Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.03.2007 12:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

222

Klášterec n/O

Myslím,že u plecháču je důležitý,aby ty středy nebyly rezatý obzvlášť v místě,kde se dotýká kraj pneu,aby kolem neutíkal vzduch.Když je ale budeš pískovat,tak určitě celé.U nás je firma co se zabývá kovovýrobou a má i lakovnu.Známej tam dával opískovaný disky,stříkli mu je tam černou barvou a pak to dali do pece vypálit-disky byly jak nový :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26.03.2007 20:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

15

krušnohory

ty jo, a kde to je "tam u vas"?
koukam ze mas bydliste severozapad, ja jsem taky severozapad. docela bych se tam stavil zeptat na kolik by vyslo jedno nabarveni a vypaleni disku.
dikes

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29.04.2007 11:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2244

CHOMUTOV

Tak jsem si pořídil nové elektrony a ty středové krytky tam nebyly.Vyškemral jsem v pneuservisu jednu starou na ukázku.Středová díra z venku má 54 mm.Prohledal jsem Net,ale moc jsem toho nenašel.Něco je zde: http://www.autokola.cz/prislusenstvi.php?sk=3 , pak tady: http://www.autoprestige.cz/catalog/prod ... s_id=10159
a tady s cenou na dotaz: http://www.elektrony.cz/?volba=Prislusenstvi Bitvi objednával samolepky zde: http://www.autoka.cz/nabidka.php?kat=13&druh=98&list=3 .
Nikde jsem ale neviděl krytky šroubů jako jsou na třetí foto :arrow:

Přílohy:
Foto(1).jpg
Foto(1).jpg [ 41.01 KiB | Zobrazeno 2235 krát ]
Foto(2).jpg
Foto(2).jpg [ 41.2 KiB | Zobrazeno 2237 krát ]
KRYTKY ŠROUBŮ.JPG
KRYTKY ŠROUBŮ.JPG [ 8.88 KiB | Zobrazeno 2241 krát ]

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Předmět příspěvku: Re: KOLA, ELEKTRONY: fotodokumentace renovace elektronů, postup
PříspěvekNapsal: 18.05.2009 16:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.10.2008

311

Bílina okr. Teplice

taky jsem provedl údržbu a jsem docela spokojený :).Jenom snad těch pár škrábanců co jsem tam našel od těch maníků z pneuservisu jak seškrabují staré závaží :x Určitě každému vadí jak jsou kola zahnojený od brzdových destiček.Stačila mě voda a real jemný a výsledek je super.Dříve jsem používal drahé prostředky a výsledek nebyl takový.Ani nevím jestli to tu už někdo psal :oops:

Přílohy:
Poznámka: po umytí vodou
16052009376.jpg
16052009376.jpg (866.38 KiB) Zobrazeno 1530 krát

Poznámka: po umytí realem
16052009377.jpg
16052009377.jpg (935.71 KiB) Zobrazeno 1532 krát

Poznámka: ze předu
16052009378.jpg
16052009378.jpg (724.5 KiB) Zobrazeno 1524 krát

Poznámka: na autě
16052009379.jpg
16052009379.jpg (734.02 KiB) Zobrazeno 1529 krát

Předmět příspěvku: Re: KOLA, ELEKTRONY: fotodokumentace renovace elektronů, postup
PříspěvekNapsal: 24.05.2009 19:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

19.11.2008

1439

Náchod

to ramandub

Skvělej nápad, kámo..........díky za radu! Dneska jsem kola umyl podle tvého nápadu a už mám také "nová" kola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(mimochodem, nepoužil jsem Real jemný, ale CIF a šlo to taky dost dobře :D )

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 24.05.2009 21:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

416

Lipník nad Bečvou/Prostějov

Jo taky jsem je umyl,použil jsem prášek na nádobí a taky prokoukly. :) :) :)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 27.05.2009 23:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.10.2008

311

Bílina okr. Teplice

a za levno!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28.05.2009 19:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

416

Lipník nad Bečvou/Prostějov

To jo zalevno :) :) :)
Ale 8O jak to prokouklo. :mrgreen:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 04.01.2010 20:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.08.2009

775

Louny

Chlape moc pěkná práce, klbouk dolů. Mohl bys mi poradit? Chci si taky zrenovovat moje kolesa, protože jim minulý majitel dal pěkně zabrat. Poradíš mi, co jsi použil za kit, barvu a lak, popřípadě plnič? Popřípadě kde tyhle věci seženu a za jaký peníze asi, píšeš, že jsi kola udělal do 1000Kč...já když to zjišťoval, tak mi řekli jen za stříknutí do barvy 2500Kč, takže na to seru a udělám si to sám. Stříkal jsi normálka pistolí na kompresor? Díky moc...

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 04.01.2010 23:47 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.04.2008

1572

Kladno, Chomutov

Podle mě to je jedno, pokud máš kompr. tak pistolí, nebo sprejema, ale to by bylo lepčí sehnat si na ně ty rozprašovací trysky.... Pokud to chceš stříkat pistolí, tak nedávej moc vzduchu, protože ti vzniknou víry, a budeš mít problémy jako já, když jsem to dělal prvně....
Teď to dělám pohoda sprejema..... /toť můj laický názor/ :wink:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Předmět příspěvku: Re: KOLA, ELEKTRONY: fotodokumentace renovace elektronů, pos
PříspěvekNapsal: 25.03.2012 02:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.03.2012

1

Zdravím příznivce SAG,
mám možnost koupit alu kola na Sharana za 500,- kus. Jsou ale dost orezlé od soli, loupe se barva a jde to až do hliníku. Tak nevím jestli to má smysl renovovat.

PříspěvekNapsal: 25.03.2012 09:33 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

29.05.2010

2458

Green town at Prague

Ahoj nový Sharanisto, ,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi, ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci se pochlub svým mazlíkem na fotkách.

:arrow: Pokud by jsi měl problém nebo si s něčím ohledně fóra a jeho používání nevěděl rady, tak se přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail obrať na mě, nebo na další moderátory této sekce

Zdraví Tě M@rty74 moderátor.

:arrow: k dotazu: Bez toho, že sem dáš fotku to asi nikdo neposoudí.

PříspěvekNapsal: 02.04.2012 20:10 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

03.07.2010

1261

Staňkovwice

Tak jsem se dnes odhodlal k uskladnění zimních elektronů, ale po umytí jsem zjistil, že zevnitř nejsou tak hezké, jak by se mi líbilo. Rozhodl jsem se pro vyčištění a spekuloval jsem, čím nejsnáz a nejlíp vyčistit ty zažrané nečistoty. Po laborování a zkoušení všech možných preparátů a jejich směsí jsem zvíězil. Použil jsem brusnou leštěnku TEMPO v poměru 1:1 s jemným REALEM na nádobí a neocenitelné čistící rouno, které mám vyzkoušené z práce. Zítra to pofotím a zveřejním. Jenom ještě řeším čím ošetřit zoxidovaný hliník v místech za paprsky. Tam ta sůl zůstává totiž stát a žere co to jde, až se prožrala pod barvu. Oškrábal jsem to a nevím co s tím dál, abych to zastavil alespoň na dva roky, než budu dávat nové zimáky. Chtělo by to něčím odstarnit tu oxidaci a natřít nějakým nátěrem na lehké kovy. Najde se někdo, kdo poradí?? Díky.

Přílohy:
TEMPO.jpg
TEMPO.jpg [ 18.25 KiB | Zobrazeno 1301 krát ]
REAL.jpg
REAL.jpg (20.36 KiB) Zobrazeno 1301 krát

ROUNO.jpg
ROUNO.jpg [ 5.05 KiB | Zobrazeno 1301 krát ]

PříspěvekNapsal: 02.04.2012 20:26 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

29.05.2010

2458

Green town at Prague

není to rouno Scotch-Brite od 3M náhodou ? a nezkoušel jsi CIF? Ten vyčistí a nepoškrábe přece :good:

PříspěvekNapsal: 02.04.2012 20:39 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

03.07.2010

1261

Staňkovwice

To čistící rouno je od firmy SANHA jakožto dodavatele veškeré chemie pro letování mědi v mém topenářském oboru. Cif jsem nezkoušel, ale ta emulze Tempo/Real/rouno perfektně vyčistila a nepoškrábala. Samo, že na očištění přední kapoty od přilepených much bych to určitě nepoužil. :rofl: :laugh:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]