PRUDIČ: sharan mínus

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
TTT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: severní čechy

Re: sharan minus

Příspěvek od TTT »

vwnikdy píše:Sharan je nejhorší auto koncernu.Tři automobilky slepily auto,které vyrábí v Portugalsku a jeho kvalita je ještě níž než Passatu a A6,to jsou taky díla,ale Sharan je peklo.Opravuji je a tak je znám dost dobře.Nekupuj.Co nejdál od vw a Audi.
Tak se těch mechošů zeptej na:přední stabík,př.ložiska,uložení př.ramen,dvojložisko v převodovce,únik oleje m+p,těsnění hlavy válců u 1,4 mpi,nefunkční lambdy,neustále svítící kontrolky check,epc,airbag,TOTÁLNĚ SHNILÝ SVAZEK EL.INSTALACE MOTORU???.sjíždějící se pneu na př.ose,nenavíjející se pásy,vadné el.servo a u všech do roku 2003 vadné řízní,vypadávající zadní ostřik.po lehkém nárazu rozlícovaný př nárazník,vrzání interiéru,zatékání dveřmi,spálené brzd. spínače,neustálé praskání h7 i přes instalované odporynefunkční motorky nastavení sklonu světel,věčné problémy s centrálem,a další vlastně celé auto je děsný,musí se přiznat,že má dobré jízdní vlastnosti a je pozinkovaná.Tyto závady se ve velké většině týkají všech vyrobených kusů,
Stále jsem nepochopil proč to sem neustále píšeš, když tady čteš reakce lidí, kteří tím autem žijou. Myslím, že tvoje snaha někoho varovat před autem, kvůli kterému je založený tohle fórum je docela scestný.

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Jo jo Shran s 1,4 to fakt musí být peklo kde k tomuhle přišel ?
Alík a asi 160 kobylek

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: sharan minus

Příspěvek od g2tdi »

vwnikdy píše:Sharan je nejhorší auto koncernu.Tři automobilky slepily auto,které vyrábí v Portugalsku a jeho kvalita je ještě níž než Passatu a A6,to jsou taky díla,ale Sharan je peklo.Opravuji je a tak je znám dost dobře.Nekupuj.Co nejdál od vw a Audi.
Tak se těch mechošů zeptej na:přední stabík,př.ložiska,uložení př.ramen,dvojložisko v převodovce,únik oleje m+p,těsnění hlavy válců u 1,4 mpi,nefunkční lambdy,neustále svítící kontrolky check,epc,airbag,TOTÁLNĚ SHNILÝ SVAZEK EL.INSTALACE MOTORU???.sjíždějící se pneu na př.ose,nenavíjející se pásy,vadné el.servo a u všech do roku 2003 vadné řízní,vypadávající zadní ostřik.po lehkém nárazu rozlícovaný př nárazník,vrzání interiéru,zatékání dveřmi,spálené brzd. spínače,neustálé praskání h7 i přes instalované
odporynefunkční motorky nastavení sklonu světel,věčné problémy s centrálem,a další vlastně celé auto je děsný,musí se přiznat,že má dobré jízdní vlastnosti a je pozinkovaná.Tyto závady se ve velké většině týkají všech vyrobených kusů,
A nemáš nějakyho sharana s motorem 1,4mpi a elektroservem na prodej
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

:D neustálé praskání h7 i přes instalované
odpory. :D Tak tohle jsem ještě neslyšel.Asi nám tam namontovali altíky na 24 V. No,když on už to skoro je náklaďák :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
BADCAT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADCAT »

já typuju že je to brácha Turbomotora z fora inzeráty zdarma to sou stejný keci

Uživatelský avatar
divoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od divoch »

Mě se to auto líbí. A s tím, že má nějaké mouchy jsem počítal.A vůbec mě to od koupě neodradilo, protože jsem chtěl velký auto pro rodinu,možnost odvezení nějakého většího nákladu, a ne malou felicii.Myslím, že 100% dokonalé auto neexistuje. Sharan, galaxy, alhambra si ve velkoprostorových autech v % závad tak špatne nestojí.

Uživatelský avatar
vwnikdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vwnikdy »

kazbic píše::D neustálé praskání h7 i přes instalované
odpory. :D Tak tohle jsem ještě neslyšel.Asi nám tam namontovali altíky na 24 V. No,když on už to skoro je náklaďák :wink:
tak kuzmič,někdo se mě ptal na fabii,proto 1,4,a k těm odporům:je vidět tvou odbornost.jde o odpor 1 ohm tvořený vedením a dává se pro zamezení proudových špiček,zeptej se na cokoli o shranu a rád ti odpovím,to auto znám a myslím že i zbylé koncernové,čau

Uživatelský avatar
vwnikdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vwnikdy »

kedaR píše:Jo jo Shran s 1,4 to fakt musí být peklo kde k tomuhle přišel ?
odpovídal jsem pánovi co tvrdil něco o nerozbytnosti fabie,ale jinak sharan je ještě horší

Uživatelský avatar
vwnikdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vwnikdy »

divoch píše:Mě se to auto líbí. A s tím, že má nějaké mouchy jsem počítal.A vůbec mě to od koupě neodradilo, protože jsem chtěl velký auto pro rodinu,možnost odvezení nějakého většího nákladu, a ne malou felicii.Myslím, že 100% dokonalé auto neexistuje. Sharan, galaxy, alhambra si ve velkoprostorových autech v % závad tak špatne nestojí.
bohužel i podle německého TüV je velmi nízko,

Uživatelský avatar
vwnikdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vwnikdy »

DavidST píše:Já budu taky kupovat Sharana či jednoho sourozence..
Ten kdo mě ho přiveze ja zas nadčencem německých aut...
Tvrdí uplný opak...
Mylím jsi že je to věc názoru....
Jinak Opla bych zas tak nehanil..
Měl jsem VektruB 1.6 16V 2roky ted ji ma 2roky tata (jedno a to samy auto) a měnime jen olej a filtr a dolejvame benzin :wink:
nadšenec pro německá auta?já myslel,že to není možný,neboj jen tě natáhne a pak čau.za rok si povíme.

Uživatelský avatar
vwnikdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vwnikdy »

x píše:To je prodejce jiné značky ne ????
Že by obchodní tah ??? :lol: :lol: :lol:
já dělám hlavně vw koncern,ale někdo už musí říkat pravdu,sharan nemá na silnici co pohledávat

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Bohužel nám všem se líbí a vyhovuje jako žádné jiné,
tak třeba MPV Corola Verso od Toyoty je malé,od Mazdy velké MPV je děs,mazda 5 je malá,Voyager děs,Kia Carnival děs a ty 2,9 hrúza,C8+807 strašný interiér,Multipla ani náhodou a co pak zbývá?
S+A+G jsouprostě nejpovedenější a když bych zběhnul tak jedině Multivana nebo Caravelu,a zde musím uznat že současné T5 jsou na tom huř než T4 co se týče spolehlivosti.
Alík a asi 160 kobylek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

vwnikdy píše:
kazbic píše::D neustálé praskání h7 i přes instalované
odpory. :D Tak tohle jsem ještě neslyšel.Asi nám tam namontovali altíky na 24 V. No,když on už to skoro je náklaďák :wink:
tak kuzmič,někdo se mě ptal na fabii,proto 1,4,a k těm odporům:je vidět tvou odbornost.jde o odpor 1 ohm tvořený vedením a dává se pro zamezení proudových špiček,zeptej se na cokoli o shranu a rád ti odpovím,to auto znám a myslím že i zbylé koncernové,čau
Už jsem nechtěl reagovat na tvé rádoby příspěvky,ale dotkl jsi se mé odbornosti a někde jsi psal že ti není 20 let.
Tak že,v oboru elektro pracuji nepřetržitě 29 let.Vyučen v roce 78 a maturita z oboru elekto v roce 2001.O napěťových a proudových špičkách bych ti dokázal sepsat celou seminární práci.Nebudu tady celou problematiku rozebírat,ale doménou těchto špiček jsou indukční zařízení,mezi které patří el.motory,stykače,tlumivky aj.Žárovka je čistě odporová zátěž.
To co tady píšeš,že někam vkládáš odpor tvořený vedením je naprostá zhovadilost.
Na závěr bych použil tvojí větu :!: Zeptej se na cokoli o elektrice a rád ti odpovím :!: :D

PS:prosím zadej kde a v jakém servisu pracuješ.Láska k celému koncernu VW z tebe jen srší.Jen aby jsme všichni věděli,kam nemáme jezdit.Je mi smutno z toho,když si vzpomenu,kolik mladých a zapálených lidí do aut,je bez práce.Nechceš jít raději péct rohlíky ???
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
vwnikdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vwnikdy »

kazbic píše:
vwnikdy píše: tak kuzmič,někdo se mě ptal na fabii,proto 1,4,a k těm odporům:je vidět tvou odbornost.jde o odpor 1 ohm tvořený vedením a dává se pro zamezení proudových špiček,zeptej se na cokoli o shranu a rád ti odpovím,to auto znám a myslím že i zbylé koncernové,čau
Už jsem nechtěl reagovat na tvé rádoby příspěvky,ale dotkl jsi se mé odbornosti a někde jsi psal že ti není 20 let.
Tak že,v oboru elektro pracuji nepřetržitě 29 let.Vyučen v roce 78 a maturita z oboru elekto v roce 2001.O napěťových a proudových špičkách bych ti dokázal sepsat celou seminární práci.Nebudu tady celou problematiku rozebírat,ale doménou těchto špiček jsou indukční zařízení,mezi které patří el.motory,stykače,tlumivky aj.Žárovka je čistě odporová zátěž.
To co tady píšeš,že někam vkládáš odpor tvořený vedením je naprostá zhovadilost.
Na závěr bych použil tvojí větu :!: Zeptej se na cokoli o elektrice a rád ti odpovím :!: :D

PS:prosím zadej kde a v jakém servisu pracuješ.Láska k celému koncernu VW z tebe jen srší.Jen aby jsme všichni věděli,kam nemáme jezdit.Je mi smutno z toho,když si vzpomenu,kolik mladých a zapálených lidí do aut,je bez práce.Nechceš jít raději péct rohlíky ???
já mám svůj servis.a o elektrice víš prd.to by si musel vědět o odporovych vodičích,jedná se o originální díl 6Y0941885,pracuji samozřejmě i pro značkový servis a to co mi dávají jsou většinou špeky,výdělky nic moc ale na slušný život to stačí,jsme tři a procento reklamací je nižší než u letadel,kuzmič jsem z okraje prahy a ty to u mě budeš mít zadarmo,teda jen drobnosti a práci,ale velká sleva.na elektriku se tě ptát nebudu a už vůbec ne o důvodu jaký si napsal,ale pro zajímavost:co se indukuje v okolí vodiče a jaký je průběh napětí na žárovce.máš osciloskop,ne?aha tak nic.kup si voltíka,prodej Sharana,a u mě se vyučíš.ale žádná flákárna,

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

vwnikdy píše:
kazbic píše: Už jsem nechtěl reagovat na tvé rádoby příspěvky,ale dotkl jsi se mé odbornosti a někde jsi psal že ti není 20 let.
Tak že,v oboru elektro pracuji nepřetržitě 29 let.Vyučen v roce 78 a maturita z oboru elekto v roce 2001.O napěťových a proudových špičkách bych ti dokázal sepsat celou seminární práci.Nebudu tady celou problematiku rozebírat,ale doménou těchto špiček jsou indukční zařízení,mezi které patří el.motory,stykače,tlumivky aj.Žárovka je čistě odporová zátěž.
To co tady píšeš,že někam vkládáš odpor tvořený vedením je naprostá zhovadilost.
Na závěr bych použil tvojí větu :!: Zeptej se na cokoli o elektrice a rád ti odpovím :!: :D

PS:prosím zadej kde a v jakém servisu pracuješ.Láska k celému koncernu VW z tebe jen srší.Jen aby jsme všichni věděli,kam nemáme jezdit.Je mi smutno z toho,když si vzpomenu,kolik mladých a zapálených lidí do aut,je bez práce.Nechceš jít raději péct rohlíky ???
já mám svůj servis.a o elektrice víš prd.to by si musel vědět o odporovych vodičích,jedná se o originální díl 6Y0941885,pracuji samozřejmě i pro značkový servis a to co mi dávají jsou většinou špeky,výdělky nic moc ale na slušný život to stačí,jsme tři a procento reklamací je nižší než u letadel,kuzmič jsem z okraje prahy a ty to u mě budeš mít zadarmo,teda jen drobnosti a práci,ale velká sleva.na elektriku se tě ptát nebudu a už vůbec ne o důvodu jaký si napsal,ale pro zajímavost:co se indukuje v okolí vodiče a jaký je průběh napětí na žárovce.máš osciloskop,ne?aha tak nic.kup si voltíka,prodej Sharana,a u mě se vyučíš.ale žádná flákárna,
Ha ha že by se něco indukovalo v okolí vodiče to slyším prvně, kolem vodiče kterým prochází proud je elektromagnetické pole, nebo v okolí vodiče může být elektromagnetické pole a to se může indukovat do vodiče a to v případě že se pole mění nebo vodič pohybuje :D

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“