Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PŘEVODOVKA, MANUÁL: problém s řazením za studena, zvuky
PříspěvekNapsal: 22.07.2014 23:33 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.09.2010

62

chomutov

mám takovej problém..nejdřív při přeřazování z jedničky na dvojku se ozýval takový pazvuk jako když jede motůrek od odstřkovačů na prázdnoa to se ozvývalo i u trojky v nižších otáčkách a jen při rozjezdu do cca 40km/h.A po ujetí z CV do liberce se na prvním kruháči při vyřazení nešlo vůbec zařadit a po vypnutí motoru jsem zařadil jedničku a nastartoval a šlo přeřadit na trojku a čtyřku a tak se dalo dojet až k ZOO...a po cca třech hodinách co auto stálo tak při zařazení zpátečky a jedničky se při rozjezdu blokovalo kolo což po chvíly přestalo a dalo se odjet zpět k domovu a jediný co bylo tak mi to při cestě z kopce napůl vyhazovalo šestku...a podezřením na setrvák jsem auto odstavil něž se mi na něj kolega podívá...a po dvou dnech auto při rozjezdu cukání jako když je spojka kouslá a šílený zvuky který přestali jen když byla spojka sešlápnutá...jinak auto galaxy 2 1.9 TDi PD manuál

PříspěvekNapsal: 23.07.2014 21:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.09.2010

62

chomutov

Problém vyřešen. ....v převodovce nebyl olej......

Předmět příspěvku: TDi 85kW-řazení z jedničky na dvojku :-(
PříspěvekNapsal: 29.09.2016 09:17 
Nový člen
Nový člen

Hodnost:

Nový člen

29.09.2016

1

Hrbek,škrtnutí nebo nevím jak nazvat ten pocit,když u studeného neohřátého šestikvaltu Sharan 2001 přeřazuji z jedničky na dvojku.lehounce to cítím i dvě-tři,ale to už asi spíš blbnu:-)..byla mi doporučena výměna jejich původní(předesílám olej je tam od nova) náplně a já po projetí jásal.U ohřátého motoru se tento nepříjemný hrbek zcela vytratil,o to větší zkalmání byl ranní start a zase lehoučký škrtanec.Olej jsem použil orig.VW dle VIN pro šestikvalty.Vozítko má 160000km najeto a je původem CZ,takže náběhová rarita,která se jen tak nevidí,ale toto mě štve...taky někdo???,event.je to ustálený stav,nebo mám čekat postupné zhoršování?

PříspěvekNapsal: 29.09.2016 11:03 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

25.09.2007

4601

Praha

a

Realizace slaboproudých a bezpečnostních systémů.
A trocha mých konstrukcí.

SEAT Alhambra II, AUY, 2002; SEAT Alhambra II, AUY, 2000; Škoda Favorit 135LX, 1993 (už je asi v pánu) vše s trojblikem od krt.ecka; Tornado EVO - nemá blinkry, nemá trojblik :-(; Piaggio X9 500 2002; Puchetta (kříženec Puch Newport II, asi 1978 s Babettou)

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]