STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Phyryx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2010 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od Phyryx »

.. Zdravím hoši. Založil jsem nové téma, jelikož v Sherlogu jsem takové nenašel, jen že třeba záměna funkcí a podobně. Ale já mám jiný problémek! Nefungují mi absolutně stěrače. Odstřikovače, stěrače, nic ... POjistky v pojistkové skříny v kabině jsou v pořádku .. Jsou ještě nějaké někde dál ?? .. A příčina ?? Jeliman jsem si hrál s konektorem u páčky a zkoušel jsme drátem propojovat různé piny od páčky stěračů, a teď nejdou. Mechanicky jsem nic nepoškodil ... Takže jsem asi zřejmě vyhodil někde pojistku, ale kdee?

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od pino.t »

Taky jsi mohl odpálit relé, ne?
A proč jsi vlastně dělal pokusy?
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Phyryx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 19.09.2010 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od Phyryx »

no a relé najdu kde?? .. Prosimtě protože mi nefugnuje správně PP .. tak sjem zkoušek propojovat piny, jestli to nebude třeba páčkou a až potom jsme si všimnul, že PP má jiný konektor .. Bohužel, dělal jsem to skoro ve tmě .. :/ .. Prý je ještě jedna pojistka někde??

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od pino.t »

PP je co?
Relé jsou u pojistek pod volantem směrem ke dveřím. Že by někde byla další pojistka, to netuším.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
kos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Re: STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od kos »

Phyryx píše:no a relé najdu kde?? .. Prosimtě protože mi nefugnuje správně PP .. tak sjem zkoušek propojovat piny, jestli to nebude třeba páčkou a až potom jsme si všimnul, že PP má jiný konektor .. Bohužel, dělal jsem to skoro ve tmě .. :/ .. Prý je ještě jedna pojistka někde??
Jak jsi toto vyřešil, mám u sharana úplně mrtví přední stěrače i s ostřikovačem. na prasklou pojistku jsem nenarazil.

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od hiero »

prekontroluj si este raz poistky u mna spodny rad na pravo asi 5 amperova ako sa pamatam je to poistka pre motorcek ostrekovaca nakolko cez tuto poistku je napajana packa a ta potom dava impulz pre centralnu elektriku. ja som sa vyskolil na synovej cordobe a teraz v zime mi zamrzla voda ktora mala byt na -30 pri -20 a pri ostreku som ju odpalil a predne stierace nesli.....

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: STĚRAČE:Kompletně nefunkční stěrače

Příspěvek od lubos1947 »

Co se týče pojistek tak pozor, Ono je v těchto autech několik typů pojistkových skříněk že u některé je pojistka např. 5tá zleva tak u jiného auta to bude uplně jinde, bylo by dobré zkontrolovat pojistky jednu po druhé
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“