KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
radoch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Konicko
Kontaktovat uživatele:

KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od radoch »

Nenáte někdo nějaké zkušenosti se zástěrkama předních kol na Sharana?Mám tam pneu 205/55R16,celkem trčí z podběhu a v tomto počasí vždy přijedu z práce zaliskaný od bahna až na střechu.Zatím jsem v krámu objevil jen nějaké univerzály,ale ty se mi moc nelíbili.Tak prosím poraďte.Radoch

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Taky bych ocenil radu, mam kola 205/65/16 na ET 37 a tim padem stejny problem, dik.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Shemik píše:Taky bych ocenil radu, mam kola 205/65/16 na ET 37 a tim padem stejny problem, dik.
CHtěl jsem se zeptat,když máš ET37 jestli s tím nemáš problém když jsi naloženej nebo při plným rejdu.Nemohl bys mi poslat foto jak to na tom na autě vypadá,tak aby to bylo vydět okolik jsou vysazené ven.Děkuji

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

no ja bych rekl ze podobny problem budeme mit asi vsichni nezavisle na rozmerech pneu nebot ted mam na aute zimni 195-65-15 a take mam hned po umyti auta zahazene spodky dveri...tezko rict jestli se to da nejakym inteligentnim zpusobem resit aby to naopak auto nehyzdilo :( s ET smerem dovnitr se moc hybat neda kvuli brzdicum...

Uživatelský avatar
pery
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pery »

To mas pravdu , nebot ja mam ted na zimu obuto 195-60-16 a mam na tom zasterky origo od VW a stejne jak vyjedu v tomhle pocasi , tak jsem zaflakany az po kliky.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Ono jde hlavne o to ET čím je menší tím více koukají kola ven a ET 37 je na Passata a ne na Sharana,proto jsem se ptal jestli s tema kolama není nějaký problém.Taky se mi líbí když je to zároveň s kastlí.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:
Shemik píše:Taky bych ocenil radu, mam kola 205/65/16 na ET 37 a tim padem stejny problem, dik.
CHtěl jsem se zeptat,když máš ET37 jestli s tím nemáš problém když jsi naloženej nebo při plným rejdu.Nemohl bys mi poslat foto jak to na tom na autě vypadá,tak aby to bylo vydět okolik jsou vysazené ven.Děkuji
No jsou krasne zaroven s kastli, foto udelam a poslu, jen co to privezu se servisu. Potize s tim naprosto zadne a vypada to ok.

Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

Já to ze zástěrkama vyřešil tak,že jsem v rallye obchodě zakoupil ty samé zástěrky co mají právě tato auta.Kdo z vás jenom trochu sleduje rallyesport určitě ví oč jde.Dal jsem za ně 300 kč(orig.1500kč a jsou k ničemu.)
Mam je pouze ve předu a strašná výhoda je že si nůžkama můžete vysřihnot požadovaný tvar,můžete je jakkoli vysunout z blatníků ven atd.
K nezaplacení jsou ale v zimě.Vždy při couvání jsem z orig.zástěrama oněco zavadil a vyrvaly se i ze šroubkama z blatníku,kdežto tyto jsou krásně ohebné a žádné utržení nehrozí.Doporučuji.
A k tomu ET.Jak jsem se již tady jenou zminoval,na léto obouvam alu 18,bačkory 225.40.18.ET na alu mam 35a žádný problém.jak při plném rejdu,tak i když jsem plně naložen.

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

mohol by si sem hodit foto ako tie zasterky vyzeraju na tom aute? Tiez to riesim a nieviem co tam dat aby to aj trochy vyzeralo.

Uživatelský avatar
DabelRadek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Posledni Krušnohorec :-)

Příspěvek od DabelRadek »

Ahoj mno to je to co prave budu hledat zasterky na predek ponevadz to je sila pri snehu moooc nalepene prahy az . . .

Uživatelský avatar
RichardSamek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od RichardSamek »

Hledám Rallye obchod a ty zástěrky za 300,- na netu a nemám štěstí. Pošli prosím http://www.adresu díky :cry:
S pozdravem
Richard, Karlovy Vary
605591128

Uživatelský avatar
shared
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 14.02.2008 22:01
Bydliště: Hradec Králové

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od shared »

Našel jsem ledacos ,ale popsané zástěrky ne a cena odpovídá univrzálům.Taky bych měl zájem Díky.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od Bitvi »

Kluci,vždyť je to hnus,když tam jsou zástěrky.To radši budu mýt auto každej druhej den.
Obrázek

Uživatelský avatar
shared
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 14.02.2008 22:01
Bydliště: Hradec Králové

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od shared »

Svoje auti mám rád,ale každý druhý den ho mít nebudu - vracím se domů pozdě v noci.Dneska jsem chtěl zacouvat do garáže a i když jsem byl včera na myčce dneska jsem
neviděl skrz zadní sklo.Oteplilo se a zemědělci vyjeli.Takže na silnicích občas potkáš vrstvičku mazláku.Proto bych radši ty zástěrky,ale pěkný !!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od widle »

já bych přední zástěrky bral...už podruhé budu stříkat prahy, mám černé auto a prahy opískované až na podklad........
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“