KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
jop585
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 26.11.2014 13:41

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od jop585 »

Lubosscv: Tak to mám ještě čas, sháním teprve 3 měsíce :wink:
Auto dovézt už mi pár lidí doporučovalo, ale známé co vozí auta zrovna nemám, sám se domluvím tak po e-mailu, případně na místě osobně, ale určitě ne po telefonu, což mnozí inzerenti vyžadují "Kein email" atd. Já nechápu, proč většina chce jen volat, když je přehlednější všechno sepsat, odpovědět můžu kdy chci atd... V ČR je to lepší, většina komunikuje přes e-mail, pošle další foto, kopii servisky a TP, atd.
Jet se podívat na auto jen na základě pěkného inzerátu i sebelepšího tvrzení prodejce stejně nedává žádnou záruku. To bych mohl jezdit týden po Německu a nic z toho.

standaPS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 07.05.2014 21:09

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od standaPS »

...stráví půl dne (možná celej) odepisováním na sto emailů (lidem, který se akorát vyptávají a skutečnej zájem nemají) a prodají možná jedno auto. Docela je chápu.
Sharan 2004, 1,9tdi 96kw
Plzeň

Dedla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 18.11.2009 22:14
Bydliště: Praha

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Dedla »

.... Zkuste,jestli to funguje.
Třeba by se to někomu mohlo hodit...
http://www.kontrolatachometru.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od patper »

Dedla píše:.... Zkuste,jestli to funguje.
Funguje,ale vyjede ti udaj posleni STK a to tam stejne musis zadat cislo posledni STK,takze zatim takove na ....... :(

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od kubenec »

Mě to vypsalo i předchozí STK z roku 2012. A to číslo protokolu Patriku vadí čemu? To je přeci v TP a ten je při koupi po ruce.

Uživatelský avatar
Rikipiki
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 17.01.2008 10:09
Bydliště: DětmaroVWice

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Rikipiki »

Na fabii (2003) jsem zadal poslední číslo technické a vypsalo mi to všechny pozpátku. Se sharanem jsem šel na první stk já, tak jsem zkontroloval akorát jestli to technik dobře napsal. :-)

kubenec: No já musel opsat číslo z protokolu stk, protože z TP to nešlo přečíst.

jop585
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 26.11.2014 13:41

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od jop585 »

standaPS píše:...stráví půl dne (možná celej) odepisováním na sto emailů (lidem, který se akorát vyptávají a skutečnej zájem nemají) a prodají možná jedno auto. Docela je chápu.
No, já bych radši večer v klidu odepisoval na maily, než vyřizoval přes den byť jen poloviční množství telefonátů, to je asi hodně individuální ...
A nebo dám do inzerátu dostatek fotek a podrobný popis. Málo tam toho dá často někdo, kdo něco skrývá a doufá, že po telefonu nebo pak na místě to ukecá... (aspoň takovou mám zatím zkušenost)

Když dá někdo do inzerátu pár ne zrovna kvalitních fotek a dost stručný popis, musí počítat s tím, že se lidi budou vyptávat a přeci je co je psáno, to je dáno, takové to dohadování po telefonu už se mi kolikrát nevyplatilo.

standaPS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 07.05.2014 21:09

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od standaPS »

Souhlasím, je to určitě součást jejich obchodu - "když už přijede, tak to vezme..." Taky jsem byl v říši pro auto a nikdy na první pokus. Když je prodavač turek (autobazary 90%), většinou je to špatně.
Sharan 2004, 1,9tdi 96kw
Plzeň

Hellpík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 06.01.2015 20:26

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Hellpík »

Ahoj Lidičky,
Jsem zatím :cry: vlastník Golfíka 4 a jelikož se naše rodinka rozrostla o dalšího(snad ne jediného :) ) člena, potřebujeme nutně jiné větší auto a tak nám Sharan padl do oka :idea: .
Golfa mám z bazaru vyberauto.cz a ač vím, že tu byla kritika na uvedený bazar, musím říct, že šlape jak má už min. 6 let od koupě. A tak se chci zeptat, co říkáte na jejich nabídku Sharanů?
Sleduju ji často a každým dnem to tam nějak mizí :roll:

Díky moc všem za názory

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od the.max »

To je ten bazar v Mostě?
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

Hellpík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 06.01.2015 20:26

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Hellpík »

the.max píše:To je ten bazar v Mostě?
Jo, jo, přesně tak.

redyFCB
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 01.05.2008 22:05

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od redyFCB »

od tama nebrat nic ,jak jsem tam byl na Sharana před 6 lety tak to tam byli všechno bouračky a stav katastrofální,a některého tam mají ještě dnes jel jsem v něm tak vím.
třeba se spravili ,ale to asi těžko-šmelináři.

Hellpík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 06.01.2015 20:26

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Hellpík »

redyFCB píše:od tama nebrat nic ,jak jsem tam byl na Sharana před 6 lety tak to tam byli všechno bouračky a stav katastrofální,a některého tam mají ještě dnes jel jsem v něm tak vím.
třeba se spravili ,ale to asi těžko-šmelináři.
Jak říkám, máme od nich Golfa a v pohodě, ale třeba to je tím, že jsem se o něj staral a je to 66kw což je taky držák. Nicméně nyní je pro rodinu víc než pinďatý a tak řeším něco většího Sharan nebo možná Turan. Ale žena na mateřské a tak korun není moc. Chtěl bych něco do cca 130tis. Je to vůbec reálné sehnat v pohodě auto za tyhle peníze?
Nebo mi poradíte nějaký bazar který je lepší? Jestli tedy vůbec nějaký důvěryhodný existuje :lol:

Přeci jen víte jak, co člověk to názor :)

standaPS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 07.05.2014 21:09

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od standaPS »

...stejná zkušenost jako redyFCB.
Sharan 2004, 1,9tdi 96kw
Plzeň

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od the.max »

pár známejch tam taky už naletělo, dokonce jsem slyšel, takže bez záruky, že tam někdo našel svou oktávku která šla několikrát přez střechu, kterou prodal za cenu váhy šrotu kvůli papírům, tak tam stála po dědovi nekuřákovi a nebouraná. Ale fakt je, že mraky aut co potkávám mají jejich podložky pod SPZ.

Jinak jenom pár desítek kroků od nich je autodílna, kde dělají hotové zázraky, ze 2-3 aut složí jedno.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“