SAG 1 81KW AVG VYNECHÁVÁNÍ MOTORU A NEREAGOVÁNÍ NA PLYN

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
CHALLI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.10.2012 11:05

SAG 1 81KW AVG VYNECHÁVÁNÍ MOTORU A NEREAGOVÁNÍ NA PLYN

Příspěvek od CHALLI »

zdravím všechny před pár měsíci jsem si koupil galaxyi mam sní pár trablů, jako nejzásadnější se mi jeví občasné zakolísání otáček když se to stane na volnoběh tak to vetšinou chcípne nejčastěji se to stává od 1500-2200 otáček ale už se mi to stalo u 3700 nikdy se to nestalo 2x na jedno nastartování diagnostika nenapsala žádnou chybu (krom nefunkčního budíku teploty který by s tím neměl mít nic společného) dalším problémem který se vyskytuje ještě méně často je ignorování sešlápnutí plynového pedálu můžu stát na podlaze a mam tam volnoběh někdy stačí pustit plyn a znova sešlápnout jindy musím vypnout motor a znovu nastartovat. jezdím v 90% nenaloženej a sám a mívám problém udržet 130km/v kopci u rybiček na D1 s průměrnou spotřebou se pod 7,9 nedostanu a to ani když se opravdu snažím při běžným ježdění jezdím okolo 8,2
palivák měněný před 8000tkm
tankuju pouze benzinu omw a shell
auto nehulí a ani neháže briketu ( to přisuzuju tlaku turba 2150 mbarů)
předem díky za rady

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: SAG 1 81KW AVG VYNECHÁVÁNÍ MOTORU A NEREAGOVÁNÍ NA PLY

Příspěvek od M@rty74 »

Ahoj nový Sharanisto, Alhambristo či Galaxysto,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi, ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci se pochlub svým mazlíkem na fotkách.

:arrow: Pokud by jsi měl problém nebo si s něčím ohledně fóra a jeho používání nevěděl rady, tak se přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail obrať na mě, nebo na další moderátory této sekce

Zdraví Tě M@rty74 moderátor.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“