KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od trepifajxl »

rezna napsal[*]pojistka neni nijak draha - celni sklo + odcizeni me vyslo na nejakych 4 tisice za rok - kdyz spocitam kolik bych musel navalit do poradnych alarmu a zarizeni, aby mi ho fakt neukradli tak to je mnohonasobne vic nez 20 tisic -> pojistka na 5 let zhruba -> pak stejne menis auto a je potreba vsechny ty alarmy koupit znova.

a aspon klidne spim :) - kdyz auto odjede zavolam PaCH, sepisu to a dostanu 170k z pojistovny - za rohem koupim novyho SAGa a neresim.

na aute mam construct a nehraju si na lestenku - at si radsi vyberou tu umyvanou AII v plne palbe co stava vedle me :)[/quote]

To by mě zajímalo jak víš , že dostaneč 170k. Pojistná částka se určuje až v momentě odcizení, pak ti odečtou spoluůčast, dál doplatíš pojistku až do data výročí uzavření ( to znamená pokud ti auto ukradnou třeba dva dny po tomto datu normálně zacvakáš celej rok a to auto už nebudeš mít) no a zbytek ti pošlou. A to vše až skončí vyšetřování PaCH, což trvá dva měsíce a další čas na to má pojišťovna
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Shemik »

Kuci, koukam, ze se tu rozjizdi debata o pojisteni, prosim s tim pojistenim se presunte do spravneho tematu.
Pojisteni jako takove se zabezpeceni auta proti kradezi ci vykradeni, netyka, to resi uz jen nasledky techto cinu.
Diky.

alhakla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.04.2010 21:32
Bydliště: Muranska Dlha Luka
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od alhakla »

no, jasne ze k tomu patri aj nejaka poistka, ale ako napisal parizek, poistovne sa radi krutia a nie len amortizacia ale ani jedna poistovna ti neda viac ako 80% z ceny, ktoru urci ich odhadca (pozre inzeraty na webe a vynasobi bulharskou konstantou), odrataju spoluucast a mozes kupovat :evil:

mp3turbo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 27.09.2008 00:37
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od mp3turbo »

velice se omlouvam za to co reknu ted...


> elektroventil na privod paliva a odpajanie pumpy od napajania
> upravit otvaranie kapoty z vnutra
> zederlock - dufam ze to srbskym chclapcom dlho vydrzi

keby mal Jose co i len jednu vec z tychto, auto by mu neodislo. Prosim berte to ako suche konstatovanie, fakt nechcem nikoho nastvat ; v Cechach Zeder moc nepoznate ale je to superspickova vec. Takisto keby ten hajzel nedokazal otvorit kapotu (ZE JOZKO?) tak by tu riadiacu jednotku proste nevymenil a neodisiel by s tym autickom...

pokial sa nemylim, je hlasene len jedno jedine ukradnute auto so zederom - a to golf iv 1.4CL benzin comu ja proste neverim a neverim. A to je vysledok mnohych tisicov instalacii zederu. Nechcem diskutovat o kvalitach, konstrukcii atd zederu ako takeho, pokial mate niekto aktualnejsie informacie ako ja sem s nimi. V kazdom pripade ale viem nabeton ze nie su hlasene tucty a tucty cmajznutych aut so zederom. Jo a to uz boli ine pokusy o kradez... daleko hodnotnejsie auticka ako nase Sharany.

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Jose1 »

Klep plep na dubovou desku.....
Chlapi mě stojí auto před barákem a doufám, že i nadále tam zůstane. Aby nedošlo k mýlce, mě nic nezmizelo, to se tu přihodilo někomu jinému.....
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

mp3turbo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 27.09.2008 00:37
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od mp3turbo »

jezismarjasorry... Michal C. to bol s tou tmavomodrou alhambrou a videom na volny.cz :(

aj tak ale ruky tym kurwam zlodejskym odtrhnut od ramena a nohy od pasu aby zase nemohli robit zle, fakt ze jo.

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Jose1 »

Já to říkám furt. Nic se nesmí podcenit. Aktivní ochrana je dobrá, ale na pasívním zabezpečení taky hodně záleží...... :wink: :D
Přílohy
Alža zabezpečení4a.jpg
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

jsem idiot, nechal jsem si v aute vecer kolo, ze dneska vemu do prace auto, kolo dofouknu a pak se pujdu nekam projet. An prd.
Ve 4 rano slysim nejake hulakani pred barakem, kouknu na Magicar, nic nehlasi, auto nehouka. Za chvili ale zvoni soused, jdu dolu, vymlacene okynko, kolo riditkama ven. Soused toho pi*use vyplasil, cimz mi zrejme zachranil kolo.
Ten pitomec asi myslel, ze vymele okynko a otevre si zevnitr, coz se mu nepovedlo, jak rval kolo ven, jeste riditkama udelal asi 1cm prohluben do laku zvenku.
Otresak jsem mel vyrazenej, protoze porad blbnul. Akorat me zarazilo, ze auto nehoukalo, jen se rozblikaly varovky jakozto reakce vnitrnich cidel pohybu.
Nicmene dopadlo to asi nejlip, jak mohlo, sousedovi koupim flasku, ja spim jak zabitej, ani vymlaceni auta pod mym oknem me neprobudilo :)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od patper »

Aj , tak to opravdu dopadlo jeste dobre :| Jake okno ti rozmlatil :?:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

zadni prave dvere, mas predstavu o cene ? Mam sice pojisteni, ale spoluucast 10%

rach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 08.09.2008 20:49
Bydliště: Teplice, Praha a D8

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od rach »

Od jisté doby radši ráno jdu 2x s nákladem než ho 1x nechat v autě přes noc.
Prostě čert a zloději nikdy nespí a pozdě v noci choději!

Jinak to okno bývá často na aukru, tak si myslím, že to není nedostatkové zboží. Někdy bývá i s celýma dveřma. A cena taky nijak závratná, ale již nevím z hlavy kolik +/- 1000,-
život je boj !

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

nj, jsem poucen... rikal jsem si, ze by snad nikoho nenapadlo takhle pod oknama vyndavat kolo z auta. Schvalne zkusim, jestli to tim oknem vubec muze vylezt. Proste magori.
Pokud je cena do 2k, nema smysl to ani resit pres pojistovnu, protoze jsou to pitomci a budto musim bez okenka na druhy konec Prahy nebo cekat do patku na technika. To se jim na to muzu vybodnout..jeste aby mi snizili bonusy.
Nasel jsem tu na klubu autosklo sluzby, snad by i prijeli ke me a splacnem to na dvorku.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od widle »

to okno stojí do litru určitě, přední stojí nové 1200
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Jose1 »

parizek_ltm
Vítej v klubu vymlácených oken. :?
Zadní pravé okno, zelené tónování i s montáží 3500,-
Ale dopadlo to zjevně dobře.....
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

tak cena se vsim vsudy pry 2900,- , montaz u me pred barakem... Pojistovnu jsem vyprudil a "melo by" stacit, kdyz to, nahlasim, pak oba nafotime a posleme.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“