Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21.04.2007 00:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

15

Třebíč

Nazdárek,jsem se chtěl jenom zeptat jestli by nepasovalo turbo s proměnlivýma lopatkama na 66kw motor,že by se to nemuselo čipovat a zvedl se výkon tím turbem,ale něco jsem slyšel o tom že to nejde,co je na tom pravdy.
A nemáte někdo zkušenost s těma vstřikama z 81kw motoru na 66kw motor.
Jinak jsem tu novej tak vám všem přeji hodně šťastných kylometru s Šarikem,a musím poděkovat že diky vám jsem si konečně opravyl bufíka,mněl jsem uhnílý dráty na podávacím čerpadle,po opravě hned naskočil :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21.04.2007 09:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

222

Klášterec n/O

No,turbo tam jde hodit s proměnlivýma lopatkama,ale výkon se bez úpravy softu nezvedne.Musí se ještě udělat pár úprav.Když ale vyměníš ty trysky,tak se výkon znatelně zvedne.Možná budu mít volný ze svého auta,budu dávat asi větší :) .Každopádně zde vítej a užívej si se šarykem i tu,na fóru.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23.04.2007 19:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

15

Třebíč

Davidofka píše:
No,turbo tam jde hodit s proměnlivýma lopatkama,ale výkon se bez úpravy softu nezvedne.Musí se ještě udělat pár úprav.Když ale vyměníš ty trysky,tak se výkon znatelně zvedne.Možná budu mít volný ze svého auta,budu dávat asi větší :) .Každopádně zde vítej a užívej si se šarykem i tu,na fóru.

Díky,a za kolik by jsi je prodal že bych je třeba odkoupil :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.04.2007 17:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

49

Prešov, SR

pri vymene trysok je potrebne robit nejake upravy vo VAGu, alebo to staci iba vymenit a je to

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.04.2007 19:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

534

VWýchodní Čechy

A asi blbej dotaz. Jak je to se spotřebou? Když vyměníš trysky za věčí aby dávali vic paliva tak se musí zvednout i spotřeba ne e?? A kdyžtak o kolik asi??

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24.04.2007 20:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

222

Klášterec n/O

zajo-trysky by se při výměně měli překontrolovat na stolici,jestli správně otvírají a rozprašují.Na vagu už se nic neupravuje

matuf-spotřeba se řekl bych trošku zvedne

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06.05.2007 00:25 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

jmichalko píše:
Včera som dal motor 66 kw načipovať po dlhých úvahach a urobil som dobre. Je to markantný rozdiel, dokonca aj v spotrebe palubný počitač mi ukazoval pri slušnej jazde cca 90 km/h spotrebu 4,6 litra. Predtým na tej istej trase cca 4,9 litra. Uvidím ako to bude ďalej, ale mám pocit, že som to mal urobiť skôr. Je to živšie a majster čo mi to prečipoval tvrdí, že je to až na 110 HP. Neviem či to je pravda, uvidím ako sa to bude správať ďalej. Zatiaľ doporučujem všetkým čo majú 66 KW motor s 90 HP.

TDIfun píše:
Nebo vymenit vstriky za nove + chip a je treba i 100 ale KW.Delal jsem jednu 66kw(2002) octavii a ta mela vstriky sprint 764 a nameril jsem na ni jen temi vstrikami 90kw.Samozrejme to v maximalni zatezi docela hodne hulilo no a po chipu to uz nehuliii a vykon 111kw.Setrne se da udelat tech 100kw bez problemu.

Tomm píše:
TDIfun píše:
vstriky sprint 764 a nameril jsem na ni jen temi vstrikami 90kw.Samozrejme to v maximalni zatezi docela hodne hulilo ...

Jak zhruba huli kdyz se do 66kw daji trysky z 81kw (obyc) na max.zatizeni? Myslim bez chipu nebo vymeny r.j...

TDIfun píše:
Tomm píše:
TDIfun píše:
vstriky sprint 764 a nameril jsem na ni jen temi vstrikami 90kw.Samozrejme to v maximalni zatezi docela hodne hulilo ...

Jak zhruba huli kdyz se do 66kw daji trysky z 81kw (obyc) na max.zatizeni? Myslim bez chipu nebo vymeny r.j...
Kdyz das jen z 81kw tak to neni nic hrozneho.Ale i ty 764 nejsou silene to nekdy vidam borce s powerboxama a tim to huli uplne desne.Jak das nove trysky tak zvednes vykon a udelas udrzbu motoru.Tak dve mouchy jednou ranou.Casem treba nechas nachipovat a pohoda.Ale musis najit nekoho kdo umi delat softy, protoze to zase nemuzes chipovat beznym softwarem ale primo udelat soft na auto.tzn..-na miru- :wink:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09.05.2007 14:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

520

Severni Morava

Aldys píše:
Davidofka píše:

Díky,a za kolik by jsi je prodal že bych je třeba odkoupil :wink:
Trysky na zvednuti vykonu TDI 66 a 81kw mohu dodat a i nemontovat severni morava..Podle pozadavku mohu i upravit soft(tzv.nachipovat).Vice info na TDI.upravy@email.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.05.2007 12:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1725

Královéhradecko

hele co se povaluje na e-bay.de
http://cgi.ebay.de/Tuningbox-VW-Polo-Go ... dZViewItem

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.05.2007 22:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

244

Hulín

Nevíte kde na zlinsku cipuji sharany 2.0I benzin a za kolik já vím ze to o moc nejde ale přece aspoň něco víc koni pod kapotou

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.06.2007 14:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

24

České Budějovice

Ahoj potreboval bych poradit, kde nechat precipovat VW 85kW PD, jestli to ma smysl,
PS zjistil jsem nejake problemy s kvalitou pistu u techto verzi

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.06.2007 16:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

943

u Č. Budějovic

Kank píše:
Ahoj potreboval bych poradit, kde nechat precipovat VW 85kW PD, jestli to ma smysl,
PS zjistil jsem nejake problemy s kvalitou pistu u techto verzi

Smysl to má, auto je pružnější - po městě se dá jezdit na 5, sníží se spotřeba, ty koně se taky občas hodí, písty tam máme buď ty co praskají nebo ty dobrý ale na to bys přišel jedině pokud by se tem motor rozebral a čip destrukci jedině mírně urychlí. Spojky tam prý máme velký. tak s nimi by problém být neměl. Čipuje tady na foru MKtech nebo zkus Dieselpower forum a Resshu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28.07.2007 10:49 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

16

Zdravím všechny.
Jako nový Sharanista uvažuji o přechipování. Mám tu 66kW verzi z roku 96.
1. Je mezi vámi někdo, kdo by to běžně dělal? Ideálně z okolí Jihlavy, nebo severní čechy, ale není to podmínka.
2. Za kolik by to bylo (i s prací)? Případně kolik by to stálo i s výměnou vstřiků?
3. případně mi alespoň dejte nějaký tip na OSVĚDČENOU firmu

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28.07.2007 11:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

222

Klášterec n/O

http://www.dieselpower.cz

Mám jí vyzkoušenou.Jsou z Chomutova a pohybujou se i v Plzni.Můžu doporučit,profi práce.

Předmět příspěvku: Re: Čip motora
PříspěvekNapsal: 12.03.2008 15:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.03.2008

66

NOVA PAKA

Jsem začátečník Sharanů 85 kw rok výroby 2003. Chtěl bych se zeptat, když se to chipne nezníčím tím motor?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]