VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
L.bondor92
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.05.2017 17:53
Bydliště: Prievidza

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od L.bondor92 »

Zdravím, našiel by sa tu prosím niekto ochotný mi pomôcť s vag505? Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem
Alhambra II 1,9TDI 85kw 4x4
Sharan I. 1,9TDI 81kw CAN BUS

Radek 70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.05.2012 20:24
Bydliště: Opava

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od Radek 70 »

Zdravím všechny potřebuji radu jak udělat test turba s Vagem. Mám Vag-com 304 a při napojení jsem chtěl v bloku hodnot udělat log 11 s tím že výsledný soubor CSV přetáhnu do grafu. Problém je v tom, že se mi tento soubor vůbec nevytvoří jelikož na políčko viz. obrázek není možno kliknout. Můžete mi poradit co dělám špatně popř. umí vůbec Vag com 304 tento soubor CSV vytvořit?
Přílohy
VAG-COM.jpg

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od hiero »

skus inu verziu softu.....a spustaj ako spravcu mne to slapalo aj na 7ke popripade daj mail poslem Ti verziu ktoru som Ja pouzival a logoval som bez problemov....

dvorky1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 28.08.2010 06:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od dvorky1 »

Ahoj lidičky. Mohl by mi někdo poradit kde sehnat kabel a soft na připojení Ford Glaxy II 1,9 TDi PD 96 Kw rok 2005 ? mám starej KKL kabel s Vagem 304 a nejde mi to spojit. Načítá se to a pak mi to hodí hlášku viz foto. Na straším Glaxy rok 1999 se mi to normálně připojí a nechá mně to nahlédnout do nějakých hodnot. Konkrétně mi jde o to že mi nejde tempomat a tak se chci podívat jestli je to dobře nakodovaný nebo jestli to nehází nějakou závadu Všem velice děkuji za případnou pomoc nebo radu na koho se obrátit. Mé bydliště Karlovy Vary ale pohybuji se dost i po Praze. [img]
IMAG4720.jpg
[/img]

dvorky1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 28.08.2010 06:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od dvorky1 »

IMAG4710.jpg

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od michall »

KKL kabel a vag 304 by měla být funkční kombinace. Nemáš v ntb nastaven nějaký šetřící režim? Třeba u asusu eee funguje vše jen v jednom režimu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

dvorky1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 28.08.2010 06:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: VAG: potíže, nastavení, používání VAGu

Příspěvek od dvorky1 »

v noťasu je to všechno povolený a bez šetřícího režimu. Na starý Galaxy mně to normálně připojí ale na tý nový to házý ty hlášky. Tak jsem myslel jestli už není potřeba ten hex can kabel.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“