AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od machstrechy »

ahojte kluci nemáte někdo tip na monitor stropní na dvd za dobrou cenu

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od cendler »

machstrechy píše:ahojte kluci nemáte někdo tip na monitor stropní na dvd za dobrou cenu
co znamená dobrá cena? kolik je tvoje max a co by to mělo umět?
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od machstrechy »

stačilo by dvd a nejaké hry a třeba do 4000

jarinvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2010 22:18
Bydliště: Jižní Čechy

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od jarinvw »

Mám jeden z T4, stropní monitor tuším že je to 12,3 palce, v T4 byl super. Nechal bych ho za 3000,- o víkendu dodám foto.

Uživatelský avatar
bikes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 26.08.2009 05:42
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od bikes »

Ahojte lidi,
mám dotaz pro zkušenější a zběhlejší, poraďte mi nějakou přenosnou multifunkční DVD/televizi (pokud možno 2 kusy) pro moje dva kluky na delší cesty?
Vždycky po 1/2 hodině se ptají zda už tam budem. Jsou zatím malí 2 resp. 5 roků.
ZAtím jsem našel jen něco pro představu :
http://www.sencor.cz/spv7765dual" onclick="window.open(this.href);return false;,
http://www.ecg.cz/productdetail.php?id=5916" onclick="window.open(this.href);return false;

ale nevím zda je to co k čemu.

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od rcmony »

Proč ne.
Já jsem dcerunce pořídil něco takového (jinou firmu, ale na tom nezáleží) http://www.sencor.cz/spotrebni-elektron ... r/SPV-2716, sluchátka na uši. Udělal jsem si držák na opěrku spolujezdce (aby se to dalo rychle sundat a schovat, kvůli nenechavcům). Před 3 roky (to jí bylo 6let) jsme zvládli 24 hodinou cestu na jih Itálie úplně v poho. Nedávno jsme přijeli ke známým na chatičku (2 hodiny cesty (bez zastávky)), mladá seděla ještě 10 minut v autě a dokoukávala film ("to už jsme tady ?") :D

Když jsem byl v únoru po několika letech nemocný, tak jsem si to půjčil do ložnice a zkouknul všechny DVD co jsem nasyslil za několik posledních let a neměl čas se na to podívat.
I LOVE TO FLY

Starý Mach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 23.05.2009 09:05
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

Příspěvek od Starý Mach »

Jelikož jsem si pořídil do Alhambry Kenwood 2 DIN.Uvažuji o příjmu televize,to znamená nějaký DVB-T přijímač.Chápu že je na trhu nepřeberné množství těchle hraček ale právě proto se ptám kdo máte jaké zkušenosti,značka,popř. jestli nemá někdo na prodej něco zajímavého.Origo Kenwood je dost darda,tuším kolem osmi litrů.
VW golf IV 4motion ARL 110kw,2001 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=244156" onclick="window.open(this.href);return false; Prodáno.
Seat Alhambra r.v.2002,4x4,85 kw

mirda123456
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 20.09.2012 16:20

Propojovací kabel

Příspěvek od mirda123456 »

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou ohledně propojení obrazovky v a DVD-romu v Sharanu - jedna seno neorigo zastavbu.
- chtěl jsem do svého vozu naimplementovat do opěrky sedadla obrazovku pro přehrávání filmů značky Roadster a DVD-rom stejné značky, ale bohužel človek, který demontoval tuto sadu z vozidla ucvakal koncovky elektroinstalace a já teď nevím jak co zapojit. Jelikož z obrazovky vedou cinche - bílý, žlutý, červen a černý, ale v zadní části DVD-romu nejsou koncovky cinch, ale 3.5 mm Jack. Zakoupil jsem tedy propojovací kabel - 3cinch - 1Jack, ale po propojení se sice na TV zobrazí obraz z DVD, ale bohužel zvuk ne. Musí se ještě přikoupit jiný kabel? Našel jsem foto kde je originální kabel znázorněn na foto a můj dotaz zní - lze tě to kabel jiným kabelem nahradit? Protože takovýto kabel jsme nikde nanášel tj. 3cinch a 2jack.

V příloze zasílám foto originálního kabelu (3cinch a 2jack), foto zadní strany DVD a foto kabelu který jsem zakoupil (3cinch a 1jack)

Dekuji
Přílohy
IMG_20221028_184735.jpg
IMG_20221028_185947.jpg
IMG_20221028_185917.jpg

dodo6cz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 17.12.2021 18:29

Re: Propojovací kabel

Příspěvek od dodo6cz »

no ano,pokial chces mat zvuk z autoradia potrebujes este jeden jack ktory napojis do audio out L/R na dvd rom a druhu stranu zapojis na vstup do autoradia(aux,cd menic apod) ..pokial obrazovka ma vlastne reproduktory mala by mat vstup na cinch takze potrebujes jednoduchy kabel 1jack/2cinch za par korun a tym prepojis zvuk do obrazovky/reproduktorov.daj foto obrazovky a jej vstupy.bezne je to tak ze zlty cinch je video, a zvuk je cinch biely,cerveny (L/R) ..takze ja by som kupil kabel 1jack/2cinch alebo by som z toho kablu co si kupil cvakol biely/cerveny cinch a prispajkoval k nim stereo jack(zalezi aky si zrucny) a prepojil.nic zlozite,dufam ze som Ti aspon trochu pomohol

edit:inak ten kabel co nemozes zohnat (2jack/3cinch) je podla mna 1jack+video a 1jack+zvuk L/R len je to zaliate v jednej izolacii
ex. VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“