Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 544 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27.02.2007 22:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

435

sevwer čech Otvwice

tak to máš určitě pravdu,ale teď už to máš jednoduché...jen si vybrat...sharana , galaxy nebo alhambru .... pssst- já osobně bych ti poradil sharana :wink: :thk:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28.02.2007 00:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

287

Police u Jemnice, Vysočina

sid666 píše:
tak to máš určitě pravdu,ale teď už to máš jednoduché...jen si vybrat...sharana , galaxy nebo alhambru .... pssst- já osobně bych ti poradil sharana :wink: :thk:

diky za osobni typ,

kdyz ja se porad, no jak to rict, bojim prechodu z G3 na velky auto...??? asi blbej argument,ale je to boj...

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28.02.2007 09:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1946

Rakovnicko

C...arlos

Toho se neboj. Já přecházel na Sharana ještě z menšího auta. A navíc je střídám. Prvních pár desítek km jsem myslel, že se s tím vagónem nikam nevejdu. Když jsem na okresce potka Avii, tak jsem skoro zastavil. Teď je to v poho. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.03.2007 12:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2096

Severní čechy

C...arlos
Rychle se zvyká na lepší.Taky jsem z toho byl vyjevenej,ale dneska už bych žádnou jednohubku nechtěl.

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.03.2007 15:44 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3915

Trnava

Ohladom vymeny palubovky I generacie za druhu by som to rozhodne nerobil. Na kasni vela veci pasuje (po mechanickej stranke) ale min. elektrika je na kompletnu prerabku.

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.03.2007 11:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

287

abeljozef píše:
Ohladom vymeny palubovky I generacie za druhu by som to rozhodne nerobil. Na kasni vela veci pasuje (po mechanickej stranke) ale min. elektrika je na kompletnu prerabku.

hm, to sem si myslel... jako obe auti se mi libi... ten prostor je proste uzasnej...

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.03.2007 12:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

27

Zdravím všechny tady.. už 2 měsíce intenzivně sháním to správné auto pro nás.. Jednoznačně jsme rozhodnuzý pro Sharana. V současné době je na Německém trhu poměrně velké množství r.01, ale zdá se mi že za ty peníze je to pořád dost.. v Německu tak průměrně kolem 300 tis. ve velmi slušném stavu.. Naskytla se mi ted možnost dobré koupě r.03 málo najeto, pravidelný doložitelný servis, etc. ale nemá to ani klimatron.. prostě jen zcela holý základ.. Někdo mi říká, že by si auto bez toho v žádném případě nekoupil.. Můj best kamoš, který střídá auta pomalu jak ponožky VW+BMW zase říká že by v žádném případě nepreferoval při výběru druh klimačky.. Mám na mysli zda preferovat výbavu na úkor stáří vozu...??? Co vy na to Sharanáci..?? Zajímají mě hlavně Vaše osobní zkušenosti.. Třeba jak velký vopruz je mlžení skel s manual klimou...?? Klimatron má myslím program na přední sklo.. a jiné vychytávky..
Děkuju Vám za případné odpovědi a komentáře.. :idea:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.03.2007 12:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5489

Praha-Rakovnicko-Praha

Nazdar,ja mam Sharana treti rok a krom ESP asi nic,takze jen manualni klimu.Jedno je ale fakt-aut je jako sra.ek,takze auto s vybavou je podle me prodejnejsi.Tezko radit.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.03.2007 13:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

287

Kalak píše:
Zdravím všechny tady.. už 2 měsíce intenzivně sháním to správné auto pro nás.. Jednoznačně jsme rozhodnuzý pro Sharana. V současné době je na Německém trhu poměrně velké množství r.01, ale zdá se mi že za ty peníze je to pořád dost.. v Německu tak průměrně kolem 300 tis. ve velmi slušném stavu.. Naskytla se mi ted možnost dobré koupě r.03 málo najeto, pravidelný doložitelný servis, etc. ale nemá to ani klimatron.. prostě jen zcela holý základ.. Někdo mi říká, že by si auto bez toho v žádném případě nekoupil.. Můj best kamoš, který střídá auta pomalu jak ponožky VW+BMW zase říká že by v žádném případě nepreferoval při výběru druh klimačky.. Mám na mysli zda preferovat výbavu na úkor stáří vozu...??? Co vy na to Sharanáci..?? Zajímají mě hlavně Vaše osobní zkušenosti.. Třeba jak velký vopruz je mlžení skel s manual klimou...?? Klimatron má myslím program na přední sklo.. a jiné vychytávky..
Děkuju Vám za případné odpovědi a komentáře.. :idea:

kde hledas auta,nekde na netu? nebo osobne?

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.03.2007 19:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

27

Hledám auta na nettu jsem momentálně mimo republiku....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07.03.2007 22:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

27

Chlapáci někde jsem před časem viděl tabulku servisních intervalů na VW, ale už bohužel nevím kde.. nemáte náhodou někdo odkaz...??? Díky díky..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07.03.2007 22:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

673

Děčín

Asi myslíš tohle http://www.gsa.kabel1.cz/index.php?opti ... &Itemid=57 jinak je to ve VIVIDU

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07.03.2007 22:52 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

27

Jo přesně TO :idea: díky... Jinak jsem už vunášel dotaz ale odezva téměř žádná.. Kolik tak mám počítat za nějaký obyč CD player...???

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08.03.2007 11:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

287

hezky OT kluci

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Sharan 1.8T
PříspěvekNapsal: 03.10.2007 15:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.10.2007

21

Pelhřimov

Ahoj chlapi, mel bych na vas dotaz. Mam moznost koupit sharana 2002 1.8t automat a chci vedet jak je to se spotrebou?( do ted sem mel jen same TDi, auto potrebuju jako pracovní cca 50tkm rok) Poprípade co LPG a tenhle motor? A jeste co stoji aut. prevodovka nekde z vrakoviste teda jestli je to k sehnaní? Diky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 544 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]