vseobecne zalozis novu temu tak nemaju dovod ju sledovat a asi ju lahko prehliadnu. Pritom keby nebolo moderatora ktory tu takto zbytocne zalozene temy upratuje ak by sa kludne mohlo stat ze tu bude 50 tem ohladom zaslepenia EGR a kazda neuplna.

Tieto pravidla su vysoko cenene aj navstevnikmi z inych for. Snazime sa ich striktne dodrziavat aby sme moderatora aspon trocha odlahcili lebo aj tak tu ma z udrziavanim priadku hodne prace. Problem je v tom ze kazdy novy clen hned ako pride a neprecita si pravdla okamzite zaklada nove temy. Druhy problem je ze v temach urcenych na konkretny problem sa od onoho problemu odsakkuje a pritom to uz zas patri do inej temy.

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Bandog »

:oops: :oops: :oops: tak "taťuldo" teď jsem červenej snad až na zadku

Děkuji za pochvalu........ :D

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od parizek_ltm »

Nejvyssi cestne vyznamenani ;) Diky :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Tak vazeni Alhambristi a Galaxisti, doma jste v sekci Sharan byli vzdycky, o tom zadna, ale ode dneska je to ofiko.
Zahrnuli jsme Vas do nazvu sekce
:lol:
Přílohy
sekcesag.jpg

Uživatelský avatar
romandub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 27.10.2008 14:41
Bydliště: Bílina okr. Teplice

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od romandub »

no konečně :D :mrgreen: :wink:
Dub

Uživatelský avatar
Budulman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Budulman »

A ještě by tam mělo být + jeden pažout ne :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

No melo to tam byt, ale to uz by ten nazev byl moc dlouhy :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Kuci, chci Vam podekovat za to smerovani novacku do spravnych temat a za upozornovani na spatna temata me do SZ. Dik vsem zucastnenym za pomoc :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Kuci, jsem ted na takove kratoucke tydenni dovce, byli jsme od soboty do dneska na navsteve u teticky v nemecku a doma jsem se jen stavel pro veci a na zbytek tydne budu na chalupe v jiznich Cechach, tak neco jsem drobet pouklizel a pokracovat budu pristi tyden :lol:

Mejte se pekne a nezlobte tady :lol: Zdravi Vas tatka :mrgreen:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od widle »

kocour není doma, myši mají rej....užij si to taťko, pořádně se uklidni, vyrelaxuj....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Snazim se cece, koupil jsem si novy grill a vodni dymku, tak to na chalupe budu poradne zatahovat :mrgreen:

PS: Kdyby bylo neco nutneho, tak cislo je na me v ASS :lol:

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Jose1 »

Tak jsem ti taky chtěl přát příjemný volno a koukám, píšeš o vodní dýmce, tak mě to nedá a musím mentorovat.... :D
Vodní dýmka je největší záhul na tělo. Do plic se dostává neuvěřitelný množství sajrajtu a to v několikanásobně převyšujícím množství, jak z cigaret, doutníků, dýmky. Není pravdou, že se to filtruje přes vodu, jak mnozí mohou namítat. Vodní dýmka je největší zlo. A to hovořím za kuřáky.(cigaret). Ale jinak si užívej a nenech si zkazit dovolenou. :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Jose, dik za infiko, vim o tom, ale nedam si ji casteji, nez jednou za mesic a telo musi jit do hrobu zhuntovany, jinak ten zivot stal za prd :mrgreen:

Jinak kuci, sorracek, ze se moc neobjevuji, mam ted nejnarocnejsi obdobi za nekolik poslednich mesicu. Jednak se mi totalne sesypal pocitac a k tomu i mobil, oboji jsem sice uz koupil nove, ale ted se v tech pristrojich opet zabydluji a jak jsem zjistil, tak po 6 letech fungovani firmy to neni na jeden vecer. V PC Jsem malem prisel o data, ale nastesti se mi jeste pred totalnim kolapsem podarilo ty nejdulezitejsi zalohy pracovniho programu a smlouvy klientu zachranit :lol: Nicmene mi tam jeste hodne jak firemnich, tak i osobnich dat zbylo a ty pokud to stihnu, budeme tahat ven zitra s Parizkem, ktery mi tu sic vzdalene, ale prece, pomahal uz s vice vecma ohledne moji stare zlobive techniky, za coz mu timto dekuji. :lol:

Mimo vyse uvedene se mi tu nejen po kratke tydenni dovce, ale i proste vseobecne nashromazdilo silene prace, takze temer denne kmitam daleko pres pulnoc :lol: Diky za pochopeni, verim, ze pristi tyden na tom budu casove lip, tak se stavim na dyl, na pokec, uklid atd atd :lol:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“