HAVÁRIE: co se vám stalo za nehody a jak to dopadlo

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět

Už jste havarovali?

Ano a byl jsem viníkem
48
19%
Ano, ale nebyla to má vina
74
29%
Ano, víckrát, někdy to byla má vina a někdy ne
55
21%
Ne, nikdy jsem nehavaroval
79
31%
 
Celkem hlasů: 256

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

HAVÁRIE: co se vám stalo za nehody a jak to dopadlo

Příspěvek od patper »

Ja to musim zatukat,mam jen jednu nehodu :!: Ale zase stala zato. A jeste v D. Ozadni naraznik se mi otrela kalibra asi ve 160km :!: Me zachranilo ESP :!: On se zacal tocit [bylo to na dalnici tri pruhy] a sejmul dodavku - ta skoncila na strese :!: Hruza,ale nastesti se nikomu nic nestalo. Takova kobra 11... :!:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Covece tos mel fakt kliku, ja mel taky sokujici zazitek pred lety jeste s nasi starou Mazdou 626 a stojicim Liazem. Dlouha rovna silnice v dalce u kraje v nasem smeru stal nakladak Liaz, blizim se se svoji lasickou a jednou nasi kamoskou k tomu nakladaku asi kilem a kdyz sem byj par mertru pred nim - chystajic se objet ho elegantnim oblouckem, tak se ten magor rozjel a jeste k tomu doleva na pole, takze nam totalne prehradil silnici a nam nezbyvalo nez vyletet ze silnice do pole, no v te rycholsti nebylo moc na vyber, bud do nej nebo do pole. Nastesti krajnice byla asi o pul metru vys nes pole a pak mensi skarpa, takze jsme prelitli skarpu a pristali docela daleko v poli. To cele bylo jen o nedani blinkru vlevo, samozrejme ze pak ten blb tvrdil ze ho dal, ale kecal, omlouval se div nelezl po ctyrech, ale nastesti se nikomu nic nestalo, ani autum, tak jsme si "jen" zalitali vzduchem a polem. Ale kdyz si na to vzpomenu, tak mi jde mraz po zadech jeste ted po trech letech. V kile do stojiciho Liazu by jsme to meli v tom aute za par vsichni tri. Fuj fuj, taky uz jsem ted opatrnejsi, ale hlavne se vice snazim predvidat pocinani ostatnich.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 08.11.2006 15:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

vláček

Příspěvek od pistahufnagl »

--------------------------------------------------------------------------------

jel jsem v takové boční ulici v Trutnově, nechráněný přejezd se stopkou, najendou hůůůů, vyjedu za plotem a koukám - vlak. Na koleje asi 10 metrů. Jel jsem tak 15-20 km/hod, vlak tak 50. Hupnu na brzdu, přerušovaně na ní tlapu, urvu ruční brzdu, silnice jako zrcadlo, koukáme si se strojvůdcem do očí a vidíme že je to v pr.... Auto zpomaluje, vlak se blíží, říkám si, že by to ještě mohlo vyjít. Nevyšlo. Doklouzal jsem na 1. kolej když do mě vlak bouchnul, otočil si mě, druhá rána zezadu a já byl po asi 15 m na boku v příkopě. Zhasnul jsem světla, vypnul motor, našel tašku s notebookem, otevřel horní (normálně boční levé) dveře a vylezl ven. Vlak zastavil, lidi popadali na silnice na zadky, a začalo to houkat ze všech stran. První policajti dostali smyk, tak když viděli že nikomu nic není, šli korigovat ostatní houkáky, aby neblbli, že je to fakt namrzlý. Za půl hodiny přijel posypák a ve zprávě se pak objevilo, že půl hodiny před bouračkou silnici kontroloval správce místní komunikace a byla vpořádku. Takže jsem za to mohl já. Auto do šrotu, já v šoku. Ale dle místních se tam taková havárka stane max. 2-3 za rok, takže jsou trutnovský technický služby v pohodě.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Sice to neni vw [nastesti],ale dam to sem.Manzelka to nedobrzdila 14dnu stara C3 :cry: Skoda 130tis. :!:
Přílohy
DSC04442r.jpg
DSC04442r.jpg (40.27 KiB) Zobrazeno 13235 x

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

patper píše:Sice to neni vw [nastesti],ale dam to sem.Manzelka to nedobrzdila 14dnu stara C3 :cry: Skoda 130tis. :!:
Ach ty manzelky
Passat 2008 BMP

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Taky jsem dodělal Toledo,dával jsem do toho motor 1,9TDI z Octavie nový prahy nápravy atd...Mladá s tím jela k zubaři couvala akorát za ní nic nebylo,auto si sedlo na spodek a manželku nenapadlo nic lepšího než to docouvat takže práh vhajzlu tři díry v podlaze,intercooler,přední spoiler s maskou out,a podběhy na sr...Tak jsem měl zase co dělat.A to bylo jenom neškodný couvání.Jinak musím podotknou že jezdí docela dobře.Hold neměla svůj den.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

a jak si sedlo na spodek, na co si sedlo, nenichápu

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Představ si že couváš a za tebou je zídka zároveň se silnicí a za ní pokračuje silnice jenomže o půl metru níž.Byl to parkovací plac.Kdo neviděl neuvěří

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Wáááuw, tak to byl smolík jako hrom, to se může stát každýmu.
No já mám tu zkušenost, že holky jezděj dobře, protože neblbnou jako my a jsou zodpovědnější. Ona ta jejich jízda někdy vypadá trochu neohrabaně, ale kdyby dost velký procento chlapů jezdilo jako oni, tak by na silnicích nebyl takovej bordel.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Tak kamarádi, včera se mi stala taková pseudonehoda. Do kufru se mi vylil 10 litrový kanystr (naštěstí pitné vody). Úplně celý. A tak, teď suším, všechny sedačky ven, krytky k držákům sedadel, koberec s izolací a sušit a sušit a sušit. Vepředu to mokrý jen trochu, tak teď tam vrčí ventilátor, snad mi šarik neshoří. :bot:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Pistohufnagle,takhle se toho zapoceni skel nezbavis :tit:
Jeste,ze to byla jen voda co.... :lol:

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Taky si říkám, jestli náhodou ta izolace nebyla mokrá už před tím. Aspoň si ho uklidím a vím, že už má nějaký šrám za sebou, protože ve škvírkách podlahy jsem našel střípky ze skla a světla. :shrk:

Uživatelský avatar
Richie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 3

Příspěvek od Richie »

pistahufnagl píše:Tak kamarádi, včera se mi stala taková pseudonehoda. Do kufru se mi vylil 10 litrový kanystr (naštěstí pitné vody). Úplně celý. A tak, teď suším, všechny sedačky ven, krytky k držákům sedadel, koberec s izolací a sušit a sušit a sušit. Vepředu to mokrý jen trochu, tak teď tam vrčí ventilátor, snad mi šarik neshoří. :bot:
:) to je dobry, me se taky vylil do kufru 10 litrovej kanystr - ale s naftou 8) nastesti ne celej, asi jen 9.5 litru, nastesti mi chybela jedna zatka dole pod rezervou,takze jsem vymenil koberecek v kufru a je to good

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

a ty máš kobereček jen v kufru. Já ho měl vkuse až k předním sedadlům.

Uživatelský avatar
laubi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kladruby okr.Rok
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laubi »

diky teto ranc ma nasavac.stalo se to akorad kdyz jsem jel proty uzasny kola.Nedojel!nejakej deda mi nedal prednost.
Přílohy
P4281247.JPG
P4281247.JPG (49.19 KiB) Zobrazeno 12747 x

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“