Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Připojení externího audia
PříspěvekNapsal: 23.02.2007 13:01 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3914

Trnava

libor_m píše:
Mám Alhambru 2002 a rádio bez CD changeru (ani ho nechci). Potřeboval bych zjistit, jestli je tu někdo natolik šikovný, aby mi mohl udělat kabel, přes který bych mohl k rádiu připojit např. flashku s mp3. Pochopil jsem, že to musí být něco, co emuluje CD changer.

Nepoznam nieco co emuluje flashku ako cd changer. Ak nieco take existuje rad sa na to pozrem. Existuje emulator medzi cd changer s MP3 a ten to emuluje ako klasicke cd s velkym mnozstvom trackov (mnohe cd radia su limitovane poctom 99 trackov). Zial pri takejto emulacii nefunguju groupy resp adresare.

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.02.2007 13:46 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

173

TRUTNOV

A CO ZKUSIT TOTO PANOVE ??...JE TO V PODSTATE MALEJ VYSILAC DO KTEREHO VLOZIS SVOJI FLASH A NA RADIU SI POUZE NALADIS FREKVENCI......ZADNY KABEL NENI POTREBA :D
http://www.alza.cz/bezdratovy-mp3-vysil ... m?IDP=1834

Přílohy:
ImgW.jpg
ImgW.jpg [ 11.17 KiB | Zobrazeno 6164 krát ]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.02.2007 14:19 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

72

Praha

Asi jsem moc vybíravý - ošklivé, zbytečně zabírá místo v CL, ...

Objevil jsem toto - britská firma Soundlinx. mají tam 2 produkty a momentálně nevím, jaký z nich je ten pravý

Seat (Radio Fitment) Auxiliary Interface (No CD Changer Fitted)
Seat (Boot Fitment) Auxiliary Harness (No CD Changer Fitted)

Přímý link není, takže jedině

http://www.soundlinx.co.uk a potom Product Finder > Multimedia > Auxiliary Audio Interface > SEAT > Alhambra 2001 to now > - ANY - > Next ->

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.02.2007 15:45 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3914

Trnava

matyasss píše:
A CO ZKUSIT TOTO PANOVE ??...JE TO V PODSTATE MALEJ VYSILAC DO KTEREHO VLOZIS SVOJI FLASH A NA RADIU SI POUZE NALADIS FREKVENCI......ZADNY KABEL NENI POTREBA :D
http://www.alza.cz/bezdratovy-mp3-vysil ... d67750.htm

Obavam sa ze to hodne skresli kvalitu lebo frekvencny rozsah FM sa konci pri 13 KHz a CD (aj skomprimovane MP3) ma dosah az do 22 KHz. TZN ubytok na vysokych frekvenciach.

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

PříspěvekNapsal: 23.02.2007 16:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5490

Praha-Rakovnicko-Praha

libor_m píše:
Mám Alhambru 2002 a rádio bez CD changeru (ani ho nechci). Potřeboval bych zjistit, jestli je tu někdo natolik šikovný, aby mi mohl udělat kabel, přes který bych mohl k rádiu připojit např. flashku s mp3. Pochopil jsem, že to musí být něco, co emuluje CD changer.

Co tam mas za radio?
Redukce se delaji :arrow: http://www.aprofi.cz/scripts/zbozi.php?KID=89

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.02.2007 16:18 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

72

Praha

Tak to mám potvrzený, je to to první, mají to pod kódem SEA01AUX za GBP 80,-

Je to sice pytel peněz, ale je to pořád levnější než Connects2 AUX-Adapter (SEAT -> GRUNDIG Scala) za EUR 82,-

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.02.2007 18:49 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

131

ja som momentalne v stadiu vystavby tohto http://home.tiscali.de/matthiasklumpp/

Jedine co som zistil az dodatocne je to, ze si treba napisat o naprogramovanie Atmelu priamo tomu nemcovi a ten za to chel 20 eur. Ale kedze som to uz mal rozrobene poslal som mu ho. Uz ho mam tyzden naspat ale este som sa k tomu nedostal.

PříspěvekNapsal: 24.02.2007 15:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

72

Praha

patper píše:

... jsem se predtím zapomněl přihlásit ... :oops:

Na těch stránkách jsem už byl předtím, jen se bojím toho, že by mi to na Scale asi nefachčilo, protože to nemá tu krabičku, která emuluje 2 věci: připojení CD changer a v neposlední řadě CD v CD changeru.

Kamarád zkušel připojit ext. audio přes vstup do changeru kabelem s konektorem CD changeru a psalo mu to pořád NO CHANGER

PříspěvekNapsal: 24.02.2007 17:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5490

Praha-Rakovnicko-Praha

libor_m píše:
patper píše:

... jsem se predtím zapomněl přihlásit ... :oops:

Na těch stránkách jsem už byl předtím, jen se bojím toho, že by mi to na Scale asi nefachčilo, protože to nemá tu krabičku, která emuluje 2 věci: připojení CD changer a v neposlední řadě CD v CD changeru.

Kamarád zkušel připojit ext. audio přes vstup do changeru kabelem s konektorem CD changeru a psalo mu to pořád NO CHANGER

Aha,ale muzes tam zavolat,jsou tam moc ochotni a poradi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28.03.2007 22:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2

Zdravím, chci nahradit měnič pro betu 5, na netu jsem nalezl firmu [odkaz] a ta vyrábí adaptéry - náhrada cd měniče, připojení usb, ipad.. např. [odkaz] poptával jsem to u fy [odkaz] prý to dovezou, cena něco okolo 4t. Bohužel parametry a podrobnosti jsem nevypátral, je to anlicky... Třeba někdo pomůže.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29.03.2007 10:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

194

Holýšov - Plzeňský kraj

ahoj, vím, že tu vždycky nabízím taková náhradní řešení za málo korun. Ale zatím to jinak nejde, tři děti a žena na mateřské. Loni jsme našetřili na týdenní dovolenou v Chorvatsku, kde jsem i testoval tenkrát testoval auto, měl jsem ho měsíc. Ve výbavě mám zatím jen kazetové rádio vw sound 1, ke kterému nejde asi připojit nic. Děti mně otravovali, že po cestě nebudou poslouchat mé vykopávky na kazetách, určitě to znáte, a ať koupím a nechám zabudovat nějaké super rádio s mp3 atd. Na to už v rozpočtu nezbylo. Vzpomněl jsem si ale, že kdysi po revoluci byly adaptéry ve formě kazety s drátkem a konektorem, který se dal připojit k diskmanu nebo něčemu pudobnému. Začal jsem pátrat a objevil ho v Tescu v knize asi za 79 kč. Píchli jsme to do mp3 a vše makalo. Bylo u toho spoustu redukcí a konektor do zapalovače, taklže to ani nežralo baterky a s dvěma mp3 přehrávačema dětí jsme vystačily celou dovolenou, každý měl svých cca 70 písniček a cesta pod SPLIT utekla jako voda.

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29.03.2007 10:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

72

Praha

jj, takto jsem to měl vyřešené do té doby, než mi Scalu ukradli. Ale nebyl jsem moc nadšenej z těch kabelů ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29.03.2007 22:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

938

Český Krumlov

Zkus se podívat na tohle,možná by ti to pomohlo,za málo peněz dost muziky.
http://www.aukro.cz/item178424856_poslo ... er_fm.html

ICQ   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]