OZNÁMENÍ MODERÁTORŮ: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Bandog »

Však já chválím Vás oba, kluci moderátorský :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Jasne, jak rika Jouza, u tech inzerci to napiste do predmetu :lol:

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od arapah »

a platí i ..PROSIM SMAZAT ....:D :D

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

Jasne, presne :lol:

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Galaktický Aleš »

POkud někdo nechce koukat na letní čas v příspěvcích, skočte vpravo nahoře na Uživatelský panel > Nastavení > Osobní nastavení a na té stránce dole zaškrtněte u letního času NE.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Shemik »

Marek77 píše:Nene, rozhodně nemíním opakovat znovu to, co už jsem tu psal a co se probíralo. Nemám ale rád lidi, kteří tvrdí, že něco je nejlepší na světě a druhé patří do traktoru, když očividně s něčím takovým absolutně nemají zkušenosti a mluví zcestně jen na základě informací typu "jedna paní povídala".

Já jsem u SAG jednoznačně zastáncem naftových agregátů. Ovšem jen proto, že pro takový motor mám využití a že se mi kterákoli jiná alternativa nezdá efektivní. Jinak proti benzinovým motorům a systémům LPG rozhodně nic nemám. S benzinovými motory plněnými LPG jsem najezdil opravdu dost na to, abych měl možnost srovnání a měl k tomu co říci. Kdybych jezdil málo nebo pořizoval druhé auto do rodiny na poskakování po okolí, nejspíš by to byl vůz s benzinovým motorem.
Kuci, klid tady, tohle tema slouzi k popsani Vasich zkusenosti, aby si i dalsi pripadni zajemci mohli neco o tech autech precist, jeste pred koupi, ale ne k argumentacnim bitkam :!: Pokud ma jeden z Vas nejaky nazor, tak ho napiste a pokud druhy ma jiny nazor, tak at ho take napise, ale v zadnem pripade neni protrena si tady ty Vase nazory vyvracet, za kazdou cenu presvedcovat okoli, ze ta Vase pravda je ta spravna a vest tyhle argumentacni bitky. Na mnoho veci se da divat vice pohledy, casto muze byt kus pravdy na obou stranach a ostatni si jiste sami dokazou vybrat mezi Vasimi nazory, tak prosim debatujte podle toho, at to tema muze ostatnim pomahat a ne je zatezovat prokousavanim se hafem Vasich nekonecnych sporu. Diky za pochopeni a vyhoveni. :!: :lol:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Marek77 »

Shemiku, já to přece vím. Proto se snažím vymýtit nesmyslné názory lidí, které se nazakládají na pravdě. To přece není na škodu věci, ne?

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Shemik »

No paradoxne to na skodu muze byt, pokud sem prijde nekdo novy, tak nema paru o tom, kdo z Vas je jak zkuseny, tak si stejne bude muset mezi Vasimi nazory vybrat, ale pokud se bude muset prokousavat takovouhle tunou prispevku, ktere vic nez jako nazor na neco, pusobi spis jako spor dvou lidi a casto to podklada jeste Marku Tvuj nekdy hodne neprijemny ton, tak se otoci na pate pujde jinam. Takze nekdy se podle me neni spatne drzet hesla, ze mene nekdy znamena vice :idea:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Marek77 »

Jak myslíš, Ty jsi tady šéf.


Já jsem si vždycky myslel, že diskusní fórum se jmenuje diskusní proto, aby se na něm diskutovalo. K tomu, abych někomu poradil a poskytl mu zaručeně správné informace, mohu napsat příručku. K tomu diskusní fórum není, to si myslím.

Takže pokud jsem na diskusním fóru, budu zde diskutovat nad problémem, jehož název je v hlavičce daného tématu. Jestli to Shemik nebo někdo další vidí jinak, pak já jsem asi nepochopil princip diskusních fór.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Shemik »

Marku, neurazej se neni potreba diskutovat nad smyslem diskuznich for. Casto pravdu mas, ale i kdyz to asi nechces pripustit, tak casto take pravda muze byt nekde uprostred a obcas ji take mit nemusis, to ze Tobe nikdy nezamrzla i levna nafta, neznamena, ze nafta zamrznout nemuze. Me pred mesicem na Klinovci kupodivu zamrzla nafta od Agipu v -14 st.C, takze pokud nekdo napise, ze nafta muze zamrznout, tak asi fakt muze zamrznout, to ze Tobe nezamrzla, neznamena, ze zamrnout nemuze. :idea: :!: To byl jen jeden priklad.

A tak je to Marku se vsim, vzdycky musis dotycneho uargumentovat, ale ten informativni efekt tematu se pak diky tomu uplne vytraci a tema pusobi jako bojiste 2 kohoutu, nez misto, kam lidi pisou sve nazory a zkusenosti a kde si z nich ostatni mohou vzit to co potrebuji :idea: Tak zkus proste respektovat, ze nekdo jiny to muze videt jinak a pokud jsi na danou vec uz svuj nazor napsal, tak to same nech udelat i ostatni, i kdyz s nimi nesouhlasis :!: Diky :lol:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Marek77 »

Shemik píše: .....to ze Tobe nikdy nezamrzla i levna nafta, neznamena, ze nafta zamrznout nemuze.
.....pokud nekdo napise, ze nafta muze zamrznout, tak asi fakt muze zamrznout, to ze Tobe nezamrzla, neznamena, ze zamrnout nemuze.
Zamrzá i benzin - dokonce snadněji než nafta, to jen pro úplnost. A zamrzlých reduktorů LPG systémů jsem viděl stovky :-).
Takže to pro mě není argument.

Abych uvedl věci na pravou míru - ani nafta, ani benzin nemohou při běžných klimatických podmínkách zamrznout. Zamrzá pouze voda, která je v palivu obsažena. Ta tam nemá co dělat, to jistě každý chápe a uzná. Jenže tam tu a tam prostě bývá.

Snažím se v tomto tématu najít jeden jediný důvod, pro který bych se jako neznalý nerozhodnutý potenciální majitel SAGu měl rozhodnout pro LPG před naftou. NIKDE jsem tu nenašel ani náznak takového důvodu (on totiž neexistuje). Takže je vlastně celá tato sedmistránková debata celkem wo howně, soudruhu Bláho.

Nafta má své, plyn má své. Ale nelze postavit jednu věc jako naprosto skvělou a druhou zatratit jako brak.
Naposledy upravil(a) Marek77 dne 24.02.2010 10:34, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Shemik »

No tak vidis, tak jaky pak ma smysl argument, ze Tobe nezamrzla ani levna nafta :?: :?: Zadny :!: a takhle jich pouzivas spoustu naprosto zbytecne :idea:

A za druhe, zkus se prosim oprostit od tech emoci, jako ze "nemas rad nejake lidi, kteri ..." a psani lidem vypadu typu "ty jsi zjevne takovy a makovy" atd atd. To te diskuzi opravdu neprida nic jineho, nez neprijemny a nekdy az utocny ton, proste pokud z Tebou nekdo nesouhlkasi, tak nehodnot jeho osobu. Pokud jak rikas, tak dobre znas disuzni fora, tak bys mel vedet, ze tohle je proste neslusnost. Fakt neni potreba hodnotit osobu nekoho a psat nazor na nej, pokud vidi treba neco ohledne motoru jinak nez Ty :!: A prosim neobhajuj to tim, ze pri emotivni diskuzi dosahnete lepsiho vysledku, jak uz jsi driv nekde psal, proste ty Tvoje osobni vypady opravdu delaji neprijemnou atmosferu a to tady fakt nechci a jiste nejen ja, uz i driv mi kvuli tomu par lidi psalo. Jsem rad ze jsi tady, malokdo z nas se v motorech vyzna tak jako Ty, ale toto prosim vem na vedomi prispivej podle toho. Diky za pochopeni a vyhoveni :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Shemik »

Marku, ted sis dokonce odpovedel sam :!: Tim spis, ze ten jasny vysledek neexistuje, coz vime vsichni, protoze kazde ma to sve pro i proti, si nakonec stejne kazdy musi vybrat podle toho, ktera pro a ktera proti, jsou pro nej ta dulezita, tak tim spis nema smysl, se tady vzajemne ubijet argumenty a presvedcovat ostatni o te sve pravde. Uvazuj cece :idea: :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Shemik »

Tak uz to taky tipneme a budeme hepy cece, ja to tady pak prehodim jinam :lol:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: KOUPĚ SHARANA: nafta nebo LPG, zkušenosti, spotřeba

Příspěvek od Marek77 »

Já pořád nechápu jednu věc - co proti mně máš? Já přece nikomu nic nevnucuju, nikoho nenapadám (spíš rach napadal mne) a netvrdím, že něco je lepší než to druhé. Píšu pouze to, co prokazatelně JE PRAVDA a odvracím spíš útoky lidí kolem, kteří zarytě tvrdí něco, co pravda není a nenechají si to vymluvit.

TO JE ŠPATNĚ ?????

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“