KRÁDEŽE AUT, VYKRÁDÁNÍ AUT: opatrnosti není nikdy dost, ...

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
bed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od bed »

Pojistku mám,tak uvidím jak to dopadne.Hlavně,že jsem jim tan dal před čtrnácti dny nové rozvody,oleje,nová al kola,pneu a večer natankoval plnou...k pos*ání!!!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To jo, to verim, ale zaplat panbuh, jak se rika, aspon za tu pojistku, bez ni by to nebylo na pos*ani, ale na mrtvici.
Dej pak vedet, jak to dopadlo, dik. 8)

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Možná to tady už bylo,ale já to nenašel.Tak si počtěte,jak se kradou auta.
:arrow: http://www.autodoplnky.cz/tuning-sk/spo ... razni=true" target="_blank
Obrázek

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matuf »

No těbuch. Že bych si svojeho šharika nechal v pondělí dodatečně pojistit 8O

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Docela mazec.Dneska už není v modě auto odtáhnout.Udělaj si rovnou klíč na místě.Parchanti
Obrázek

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matuf »

No tak ten článek je docela MEGA mazec. Když si vezmu v potaz že na to auto někdo šetřil jak blbec a oni ho maj za par sekund doma :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Je to k pláči :cry2:
Přecně jak říkáš,šetříš,odtrhuješ si od huby,abys na to auto měl a pak přijde nějakej z**d a za pár minut odjíždí.
Obrázek

Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor_m »

Matuf píše:No těbuch. Že bych si svojeho šharika nechal v pondělí dodatečně pojistit 8O
To tam máš nově i changer a nemáš to pojištěný :?: 8O

Uživatelský avatar
radkin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy - Karlovarsko

Příspěvek od radkin »

teda to je mi líto tak hlavně ať ho nenajdou někde rozmlácenýho to je pak pojistka na krádež k ničemu - Jo a jinak panové co nemáte pojistku na Alhu,Galaxy a Sharana tak jste normální kaskadéři. Fakt ta pojistka za ten klid stojí.
Jo a mimochodem jsem slyšel že 1.generace těchhle našich vozítek je mnohem hůř odcizitelná (zdůrazňuju hůř)
Jinak já už s tím i tak nějak počítám že jedno ráno bude autí v trapu :(

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Skype »

Chci se podělit o jednu zkušenost s dovozcem.Dal jsem inzerát do annonce,že koupím S,A,G TDi 85 kW atd.ozval se mě dovozce navíc bydlištěm vzdáleným pár km.Řekl jsem si paráda.Udělal mě nabídku a mě se moc líbila.Zajel jsem k němu do kanceláře a sepsali jsme spolu smlouvu o obstarání věci.Složil jsem zálozu 30 000 kč + 3500kč na formality kolem dovozu.Dovozce působil velmi seriozne.Druhý den jsem doma tak koukal do smlouvy a neustále jsem se kochal fotkama než jsem zjistil,že na těch fotkách z jednoho pohledu jsou na střeše hagusy a z jiného pohledu nebyli vidět.Nedalo mě to a začal jsem pátrat v živnostenském rejstříku a ejhle firma neexistuje.Moje nervy byli na pokraji zroucení !!!.Když jsem sepisoval smlouvu tak jsem zahlídl jeho občanku na stolku,jako kdyby mě svědomí říkalo mrkni do ní.Vzal jsem ji do ruky a říkam dovozci můžu a on jenom koukal a řekl,že jo.Zapamatoval jsem si jeho číslo op protože bylo podobné mému.Termín smlouvy se blížil ke konci a dovozce přestal reagovat na volání a jen odepisoval SMS ky.Celý měsíc jsem nespal od nervů,ale nelenil jsem a začal jsem pátrat za pomoci kamarádů který mě sehnali info jak o firmě tak o majiteli.Dále mě pomohl kolega z práce který dělal dřív vymahače dluhů.Dovozce se mě vyhíbal tak jsem mu nemohl ani doručit výpověd'.Na adrese kde byla kancelář nebyla ani památka po dovozci.3dni po vypršení lhůty jsem to psychicky nevydržel a napsal jsem mu trochu drsnější SMS zprávu na kterou obratem reagoval telefonátem.Zhádali jsme se jak koně. Na závěr jsem mu dal pevný termín do kdy bude auto nebo peníze v opačném případě se začne jednat podle mých pravidel(tr.oznámeni a .........).Termín nedodržel tak jsem mu dal druhý a konečný bez vytáček.Vrácení peněz chtěl udělat na benzince kde jsou kamery.Souhlasil jsem a sehnal bouchače ve dvou autech který byli v záloze.Vše proběhlo už bez problému a peníze jsem dostal zpět.Co říct závěrem ??? Nikomu nedávejte peníze bez auta a dávejte si velký pozor !!! Vlastnil jsem už 14 aut,ale takle blízko k podvodu jsem měl poprvé a doufám,že i naposled.Víc info zatim nemůžu dát protože akce neni uplně ukončená.O výsledku Vás budu informovat.
Naposledy upravil(a) Skype dne 08.05.2007 15:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Skype
Tak to bylo docela drsný a náročný na nervy.Hlavně,že to dobře dopadlo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Skype:
Skype diky za info, verim, ze se spousta z nas pouci z Tvych zkusenosti. A urcite jsme zvedavi jak to dopadne.
Shemik. 8)

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Skype »

Náročné to bylo.Nikomu to nepřeju.Je fakt,že to jeho jednání nebylo férové,ale i po vrácení peněz mě tvrdil,že až bude auto tak mě zavolá.Řekl jsem mu,že to je na něm,mě už to je jedno. :roll:

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Tak mi ukradli origo navigaci

Příspěvek od coroner »

Zdravim všechny, tak jsem dneska přišel ráno k autu, všechny okna stažený, vylomeneý zámek u řidiče, pomačkané dveře kolem kliky a radio s MFD pryč.
Kdyby jste někdo věděl o nějaké tak dejte vědět.
Díky Jirka :(
Konstrukční zákon:
Uřízněte to raději větší, a pak to tam namlaťte.

http://www.onboard-kamery.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Tak mi ukradli origo navigaci

Příspěvek od vilik »

:twisted: :twisted: :twisted: Hajzlové. Měl jsi auto nějak zabezpečený? Já vím, ono ti to už nepomůže, ale možná někomu z nás. Nejhorší kombinace je parkovat venku a na stálém místě. To je stejné, jako si tam dát cedulku "Chcete mě?"
na druhou stranu by bylo horší, kdyby ti navigace odjela i s autem.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“