VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

To neni reseni.Spise najit kde je to preruseny.Jeste me napadlo, podivej se jestli ti nezapadl nektery PIN v OBD konektoru.
Jednou se mi to taky stalo, ze pin 7 pri zastrceni konektoru blbe drzel a vyjel ven z konektoru.

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:To neni reseni.Spise najit kde je to preruseny.Jeste me napadlo, podivej se jestli ti nezapadl nektery PIN v OBD konektoru.
Jednou se mi to taky stalo, ze pin 7 pri zastrceni konektoru blbe drzel a vyjel ven z konektoru.
na to jsem už koukal,to jsme už zkoušely a ten pin v tom konrktoru drží dobře.
A ty máš nějakou dílnu kde to děláš?Já jen že by jsme se třeba mohli nějak domluvit pokud by se ti do toho chtělo!!Ale museli by jsme to nějak zvládnout s tím že když bych k tobě s tím dorazil,tak bych zase musel s tím autem musel odjet.Tam jde o to jestli si troufneš říct jak dlouho by to mohlo trvat i v té nejhorší variantě,že by to blokovala ta nějaká jednotka.Co si o tom myslíš?nerad bych někoho scháněl,když ani nikoho pořádně neznám kdo by se s tímto problémem zabýval!!

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

Dilnu mam, ale nedokazu rict jestli tam nebude nejaky auto.Tohle hledat neni na chvilku.Odhad od 1h do dvou dnu.Zmer obd - motorovka a uvidime co dal.

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:Dilnu mam, ale nedokazu rict jestli tam nebude nejaky auto.Tohle hledat neni na chvilku.Odhad od 1h do dvou dnu.Zmer obd - motorovka a uvidime co dal.
jasně,já to změřím a dám vědět.Změřit to budu moct až tak kolem 15:00 hodiny,jelikož jsem v práci.Hned co budu vědět víc tak dám vědět.
To jak píšeš s tou dílnou tak to by jsme se třeba museli domluvit na určitý den kdy budeš vědět jestli tam bude volno a já bych přijel hned ráno akorád by jsi mi musel napsat od kolika děláš a já se podle toho už zařídím i kdych měl z domova vyjet ve 3 ráno.Pak jde o to jestli bych mohl s tebou být na té dílně,to já bych ti třeba mohl s něčím pomoct,tedy pokud by jsi chtěl!!

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

O.K. domluvime se.Zmer to.

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:O.K. domluvime se.Zmer to.
jasně a zatím dík moc!!

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:O.K. domluvime se.Zmer to.
mohl by jsi mi na sebe poslet telefonní číslo?

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

Mas ho v SZ

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:Mas ho v SZ
jasně moc dík,já když tak ozvu jak to změřím

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

wsharan píše:
anydraj píše:Mas ho v SZ
jasně moc dík,já když tak ozvu jak to změřím
tak už je konečně vše OK,tak problém byl opravdu s tím bufíkem,dnes jsem byl znovu v tom zastoupení EBERSPARCHERU a oni udělali chybu při té kontrole a výměně žhavící svíčky a to takovou že přehodili kabely na tom hlavním konektoru co vede do bufíku!!Oni totiž mají na to takové zařízení kde to testují a rozdělávají ten konektor a připojují si to na stole a když dávali konektor dohromady tak přehodili dva kabely a to přizkratovávalo tu zásuvku VAGU.No jsem rád že už je vše v pořádku a tak ti ještě jednou děkuji za pomoc!!

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

Jsem radm,ze si rad :) Stat se to muze kazdymu, ale nechapu proc rozdelavali zasuvku.Oni na to nemaji redukci?

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:Jsem radm,ze si rad :) Stat se to muze kazdymu, ale nechapu proc rozdelavali zasuvku.Oni na to nemaji redukci?
Ale jo mají,dnes jsem to viděl na vlastní oči,ale kvůli tomu aby obešly čidla tak to nějak rozdělávali a klemovali!!

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

Tak to jo.Ale prece bufik potrebuje napajeni+signal teploty.A to se da nasimulovat na stole bez rozebirani.Podivam se na zapojeni a zkusim udelat nejaky jednoduchy udelatko na testovani na stole.Ceka me vymena svicky, tak to rovnou testnu na stole.Zde na foru tech bufacu resi celkem dost, tak jim to zkusim ulehcit :)

Uživatelský avatar
wsharan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Milovice n/Labem,okr. Nymburk

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od wsharan »

anydraj píše:Tak to jo.Ale prece bufik potrebuje napajeni+signal teploty.A to se da nasimulovat na stole bez rozebirani.Podivam se na zapojeni a zkusim udelat nejaky jednoduchy udelatko na testovani na stole.Ceka me vymena svicky, tak to rovnou testnu na stole.Zde na foru tech bufacu resi celkem dost, tak jim to zkusim ulehcit :)
na pozici 6 vede černý kabel a to je + od toho čidla,tak-že na něj je potřeba přivést + a pak je to jako by byla zima!!Jinak na pizici 7 což je černomodrý kabel se taky musí přivést + to je zase jako by byla zapnutá spínací skřínka.Oba kabely jsou o průřezu 0,5.Pak na pozici 1 vede červený kabel o přůřezu asi tak 2,5 a tam je + stálé.třeba ti to k něčemu bude,já už jsem to zkoumal a tak uvidíš!!

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VAG: potíže, nastavení

Příspěvek od anydraj »

V podtate jsi to vyrobil.Podivam na zapojeni, jestli to nebude jeste neco chtit.Melo by to chytnout i na stole.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“