Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Elektro: studený spoj, konfortka, palubny počitač, radio.
PříspěvekNapsal: 15.02.2016 22:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.03.2008

57

Slovensko

Zdravím vas.
Potrebujem poradiť. Popíšem vám môj problém. Pred zimou som kúpil Sharan 2008 Fristile 4x4.
Sem tam sa mi stalo, že pri štartovani sa mi vynulovali budíky aj rádio ( original 2DIN) ako keby som odpojil baterku. Asi po mesiaci som kúpil novu baterku lebo bola ešte pôvodná. Ten problém prestal, myslel som si že to bolo baterkou lebo bola slabá. No opätovne to začalo keď je vonku vlhko a začalo to robiť aj za jazdy a hlavne keď vypnem motor a keď hneď vytiahnem kľuč tak zablikajú aj smerovky. Prejavuje sa to aj tak, že palubný počítač na prístrojovke, mení rýchlo jas ako jed nie je dobrý kontakt. Potreboval by som poradiť kde mam hľadať problém, myslim si, že by to mohla byť kostra,ale neviem kde.

Předmět příspěvku: Re: Elektro: studený spoj, konfortka, palubny počitač, radio.
PříspěvekNapsal: 15.02.2016 23:18 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

23.04.2015

123

Pozeral si poistky? Mne sa raz omylom podarilo vytiahnut poistku z pozicie 13 alebo 14 a vynulovali sa mi budiky, aj radio. Zalozil som ju naspat a vsetko je v poriadku.
PS: Pozri si pravidla vytvarania temy a hlavne Sherlocka, aby si zistil, ci sa tvoj problem uz neriesil, lebo je dost mozne, ze admin tuto temu zamkne a (asi aj) vymaze.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]