AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
srs.wow
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.05.2008 21:14

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od srs.wow »

CO S TIM??? Radio se jmenuje Alpha

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od anydraj »

Jedine vw servis nebo vycist eeprom z radia a najit kod.

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od ifos.cz »

Na torrentech (musis mit program na stahovani torrentu) jsem nasel tohle:
http://thepiratebay.org/tor/3516344/Rad ... king_Codes
Ale jestli ty kody funguji jsem (nastesti) zatim nemel moznost vyzkouset ...
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

lub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.06.2008 16:38
Bydliště: Chroustovice

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od lub »

nevím co stím, ale objevilo se mi SAVE 2 a těď se mi rádio ani nehne.Je to Alpha, auto dovoz, GlV 98. nemam žadnou dokumentaci k radiu, ale snad jsem našel kod pod palubkou. bohužel mi tam nejde nastavit, protože to vůbec na nic nereaguje.

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od ifos.cz »

A zkusil jsi i ten program, co jsem daval vyse odkaz?
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

lub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.06.2008 16:38
Bydliště: Chroustovice

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od lub »

to jsem zkousel, ale nejsem moc kamarad s PC, tak mi to nejde stahnout. Není ještě prosím nějaká jiná možnost? dík

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od ifos.cz »

Poslal jsem ti SZ
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od vilik »

když se mě zablokovalo rádio, napsal jsem místnímu členovi s nickem Palko. Na základě výrobního čísla rádia mě zjistil kód. Zkus mu napsat na SZ.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od duduh »

:? Tedy jestli je to origo rádio tak se Ti po nějakém čase přihlásí samo.Zkoušel jsem to na svém autí a funguje to.Tedy po odpojeném napájení (nebo stačí i vytažení rádijka) když pak nastartuji- zapnu rádijko-bude nápis SAFE-vypnu motor a vypne se i rádijko- tak na druhý den přijdu otočím klíčkem a rádijko mi hraje.Prostě řídící jednotka komunikuje ještě nějaký čas i s autorádiem a pak jde do tzn. split mode.Usne a bere minimální proud.Tedy jestliže kod je v EEpromce ŘJ již zapsaný a souhlasí s kodem EEprom rádijka tak to najede samo tak jak jsem uvedl.To SAFE 2 Ti říká, že jsi provedl blbost (zadal jsi špatný kód) a budeš muset čekat.U každého výrobce je to jinačí čas.SAFE 1 např. čekáš při zapnutém rádijku 1h a pak můžeš zadat nový kód,SAFE 2 2h atd.Setkal jsem se i s tím, že po 4 tém neplatném pokuse se zničil koncový stupeň (zesilovač) a EEpromka se musela i s KS vyměnit a znova naprogramovat.Jinak se to tu již někde popisovalo.

jindras.t
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.07.2008 18:58
Bydliště: Úvaly

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od jindras.t »

Dobrý den,
mám prosbu.
Mám dovezeného Sharana z Německa a odešel mi u něj spínač brzd.světel a i pojistka.Při výměně pojistek se mi povedlo vyndat i pojistku od rádia a rádio se zakódovalo. V dokumentaci kterou jsem k autu dostal nebyl kód asi je někde dobře skovanej v autě nebo tam vůbec neni.Než jsem si přečetl rady tady na servru že se rádio odkóduje samo vyzkoušel jsem dva kódy které nefungovaly a rádio od té doby na nic nereaguje. Sice se rosvítí a naskočí tam stránka na zadání kódu ale na žádné čudlíky nereaguje. Prosím o radu co se s tím dá dělat.
Děkuji s pozdravem Tischer

Uživatelský avatar
petrg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 26.09.2007 11:06
Bydliště: PRAHA

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od petrg »

Měl jsem prográmek na výrobáky,ale už je zastaralý :cry:
Naposledy upravil(a) petrg dne 16.04.2009 23:51, celkem upraveno 1 x.
Ford Galaxy 1,9TDI 85KW Ghia, 2003

johnudu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 23.06.2008 18:57
Bydliště: Kladýnko

Re:

Příspěvek od johnudu »

Bitvi píše:vilik
Pokud se Ti radio nenačetlo samo po zapnutí klíčku,tak není originál,co bylo v autě.Mě osobně,když jsem ho tam ještě měl,tak se načetlo až po 3-tím otočení klíčku.Kód jsem taky neměl.Když jsem ho prodával,tak jsem napsal Palkovi a poslal mi kók a fungoval.Takže jestli máš k´d co Ti poslal Palko,tak buď v klidu,bude fungovat.Jinak když zajedeš do VW a řekneš jim vin auta a číslo rádia,tak Ti ten kód taky řeknou.
jojo, já jsem zavolal do VW v Mladý Boleslavi, sdělil jim č. rádia a VIN a do 5 min jsem měl kód...v pokakanym Amondu na Kladně si řekli o 2 litry!!! :evil:
véwé

Dave179
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.10.2008 08:40
Bydliště: Kolín-Sendražice,J.K.Tyla 90

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od Dave179 »

Ani nevím zda to můžu považovat za radu nebo to byla jen náhoda - ale ....,výměna baterie - času dost ono den dva počká - mám ještě jedno auto.Samozřejmě rádio nenaskočilo jak se jednou už podařilo a to jsem s baterií spěchal a co s tím?Ale tady jsem se dočetl od Jeníka,i když jsem tomu moc nevěřil,že by mi stím mohl pomoct telefon,protože naposledy rádio naskočilo taky při náhodném telefonátu.Když jsem se ,,svým vynálezem" svěřil manželce a z její tváře vyčetl,že shání číslo na Chocholouška jsem raději už nikomu nic neříkal a ráno si přivstal ,nastartoval sharana , zapnul rádio,vytočil O2 nějakou infolinku - vyposlechnul jsem si:stisněte jedničku atd. a ono nic!!S pocitem,že jsem uplně blbej jsem odjel do práce a protože jsem musel jet z práce dřív s dcerou k lékaři a čekal jsem na její telefon jsem si mobil vyndal z kapsy abych ho měl po ruce jsem ho šoupnul -náhodně- pod rádio k řadící páce.Nastartoval jsem,setřel roztávající námrazu,vzal pás a očima jsem zavadil o rádio kde už mizelo jiné slovo než SAFE a rádio začalo hrát...tak fakt nevím a to jsem jezdil týden bez rádia.

Uživatelský avatar
VanBasco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 14.10.2007 10:56
Bydliště: okres Nové Mesto nad Váhom

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od VanBasco »

Ahojte,
ako sa da vytiahnut autoradio FORD 2006R ked nemam ten vytahovak original?
Mam zablokovane radio a chcel by som zistit cislo radia.
Alebo nepznate nejaky univerzalny kod na toto radio?
Dakujem za odpoved
Ivan

Uživatelský avatar
oli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.10.2009 15:20
Bydliště: teplice

Re: AUDIO: zablokované rádio po odpoj. baterie, jak odblokovat?

Příspěvek od oli »

jindras.t píše:Dobrý den,
mám prosbu.
Mám dovezeného Sharana z Německa a odešel mi u něj spínač brzd.světel a i pojistka.Při výměně pojistek se mi povedlo vyndat i pojistku od rádia a rádio se zakódovalo. V dokumentaci kterou jsem k autu dostal nebyl kód asi je někde dobře skovanej v autě nebo tam vůbec neni.Než jsem si přečetl rady tady na servru že se rádio odkóduje samo vyzkoušel jsem dva kódy které nefungovaly a rádio od té doby na nic nereaguje. Sice se rosvítí a naskočí tam stránka na zadání kódu ale na žádné čudlíky nereaguje. Prosím o radu co se s tím dá dělat.
Děkuji s pozdravem Tischer
Také jsem měnil baterii a na radiu se objevilo že chce kod ale auto je z dovozu tak jsem kod neměl byl jsem v servisu vw a řekli radio ven a zjistit čislo radia a vin kod a pak to zjisti za 300 ale už tam nebyl mechanik tak jsem odjel domů a ejhle ráno rádio hrálo tak že se to samo načetlo když je to orig tak je to v poho

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“