Dotaz k Sharanu 2002

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Dotaz k Sharanu 2002

Příspěvek od Nalim »

Ahoj kluci
Do rodiny přibil Sharan TDi 85kw r.v. 2002 7míst,
Koupil jsem ho místo dodávky a nakonec se mi tak zalíbil, že do Golfa už nesednu a jezdí v něm žena:-)
Ale proč píšu. Mám pár dotazů.
Dávám ho dopořádku po technické stránce, ale také trošku tunění interiéru, protože mám rád útulný interiér.
Takže se ptám jestli se dá vyměnit nějaká lepší lampička na stropnici, třeba za nějakou co svíti s ledkama jako je to u Passatu w8(mám právě v golfu a je to moc hezké).
Pak bych chtěl nějaké decentní chrom doplňky do interéru, třeba kolem řadičky, klik, pedály atd.
Určitě LED osvětlení, pokud najdu nějakou sadu pro Sharan.
Zatim jsem vyměnil kožený volant, podsvětlenou řadičku s manžetou a chrom vypínač světel. Taky jsem začal nějaké díly potahovat karbonovou fólií. A samozřejmě celý nový klíč:-)

Dále bych chtěl vědět jestli nějak pasují ty zrcátka s blinkrem do mého Sharana a nebo jestli není nějaké jiné řešení, třeba jen přidělat blinkry. Někde jsem viděl, že se dají koupit jen ty blinkry.

No jinak mě trápí plno věci, ale to řeším postupně.
Nechal jsem naplnit klimu a ona chladila v servisu na místě a teď nechladí vůbec a někdy zase jen, když stojím. Prý tam únik není, ale podezřivě to naplanil za 10min a to říkal, že to mám prázdné.

Pak klasické třepaní při přidaní plynu, ale tady píšete, že to jsou poloosy.

Chci si koupit nějaký kabel, protože můj je na com port as tou redukcí blbne, takže stačí předpokladám kkl kabel. Chtěl bych si dohrát dojezd km atd.

Budu rád jak se dozvím co všechno můžu vyměnit třeba z novějšího Sharana.

Omlouvám se za chyby a jestli se to dá číst, ale už padám na hubu.
Dík Nalim

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Dotaz k Sharanu 2002

Příspěvek od michall »

Vítej mezi SAGisty.

Dodržuj prosím pravidla sekce. Odpovědi na dotazy hledej v Sherlockovi, příp. dotazy piš do příslušného vlákna.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“