Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Galaxy 2001 automat
PříspěvekNapsal: 13.07.2012 23:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.07.2012

10

Ahoj všem jsem tu noví zítra si chci jet pro galaxy rok 2001 NAŠEL JSEM KRÁSNÉ V AUTOMATU JENŽE SNÍM NEMÁM SKUŠENOSTI ANI NIKDO V OKOLÍ TAK PROSÍM O RYCHLOU RADU JELIKOŽ ZA PÁR HODIN CHCI VYJET JAKÉ KLADY ZÁPORY PROSTĚ VŠE CO MĚ MŮŽE POMOCT,JEŠTĚ CHCI ZA TOM TAHAT 2T VOZÍK TAK POKUD TO TŘEBA NENÍ VHODNÉ NEBO ANO PROSTĚ PIŠTE VŠE CO MĚ POMŮŽE.dík

Předmět příspěvku: Re: Galaxy 2001 automat
PříspěvekNapsal: 14.07.2012 08:56 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

29.05.2010

2458

Green town at Prague

Ahoj nový Sharanisto, Alhambristo či Galaxysto,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi, ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci se pochlub svým mazlíkem na fotkách.

:arrow: Pokud by jsi měl problém nebo si s něčím ohledně fóra a jeho používání nevěděl rady, tak se přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail obrať na mě, nebo na další moderátory této sekce

Zdraví Tě M@rty74 moderátor.

Napoví ti toto:

KOUPĚ AUTA: Proč (ne)zvolit automatickou převodovku: viewtopic.php?f=50&t=54714
KOUPĚ AUTA: VELKÝ RÁDCE jak nakupovat ojeté vozy SAG: viewtopic.php?f=50&t=49197
KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem: viewtopic.php?f=50&t=31731
KOUPĚ: Pomoc při koupi, návštěva prodejce, zkouknutí auta: viewtopic.php?f=50&t=111208&p=1382239#p1382239
KOUPĚ: poraďte při výběru auta, Sharan, Alhambra či Galaxy?: viewtopic.php?t=27118
KOUPĚ SHARANA: 2.8 V6, 4x4, ano či ne? pro a proti: viewtopic.php?f=50&t=52734
KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor: viewtopic.php?t=6205
KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte: viewtopic.php?t=24620
KOUPĚ SHARANA: jaký vybrat motor? 66, 81, 85 KW: viewtopic.php?t=11574
KOUPĚ SHARANA: jak vybírat, čím se řídit?: viewtopic.php?t=21894
KOUPĚ SHARANA: jak vybírat, na co dat pozor pri Sharanovi: viewtopic.php?t=17180

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]