KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

Jose
diik :) penize sice zamrzej, kor ted se to blbe seslo, ale dejou se horsi veci.. :)

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Jose1 »

Tak tak, a ještě jsi ušetřil 600,- na pivo na sraz. :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

takze vlastne pozitivni zpravy :mrgreen: Jeste za 300,- chci koupit sousedovi Finskou, bez nej bych se asi neprobudil :lol:

paradox jeste je, ze vzdycky nez jdu spat koukam, jestli Sharanek spokojene blika. Dneska jsem se sel asi v 1 rano napit a taky jsem koukal...a v duchu si tak rikam, ze je blbost, aby se mu neco stalo, ze je jeste brzo a deje se to tak kolem 4. rano... No a byly presne 4 rano, kdyz jsem vyplasenej vylez. Ja si to vzdycky privolam :lol:

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Jose1 »

A už jsi zjišťoval, proč ti neječel alarm na přijímači? Připadá mě to divný.
Třeba SZ.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Shemik »

Cece Parizku, tak to Ti taky gratuluju k te klice, cos mel, Ty jedna Sipkova Ruzenko :obm: :mrgreen:

Njn, ja uz to mam tak nejak po prazsku vryty pod kuzi, nenechal bych v aute ani prazdnou krabicku od cigar, natoz pak vec za X tisic. Segra, kdyz prifrci do Prahy, to ji vtloukam do kebule porad dokola, ze nesmi v aute nic nechavat a ona vzdycky rika, ale bracha, dyt v te krabicce uz zadna ciga nejsou, tak ji vzdycky rikam, jo, tak ji hlavne nechavej zavrenou tak, aby do ni nebylo videt, pac pak pro kazdeho bezdomovce, kazda krabicka, do ktere nevidi vypada jako plna :mrgreen: A to je porad neco, v zime nechat na sedadlech perovou bundu to je to samy, nebo kovovy petky, dvacky a nekdy i padesatikoruny u radici paky :mrgreen: No jo holt, musime vydrzet, az ji tady taky nekdo vyflaka okna, pak si da rict :lol:

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Jose1 »

.....vždycky, když se mi válí na podlaze krabička od cigaret a já opouštím auto, vzpomenu si na Šemíkovu agitku, krabku zvednu a hodím do popelnice.
Nekecám.... :wink:
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Shemik »

JJ, to jsem rad, ze aspon nekdo si to vzal k srdci :lol: Vychazim ze zkusenosti meho kamose, kteremu se to fakt stalo a pak jen prohlasil:

"Kdyby v ty krabce ty ciga byly, tak by tak nejak i to vytriskany okno melo smysl, pac ten bezdomovec by si aspon zapalil, ale tohle nemelo smysl fakt zadny, bezdomac si nezahulil a ja prisel o okno uplne zbytecne :mrgreen: Kdybych si jen uklidil bordel v aute, tak se to nestalo" :lol:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

Shemik píše:Cece Parizku, tak to Ti taky gratuluju k te klice, cos mel, Ty jedna Sipkova Ruzenko :obm: :mrgreen:

Njn, ja uz to mam tak nejak po prazsku vryty pod kuzi, nenechal bych v aute ani prazdnou krabicku od cigar, natoz pak vec za X tisic. Segra, kdyz prifrci do Prahy, to ji vtloukam do kebule porad dokola, ze nesmi v aute nic nechavat a ona vzdycky rika, ale bracha, dyt v te krabicce uz zadna ciga nejsou, tak ji vzdycky rikam, jo, tak ji hlavne nechavej zavrenou tak, aby do ni nebylo videt, pac pak pro kazdeho bezdomovce, kazda krabicka, do ktere nevidi vypada jako plna :mrgreen: A to je porad neco, v zime nechat na sedadlech perovou bundu to je to samy, nebo kovovy petky, dvacky a nekdy i padesatikoruny u radici paky :mrgreen: No jo holt, musime vydrzet, az ji tady taky nekdo vyflaka okna, pak si da rict :lol:
Dik za gratulace :mrgreen: Uz je opraveno. Ted jeste se handrkovat s pojistovnou, pac kdyby bylo po jejich, musel bych bud do patku cekat na jejich ultra supr kvalifikovaneho fotografa nebo jet bez okynka pulku Prahy a trefit se do jejich pracovni doby 8-17, coz mam podobne :lol:

S tema vecma...je to pravda, vsak jsem se taky priznal. Kazdopadne druha vec je ta, ze to kolo by tim okynkem proste nevytah. Jenze jsme narod debilu a prizivniku co nad temahle souvislostma nepremyslej.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Shemik »

Prave proto, ze ses priznal bez muceni, mas muj velky obdiv :lol:

Jinak doufam, ze si nebudes novou prezdivku, kterou Ti timto prideluji (Sipkova Ruza :mrgreen: , zkracene muzeme pouzivat jen Ruza :lol: ),
vysvetlovat jako bagatelizaci Tveho, jinak samozrejme neprijemneho zazitku :lol:
Samozrejme s Tebou citim a sdilim i nastvanost, ale tu Ruzu uz Ti asi neodparu :lol:

OT: Mj, zavidim Ti takto kvalitni spanek, me probudi i zlodej co krade na druhym konci Prahy :lol: ... tedy pokud nejsem po opici :mrgreen:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od widle »

njn, Růža spí jako pařez :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od Shemik »

Pekne Widlicko, lip bych to nerek :lol:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

coz spanek, to snad nejsem jedinej, ale kamarad si ze me dela srandu, ze neusinam, ale ze se vypnu. Kdyz jsem unavenej a trebas si na to dam i jedno dve piva, tak jsem mrtvej hnedka :mrgreen:
Kvalitni spanek je fajn, akorat se mi o to hur vstava. Preci jen cloveku se do horsiho nechce :lol:

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od michall »

A ještě zjistit, proč nezabral alarm/pager. Máš tam správně nastavený ten otřesák?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

rach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 08.09.2008 20:49
Bydliště: Teplice, Praha a D8

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od rach »

Já si myslím, že to kolo ten chudák nechtěl vytáhnout ven oknem. Myslel si, že si asi pak odemkne až se dostane dovnitř. Málokdo z těchto "študovaných" lidí ví, že to nejde.

Hlavně, že už ti nefouká na krk!
život je boj !

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KRÁDEŽE, VYKRÁDÁNÍ AUT: vykradli mi auto, zabezpečení

Příspěvek od parizek_ltm »

Taky si myslim, ze si chtel otevrit, tahani oknem byla asi uz jen krizovka. Aspon vim, ze je to kolo furt slusne :mrgreen:

michalle, otresak me stval, tak jsem ho asi pred mesicem vypnul a jeste nezvladl poresit. Spis me ale zarazi, proc nehoukaly vnitrni cidla pohybu. Zkousel jsem vevnitr mavat rukou pri zamknutem aute Magicarem a auto jen parkrat probliklo varovkama. Kdyz necham fabrickej, tak se mi rozhouka ikdyz tam prolitne trebas jen nejaky hmyz.

Musim to jeste poradne prozkoumat.

Jinac musim pochvalit ty kluky - Autosklo Stripek - kteri mi to montovali. Prijeli pred barak a zhruba za hodku bylo hotovo. Dojedou Praha a okoli - http://www.autosklostripek.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“