KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No nevim, jestli z tohoto tematu nedelame cim dal lepsi navod jak nam ty auta ukrast.
Nevim jak vy, al ja bych ty odkazy odstranil. Co vy na to :?:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

jak se krade

Příspěvek od duduh »

Své příspěvky jsem raději smazal.Kdo je četl tak zajisté pochopil proč!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Dik. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Jinak je fakt, ze neni zadne zabezpeceni, ktere by neslo prekonat. Je to spise o tom zneprijemneni prece zlodejum co nejvice prekazkami.

Co se tyka kradezi aut vloupanim se do auta, je to jak psal ve sve vyppovedi ten zlodej, "kdyz budu mit vedle sebe 2 auta, jedno zabezpecene vic a jedno min, tak je jasne, ktere si vyberu", a o tom to je. Prekonat lze vsechno, ale cim vic je toho portreba prekonat, tim je sance, ze si zlodej vybere zrovna to me auto nizsi.

Co se tyka kradezi odtahovkou, je fakt, ze doby kdy se na auto chodi s naradim pomalu mizi. Prijedou s odtahovkou, nadelaj u toho co nejvic kravalu, sirenu zamerne nechaji rvat, lidi si zanadavaj, co je to zas za blbce s tim blbym alarmem a koukaj z oken na to jak vam kradou auto, aniz by nekoho z prihlizejicich napadlo, ze koukaji na zlodeje, jak prave kradou a jeste si u toho s prihlizejicima pokecaj, "jojo paninko, dneska toho mame nad hlavu, uz me z tech siren boli hlava, uz abych byl doma s rodinkou". Pro tyto pripady jsou dobre ty GSM zabezpecovacky nebo drahe GPS zabezpecovacky. Tyhle veci daji vedet i pri nakloneni ci zvednuti auta. Samozrejme take jdou prekonat, (rusicky a podobne)

Proto je podle me dobre mit tam toho co nejvic, nejen zamykani vseho mozneho, ale i dalsi veci jako kodovana skla, tajne vypinace, .... Zlodej urcite bude koukat i na to co vsechno bude muset prekonat v dilne po ukradeni, takze cim vic, tim lip. Mozna ne vsichni, ale verim tomu, ze kdyz nekdo narazi na auto, ve kterem bude :
- zamek radici paky
- zamek pedalu
- zamek (tyc) na volantu
- jeden nebo dna tajne vypinace
- viditelne oznacena kodovana (leptana nebo piskovana) skla
- alarm
- atd atd
tak se na to auto nejspis vykasle, protoze on take vi, ze kdyby chtel, tak by ho nejspis dostal, ale za takovou dobu, za kterou by mohl mit tri jine mene zabezpecene.

Otazka je, jak otravne je pri kazdem odjezdu odemykat pedaly, volant, radici paku, vypinace, ..., proste obrazne receno pul hodiny odemykat auto nez odjedu. Ale za ten klid v dusicce to asi stoji. 8)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

jak se krade

Příspěvek od duduh »

A pak než to všechno odemknu tak abych měl letecký manuál.
:lol: Čerpadlo zapnuto,řadící páka odblokována,napájení řídící jednotky zapnuto,I2Bus Can zapnut,prostorový alarm deaktivován,pedály odblokovány,otáčení volantu povoleno,vypínač startéru zapnut,okruh spínání startéru přes bezpečnostní pásy deaktivován...bod 34 manuálu=zeptat se tchýně jestli můžeme odstartovat.

JE PRAVDOU, ŽE PRO KAŽDÉHO ZLODĚJÍČKA JE OPRAVDU NEJHORŠÍ UDĚLANÝ TEN DOMÁCÍ AUTOALARM.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Já tam mám jen to co tam bylo origo a jsem taky v pohodě :lol: sr*t na to,jak se tu už psalo,když to budou chtít ukrást,tak to ukradnou stejně.
Obrázek

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

JAK SE KRADOU AUTÍ

Příspěvek od duduh »

Praha - Ďáblice: sestra se večer dívá z okna a vidí odtahovku jak sousedovi nakládá auto!!!Byla to stará zachovalá Škodofffka,ale pojízdná.Tak na něj zazvonila.Soused vyběhl ven a udělal venku kravál na celé sídliště.A víte co mu řekli?Prý na příkaz MěÚ Odtahují vraky!?!?!Veškerý odtah je pánové protizákonný protože:nasmlouvanou odtahovku má Policie,MěÚ...a né vy.Tedy platit odtah a parkovné na těch jejich nasmlouvaných parkovištích je protizákonné!Maximálně flastr tak za dopravní přestupek a tedy botičku.Říkal to i jeden právník v TV NOVA.
Tedy když dám chlápkovi z odtahovky peníze,SPZ auta a kde je a že nemám čas ať mi auto odtáhnou tam a tam tak naděláme co?

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Shemik píše:
Otazka je, jak otravne je pri kazdem odjezdu odemykat pedaly, volant, radici paku, vypinace, ..., proste obrazne receno pul hodiny odemykat auto nez odjedu. Ale za ten klid v dusicce to asi stoji. 8)
Klid v dušičce,to jo.Ale víš jak to je.Odběhneš si jen na chvilku pro něco do obchodu a řekneš si"Co by se mohlo za tu krátkou dobu stát?" a auto je v pr...i.Člověk je tvor hoodně pohodlný.Jen když si vzpomenu,když jsem pořídil nové rádio s kartou a USBčkem.Říkal jsem si,že panel vždy hezky vyndám do krabičky a tu uschovám.A dnes ? Když lezu z auta,tak si na to ani nevzpomenu. :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak to ja tedy porad poctive vsechno zamykam a odnasim, nenechal byl na sedacce nebo palubce ani papirek od bomonu. 8)
Trochu otrava to je, ale uz jsem si na to zvykl, tak mi to tak desny neprijde.
Delam to aniz bych nad tim nejak premyslel. 8)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

jak se krade

Příspěvek od duduh »

8O Známej naložil zboží do Pikapu a šel zaplatit. Vrátil se a auto i se zbožím v ...Našli jej až odpoledne za městem a samo již bez zboží.
8O Známej jel pro manželku do práce.Zaparkoval auto (Oktávku)na ulici a šel říct manželce že již dojel a že čeká venku.Vrátil se ani né za 10 min a autí pryč.
8O Známej šel do Kauflandu a domů jel pak autobusem

ZDE OPRAVDU POMŮŽE JIŽ JEN TA
Přílohy
pistole.jpg
pistole.jpg (11.64 KiB) Zobrazeno 7066 x

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

dobry nápad auto dat do garáže a chodit pěšky :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Petr74
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 15

Příspěvek od Petr74 »

nevím jestli to tady už nepadlo, ale mám rád hlášku:

Nevolám 158, volám .357

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

Petr74
co je 357 :?:

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

vasyl píše:Petr74
co je 357 :?:
devítka :gun:

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Příspěvek od vasyl »

tak tedy jsem byl nafotit jak jsem svoje zabezpečeni vamy zkritizovane. opravil podle vašich pokynu přikladam foto :lol:
Přílohy
zamek.JPG
zamek.JPG (28.74 KiB) Zobrazeno 7193 x
komplekt.JPG
komplekt.JPG (37.63 KiB) Zobrazeno 7195 x
zamek.jpg
zamek pedalu.jpg
Naposledy upravil(a) vasyl dne 29.10.2007 20:43, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“