KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Noprosu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Noprosu »

Zdravim no naložený je to hezky,ale zas je to r.v97 a ta kůže ve starym Sharanu nic moc hezkýho jsou to takový křesla,moc mě to nepřekvapilo.... :x radši bych normální látku

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Alfan »

Je to v pěkný náloži, ale buď jsem přehlédl, ale vyhřívané přední sklo není k zahození... :wink:
Jinak cena dobrá a kilometry by mohly i odpovídat skutečnosti bez stočení. Kupoval jsem na jaře 1998 a měl natočeno cca 175 tis. Km, ale stočeno bylo na 123 tis. km, ten prodávající byl známej a nevěděl, že to budu kupovat, jinak bych to samozřejmě nevěděl.
Obrázek

Lenka Sztojkova
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.01.2008 13:16
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Koupě Sharana

Příspěvek od Lenka Sztojkova »

Dobrý den,
chystáme se s manželem koupit sharana, a tak jsem se přihlásila, a pročítala tu spoustu rad, co se tu dá najít.
Chtěla jsem poprosit někoho, aby mi napsal svůj názor na tento vůz:
Sharan 1,9 TDI, 81 kw, r. r. 1999, Maximální výbava včetně kůže, klimatroniku, 7 sedadel. (mimo xenonů). (barva černá)
stav tachometru 131 tis. po prvním majiteli se servisní knížkou, roční zárukou, dovoz z německa.
cena: 239 000,-
Také jsem se chtěla zeptat, jakou máte zkušenost s koženými sedadly, nevím, zda do toho jít.
Díky předem za rady Lenka
Naposledy upravil(a) Lenka Sztojkova dne 04.01.2008 20:04, celkem upraveno 1 x.
Lenka

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Sharana

Příspěvek od kazbic »

Lenka Sztojkova

Ahoj Leni.Vítám Tě na fóru.Jseš tu dobře,jen použij abecední vyhledávání a najdeš tam hromadu odkazů s ještě větší hromadou rad.Ať se Ti tu líbí.
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=27441 .
Přílohy
koupě.JPG
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Sharana

Příspěvek od pistahufnagl »

Ahoj Leni. Kupoval jsem přesně to samé co popisuješ i s datem výroby jen před rokem a půl, s automatickou převodovkou, bez kožených sedadel a stáhnul jsem to po hodinové licitaci na 210.000,- Kč.
Takže pokud je to auto v dobré kondici myslím že cena by se mohla pohybovat 200-210 tis. Kč.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Lenka Sztojkova
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.01.2008 13:16
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Sharana

Příspěvek od Lenka Sztojkova »

Díky moc za odpověď, ale mám tu smůlu, že smlouvat ani já ani manžel neumíme. Takže uvidíme, co vyvedem a co se povede.
Lenka
Lenka

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Bitvi »

Ahoj,a kde že to máte kupovat?Někdo z kluků by třeba mohl pomoci se smlouváním.Už se to tady jednou dělalo :lol:
Jinak kožený sedačky jsem nikdy neměl,ale podle mě v létě je to asi na pytel.
Obrázek

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od abeljozef »

Bitvi píše:Ahoj,a kde že to máte kupovat?Někdo z kluků by třeba mohl pomoci se smlouváním.Už se to tady jednou dělalo :lol:
Jinak kožený sedačky jsem nikdy neměl,ale podle mě v létě je to asi na pytel.

Ak je to Ancantra alebo ako sa to presne vola tak tie su dobre. Koza nie je po celej sedacke len na bocniciach a v strede je na tej kozi nieco ako velmi jemna srst. Ked si na to v lete sadnes a pred tym na to svietilo slnko tak sa na som vobec nesmazis. A je to aj vzdusne. Normalnu kozu by som asi ani ja nechcel.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Bitvi »

jj,jak pise JosefJestli je to takhle,tak asi v pohodě.Jinak se na tom člověk lepí,atd
Obrázek

Lenka Sztojkova
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.01.2008 13:16
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Lenka Sztojkova »

Díky moc za nabídku, až takovou ochotu jsem absolutně nečekala. Přihlásila jsem se sem včera, a absolutně se tu v tom plácám. Nemám tedy vyplněný ani profil odkud jsem a tak. Jsem z Prachatic a nabídku na to auto máme z Českých Budějovic. Je to od nějaký firmy, co dováží z Německa a ze Švýcarska. Poslal nám nabídku na několik aut. Příští týden bychom snad měli mít penízky, a tak jsem myslela, že se tam s manželem potom zajedem podívat. Pomoc bych uvítala, my jsme v tomhle nezalí. Manžel trochu autům rozumí, ale takové zkušenosti nemá.
Jinak s těma sedačkama si myslím to samé. Myslela jsem, že když máme dvě malé děti, že by byla snažší údržba, ale asi je to hloupost.
Bitvi píše:Ahoj,a kde že to máte kupovat?Někdo z kluků by třeba mohl pomoci se smlouváním.Už se to tady jednou dělalo :lol:
Jinak kožený sedačky jsem nikdy neměl,ale podle mě v létě je to asi na pytel.
Lenka

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od widle »

Lenka Sztojkova píše:Díky moc za nabídku, až takovou ochotu jsem absolutně nečekala. Přihlásila jsem se sem včera, a absolutně se tu v tom plácám. Nemám tedy vyplněný ani profil odkud jsem a tak. Jsem z Prachatic a nabídku na to auto máme z Českých Budějovic. Je to od nějaký firmy, co dováží z Německa a ze Švýcarska. Poslal nám nabídku na několik aut. Příští týden bychom snad měli mít penízky, a tak jsem myslela, že se tam s manželem potom zajedem podívat. Pomoc bych uvítala, my jsme v tomhle nezalí. Manžel trochu autům rozumí, ale takové zkušenosti nemá.
Jinak s těma sedačkama si myslím to samé. Myslela jsem, že když máme dvě malé děti, že by byla snažší údržba, ale asi je to hloupost.
Bitvi píše:Ahoj,a kde že to máte kupovat?Někdo z kluků by třeba mohl pomoci se smlouváním.Už se to tady jednou dělalo :lol:
Jinak kožený sedačky jsem nikdy neměl,ale podle mě v létě je to asi na pytel.
zkus se mrknout na netu do jiných bazarů a pak zkus srovnat... cenu, výbavu, km atd....
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Noprosu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Noprosu »

jak už psal Josef Alcantara je dobrá,ale ta se do těchto Sharanů nedávala,jinak ta kůže nic příjemnýho a ještě tady u toho když to néma anatom tak v tom člověk strašně klouže,tak já osobně bych spíše řešil látku,jinak ta cena je ve své podstatě dobrá.
Teď nechci nikoho z vás urazit nebo se někoho dotknout,ale taky prodávám auta,kola a různý náhradní dily a nemám rád když někdo smlouvá,chápu to když s tim něco je,prostě neni to tak jak to člověk popisuje,ale když je to 100% nevidim důvod smlouvat a dohadovat se o ceně.Ale je to jen můj názor,když něco prodávám a vim,že je to dobrý popíšu to jak to vypadá popřípadě dodám foto člověk to ví tak ať mi netvrdí na místě,že je to moc ať dám nějakou slevu.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od Shemik »

No ja myslim, ze smlouvani je v poradku. To ze je vec bez zavad jeste nemusi znamenat, ze prodejce urcil cenu dobre. Tim Noprosu samo nemyslim Tebe, ale uz jsem s tim take nekolikrat setkal, ze vec sice byla ok, ale proste a jednoduse se mi zdala draha. Pokud o neco mam zajem a zda se mi cena vysoka, tak se na slevu take zeptam, nesmlouvam sice jak na perskem trhu po par korunach, ale za otazku nic nedam a nikdo prodejce nenuti slevovat, kdyz rezolutne rekne, ze ne, tak to akceptuji, ale pokud na nem vidim, ze s cenou pohybovat muze, tak proc ne. Vse je otazkou dohody. Jednani o cene prece patri k praci prodejce, o cene se jedna i v autosalonech za uplne nova auta. 8)

Dalsi vec je take ten stav, muzes a je to hodne caste, koupit vec za rekneme beznou cenu, ale je spousta zavad, ktere se nemusi projevit ihned a kdyz zacnou vyplavavat na povrch, tak covek stoji pred rozhodnutim zda vec slozitou peripetii reklamovat, nebo si vse udelat a uhradit sam. Pak je kazda usmlouvana korunka u koupe dobra a v takovem pripade neni nejajkou vyhrou, ale jen kompenzaci zavad projevenych po koupi, coz je u starsich aut take hodne caste. 8)

Takze ja myslim, ze dotaz na cenu neni nic nekorektniho a k prodeji patri jak u veci starsich tak i novych. 8) Kdyz covek prodava, tak to samo nepotesi, kdyz kupuje tak to zkousi a to i prodejci vozu, resp. kdyz jsem prodaval stare auto do bazaru, tak chtel slevu prodejce ode me, tak nevidim duvod nechtit ji i po nem. Proste podle me by to takto melo fungovat oboustranne. Jsem take obchodnik, takze take jen nazor. :lol:

Uživatelský avatar
cippis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Praglu
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od cippis »

mimo topic, jedu se na jeden TIp zase podívat i s VAGEM. Kde má SGA zásuvku, ať tam nejsem za vola :-). Jednou jsme hledali VIN na new beatlu 1/2 hodiny :-D , bylo pod zadní sedačkou :roll:

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

Příspěvek od jenda »

pod pojistkovkou u dveří řidiče.
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“