KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od libor_m »

Tak se mi zase o chloupek ulehčilo rozhodování, jestli vyměnit Scalu (Gamma) za něco jiného. Vykradli mi miláška. Fuč byl airbag řidiče, Scala, prostřední řada sedaček, z čehož jedna byla dětská integrovaná a roletu. S*ině jedny. Vylomili zámek u spolujezdce a "odemkli" si.

Takže teď uvažuju o něčem dvouDINovém. Nebo to rozseknu koupím tam dotykový LCD a ze starého noťasu, kterému už chybí dokonce i sklopný LCD displej si udělám CarPC. Ale jedině pokud ten dotykový displej bude vyřešený tak, že přes něj bude možné dát plastovou "záslepku", aby nebyl vidět.

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matuf »

Tak to bych asi vraždil. Vykrást mi někdo autíško :evil: :budo:

Uživatelský avatar
TTT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: severní čechy

Příspěvek od TTT »

Ty nemáš alarm? 8O

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matuf »

no to co mu štíply maj venku hned a když jich tam bude vic tak sou hnedle včudu a že venku něco houká to už dneska nikoho nezajímá. Dokonce ani flojdy ne e :evil:

Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor_m »

Samozřejmě, že mám. On alarm je špičkový, zámky také, jen v Německu zapomněli, že by to nejdřív mohli nechat zkusit vykrást českým zlodějem. Ty zámky se dají rozlomit a potom stačí jen vzít plochý šroubovák a "odemkneš" auto alarm nealarm. Když jsem viděl ten zámek z druhé strany, tak bych brečel, jak je to udělaný.

Takže jsem se rozhodnul, že si je nechám zaslepit, jen mě štvě, že přijdu o fci zavírání oken klíčkem (pokud je zapomenu zavřít ještě v autě). Dálkou mi to nejde. Netuší někdo, jestli to lze doprogramovat přes VAG? Novější modely to mají.

Uživatelský avatar
Pavlis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbramsko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlis »

Ráda bych si dobezpečila Sharanka. Máte někdo tip kde a za kolik s lze udělat defend lock na řadicí páku? :wink:

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od x-man »

Pavlis píše:Ráda bych si dobezpečila Sharanka. Máte někdo tip kde a za kolik s lze udělat defend lock na řadicí páku? :wink:
tady mas slavnej defend lock a jak ho otevrou za chvilicku

[odkaz]


to libor_m:
existuje program ktery to umi naprogramovat,ale musi to podporovat tvoje komfortni jednotka

http://www.motordiag.cz/motordiag/mkm/" target="_blank
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

hmmm...krásná ukázka,krásnej jazyk a defend lock krásně na ho..o :D Za 3-5 vteřin,to je síla.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor_m »

x-man píše: to libor_m:
existuje program ktery to umi naprogramovat,ale musi to podporovat tvoje komfortni jednotka

http://www.motordiag.cz/motordiag/mkm/" target="_blank
Díky :D

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

no tak to teda čumim, na to video teda, netušil jsem jak rychlý to může být. Když jsem tam loni nechával namontovat CONSTRUCT tak mi říkali a zaručili se, že pokud to někdo nezvedne na hever, nesundá skoro celý přední díl výfuku a nebude mít speciální nařadíčko tak je to nedobytné a hele oni na to jdou z druhé strany. Docela by mne zajímalo co by na to ve Velkém Meziříčí říkali. Když jsem se rozhodoval čím auto mechanicky zabezpečit, bylo několik možností a záleželo na kvalitě a způsobu ovládání. Nejlevnější byl MEDVĚD BLOK se zasouvacím a vyndavacím trnem, ten se mi zdál nepraktický, pořád by se někde za jízdy válel. Pak byl zmiňovaný DEFEND LOCK od kterého už si přesně nepamatuji co mne odradilo a nakonec byl CONSTRUKT, který byl cca o 1000 Kč dražší než DEFEND LOCK. Tam mne zaujaly výšše uvedené výhody jak nejde sundat. Jediná nevýhoda je že mám auto pětikvalt a zámek řadící páky je při umístění zpátečky nešikovně umístěn na tunelu na straně řidiče, tak se člověk musí nepříjemně hrbit aby zamkl, u služební fábie, která má zpátečku na druhou stranu byl zámek krásně a pohodlně umístěn u spolujezdce. Ve finále je pak vše zabezpečení zbytečné, když zjistíte, že se auta kradou za asistence policie za bílého dne s odtahovkou s rukou, která přijede, provleče dva popruhy a za deset minut je pryč. A dobrá garáž už pro tipaře není žádná překážka. Cosi se šeptá také, že se v Plzni ztrácejí auta servisovaná v jednom značkovém servisu. Vím o třech, že by shoda náhod?

Zatím
Jarda

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Já věděl,že si ho nemám nechat namontovat :lol:
6,5 litru ušetřených.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavlis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbramsko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlis »

hmm no hezký no :? , já si moc iluze o zabezpečení z hlediska ukradení moc nedělám, beru to spíš jako "nutnost" kvůli pojistce, která je v tomto případě levnější. pokud ho mají ukrást tak jako tak, tak ať mám aspoň levnější pojistku :cry:

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

Dneska jsem dal akorát montovat alarm s GSM a GPS, auto mi posle SMS, že se něco děje a na speciální stránce od výrobce alarmu si kouknu kam mi auto odjíždí :-) Ale doufám, že mi nikdy nikam nepojede beze mě :-) Jo, ještě tam jde namontovat repro, aby jsi mohl se zlodějema komunikovat, nebo jim vysvětlit, že víš kudy jedou a ať se na to vyserou a nechaj to u pupmy kolem který projížděj :twisted:

Uživatelský avatar
Matuf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWýchodní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matuf »

Hmm a cena toho všeho?? + případně paušál za kartu nebo za ty stránky kde se dá to auto sledovat?? 8O 8)

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

alarm je drahej, ale sehnal jsem ho bez dph, takze cca 8 + ještě něco za montáž, karta je tam kreditová, takže dobiješ a jednou za čas testneš jestli to chodí, aby operátor nepiskoval. Jinak je to teď poslední novinka od Jablotronu, už to má kamarád na autě a musim říct, že super. nastaví se tam spoustu věcí, jako 2 tel. čísla, různý sms na různý poplachy, dveřě, okna, otřes, vše může posílat do sms, včetně stavu baterie a kreditu.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“