KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Nejspíš jsou propojeny přímo ve svazku kabelů, takže hledat spoj je nadlidský úkol. A když teda odpojíš spínač u spolujezdce, tak to pořád spouští alarm?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

koci2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 30.10.2014 18:01
Bydliště: ceska trebova

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od koci2 »

No právě měl jsem odpojen kufr spolujezdce a řidiče zadky připojený 24h to vydrželo. Právě že to je nepravidelně znova procházím elektriku v průchodkach vag nic. Jo mám tam ledky z Číny asi 2mesice 3docela blikaj ale to nemění nic na tom spolujezdcovim kabelu
Seat Alhambra 1,9 tdi 85 kw 4*4

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Ale ty spínače u prahu nevedou v průchodkách. Ten spolujezdcův jsi proměřil?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

koci2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 30.10.2014 18:01
Bydliště: ceska trebova

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od koci2 »

Jo je přerušen nepipa. Kabely v průchodkach jsou ok. Takže odpojí všech 5 mikraku a budu sledovat. Pak to musí dělat relé v CE a nebo ten spolujezdce přerušen kabel ale ten nejdu kde se sbíhají. Palubkou už dodělávat nechciiii a nebo špatná CE
Seat Alhambra 1,9 tdi 85 kw 4*4

koci2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 30.10.2014 18:01
Bydliště: ceska trebova

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od koci2 »

Zapojil jsem dveřní spínače mimo aby bylo vidět na maxidotu otevřený dveře zamknu auto a alarm nejde
Seat Alhambra 1,9 tdi 85 kw 4*4

Uživatelský avatar
ozzy119
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.12.2013 12:07
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od ozzy119 »

zdravím všechny a prosím o pomoc s mojí dálkou. VW sharan 2004. Nejde mi zamykat auto dálkou. Odemknout jde normálně. Mám dva klíče a oba dělají to stejné. Nezamknou, ale jenom odemknu. Pokud auto zamknu klíčem, tak auto neblikne a ani nebliká dioda v řidičových dveřích. Tak prosím o radu, kde by mohl být problem, když to funguje takhle napůl. děkuji všem a klidnou neděli.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Omrkni funkci dvernich spinacu, pri zavade si auto mysli, ze jsou otevrene dvere a proto nezamyka. Je to samoztejme jedna z moznosti.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
ozzy119
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.12.2013 12:07
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od ozzy119 »

Zdravim. Tak vyřešeno. Dával jsem do auta prozatím jiné 2din radio, protože sháním jiné než co tam bylo a když jsem toto rádio odpojil tak vše funguje. vůbec mě nenapadlo, že i rádio bude dělat takové věci. Děkuji všem za pomoc.

Golis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.03.2011 17:37
Bydliště: Zruč nad Sázavou

Sharan 1.9 TDI 96kw zamykání

Příspěvek od Golis »

Čau. Prosím poraďte. Před měsícem jsme pořídili Sharana 1.9 96kw ASZ začátek roku 2004, ještě to není facelift. Teď zpět k dotazu. Když zamknu auto klíčkem na dálku, tak se zamknou všechny dveře kromě dveří u řidiče. Po zmáčknutí zamknutí znovu a zamknou i dveře řidiče. Když klíček chvíli podržím, tak se zamkne všechno. Po zmacknuti odemknutí se odemknou všechny dveře kromě dveří u řidiče. Když znovu zmáčknu odemknutí a nebo ho podrzim tak se nic nestane. Když zmáčknu zamknutí tak se auto zamkne, ale řidičovi dveře se odemknou a ostatní dveře se zamknou. Když znovu zmáčknu odemknutí tak se odemkne zbytek dveri. Přijde mi to divný. U passata b5.5 na jedno zmáčknutí odemknu vsechno. Jak tady funguje zajištění nádrže? Díky všem za rady. Třeba je to jen o nastavení.
Volkswagen Passat 2.5 TDI V6 4motion 132kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od tornado1 »

Máš tam závadu, toto není normální
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Začni kontrolou vodičů v přechodkách dveří a kufru, tam bývá nejčastější závada. Ale nemusí být jediná. Nádrž je zamčená servem podobným tomu ve dveřích, dostaneš se na něj z kufru v pravém kastlíku směrem k víčku nádrže.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
kozzlik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 11.06.2014 05:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od kozzlik »

Prosím vás o radu. Nezamykaji mi dveře spolujezdce a dveře za ním. Prostě práva strana. Kabely v průchodkach jsou v pořádku, jde to jen ručně zevnitr klikou. Nevím jestli to může nit spojitost s tím, že když vypnu klice(nevytahnu ze spinacky) tak se mi zavřou okna. To mi začalo dělat z ničeho nic. Všem moc dekuju za rady.
VW Touareg 3.0TDi

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Všechny vodiče ve všech průchodkách jsou OK? viewtopic.php?p=3292901#p3292901
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
kozzlik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 11.06.2014 05:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od kozzlik »

michall píše:
11.04.2020 13:14
Všechny vodiče ve všech průchodkách jsou OK? viewtopic.php?p=3292901#p3292901
Všechny jsem měl rozdelane, nikde jsem nic nenašel. Ještě mě napadlo jestli to nemůže dělat ovládání oken a zamykání na dveřích řidiče. Prostě celý ten ovladač. Blbne mi, třeba ridicovo okno jde zavřít pouze když ho nejdřív spustím upne dolů a spolujezdcovo take.
VW Touareg 3.0TDi

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL: problémy s centrálem a dálkou

Příspěvek od michall »

Zajímavé. Zavírání oken při vypnutí klíčku jsem ještě neviděl. Zkus teda odpojit ten panel a odemykat/zamykat dveře klíčkem ve dveřích nebo kufru, a po přidržení jestli se otevřou/zavřou okna jak mají. Prostě postupně eliminovat místo závady. Osobně tipuju ty průchdky, ale nemusí to být tím. To pak by stálo za to všechny konektory ve dveřích odpojit a zkoušet.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“