OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Peposu »

Dolik píše:No já je koupil u nás v mototechně a staly 1 a206kč 2stály 412kč
No tak to je super , abylo by mozne koupit jeste jedny a poslat je na dobirku do Prahy? diky
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Dolik »

jestli chces neni problem musim tam zajit a koupit a nevim jestli je bude mit u me je musel obednat tak tyden jsem cekal
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Peposu »

to vubec neva klido pockam ted tu stejne 14 dnu nebudu a budu tu po 3. cervnu.Tak pokud to bude az potom tak to bude uplne super. Diky
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Dolik »

zitra tam zajdu a zeptam co a jak
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Dolik »

Tak v patek by mohly byt
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Peposu »

tak to je super tak kdyby jsi je koupil a koncem tydne pristiho tj. nekdy koncem mesice bo zacatkem cervna poslal tak by to bylo super. jsi hodnej diky



adresa je v sz
Neplacte ja se vratim

BlueDot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.05.2009 13:33

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od BlueDot »

Chlapi tak já teď koupil v AutoKelly 90cm roletky (lichoběžník) za 163 Kč kus ... viz http://obchod.autokelly.cz/detail.aspx? ... DO%2006130" onclick="window.open(this.href);return false;

Akorát teď musím dořešit jak je přišroubovat - abych to měl tak jako Dolik, budu muset sehnat asi pružný nástavec na šroubovák (Doliku, jaks to našrouboval ...?), protože s normálním křížovým šroubovákem se tam prostě nevejdu.

Ještě mám dotaz ohledně umístění háčků ...Bodniku ... do toho těsnění kolem okna jsi to normálně zavrtal?? Neudělá to nějaký problém?? Jinam mi to moc nevychází :( No a na ty zmiňované háčky na zavěšení na sklo - z jakýho materiálu jste to dělali?

Díky za rady :idea:

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Dolik »

Já to tam prusruboval delsimi srouby ty co tam byly tak se vytrhavaly ven tak jsem ´koupil delsi s vetsi hlavickou
ty hacky jem nikam nedaval to uz se mi nechtelo vrtat do auta :cry: a tak jsem tam udelal hacky na okna a pridelal primo na okno a hacky jsem udelal z eska pasky takovi pruzny drat na utahovani
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

BlueDot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.05.2009 13:33

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od BlueDot »

eska páska to je taková ta věc široká cca 10mm - tenký ohebný (poměrně měkký) plechový pásek s jakýmsi utahovacím mechanismem? (laicky řečeno??).Ten bych doma měl,jen přemýšlím jestli to udrží tu roletku a nebude se to narovnávat ... a taky - když ho zavěsím na horní okraj skla, zůstane nad roletkou nezacloněný pásek (roletka má očka s dírama, který ji o neco přesahují - tak jako je to na bodníkových fotkách). To jsi vyřešil jak?

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Dolik »

jj to je ono ta paska musis ty hacky udelat mensi aby to bylo akorad po okno ja to tak mam a jde to
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

BlueDot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.05.2009 13:33

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od BlueDot »

no ale stejně tam asi zůstane nějakej cenťáček až dva který nebude zastíněný,ne?alespoň na těch roletkách co mám já (a jsou to ty stejné jako prodává chlapík v Hulíně) je očko asi 2 cm přes hranu roletky,takže tam prostě kousek musí zůstat. Při zavrtání tak jak to má bondík by to asi bylo zakryto na 100% jen je otázka co na to říká to těsnění ...netušíte někdo jak to těsnění snese 2 dirky do hloubky 10-12mm??

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Dolik »

to tesneni nevim a na tu skviru se podivam jak pujdu do garaze
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

BlueDot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.05.2009 13:33

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od BlueDot »

Díky Dolíku :D

Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Peposu »

ahoj ja je mam taky ty roletky (Dolik zakoupil a zaslal postou) a ty hacky jsem vrtnul normalne nahoru .Ano udelal jsem dirku do tesneni ale ta dirka prosla jen pres gumovy potah a nikoliv pres tu silnou vypln.Utahl jsem je sroubky ktere jsem nasel doma take male 1-2 cm dlouhe spicate konce.takove ty zmenseniny sroubku do sadrokartonu. a proslo to akorat k oknu.Takze se to oto okno pri zavrenem stavu ani nedotkne, ty prilozene sroubky jsou malo spicate a ostre.a ty roletky mam prisroubovane rovnou do tapecu a taky jsem tam dal delsi sroubky, montoval jsme to takovym ohnutym klicem ve stylu imbus jen na kratsim konci neni sestiuhelnik ale krizovy sroubovak. kdyby byly nejake foto z montaze dam je sem.
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
Bondik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 25.03.2008 09:38
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: OKNA, CLONY: sluneční clony na Sharana

Příspěvek od Bondik »

Zdravím.
Tak montáž jsem prováděl normálním křížovým šroubovákem,krátkým a dlouhým a těch krásných slov jste v životě ještě neslyšeli,co jsem vytvořil :D .
Dal jsem také na spodek roletky delší šrouby,aby to drželo a mám to také normál na spodním tapecírunku,doražené až k rámu okna a pak přišroubované.
Nahoře to mám provrtané skrz těsnění a plech pod ním a skla se to také nedotkne při úplném zasunutí a drží to jak přibité.
Vrchní háček je zkrácený a tak jsem dosáhl toho,že je okno zakryté až nahoru,protože při montáži s původním nezkráceným háčkem se háček dotýká rámu dveří a roletka pak nejde očkama chytit a kdybych háček nezkrátil,musel bych ho celý posunout směrem dolů a pak vznikne výše zmiňovaná proluka pod vrchním okrajem okna a sluníčko svítí tam kam nemá :mrgreen: ...ježiš,snad to někdo pochopí,co jsem teď napsal...kdyby ne,pište,já to napíšu ještě nepochopitelněji :mrgreen:
TDI ;))

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“