Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem
PříspěvekNapsal: 11.08.2008 22:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

04.12.2007

297

Praha 11

Ahojte tak ja jsem si taky prosel dovozovkou.Koupil jsem auto od chlapka co ho dovezl z Nemecka.Udelal jsem par technickych uprav aby to proslo objednal jsem se telefonicky na Po-11hod a norm. bez spz a dokladu jsem se vydal na cestu z Krce na STK a EM na Bohdalci(v Praze).Mel jsem strach co kdyby nahodou nekde nekdo stal s placackou ale nastesti nikde nikdo.Dojel jsme tam za EM jsem vyplazl 1100kc a potom jsem zajel na STK tam jsem vyplazl 2100 kc a bylo hotowo.O5 bez papiru a vseho potrebneho pro provoz jsem se vydal z5 do Krce.Asi nekdy po 15hodine jsem se na STK vratil (uz bez auta) pro potrebne protokoly a uz mne ceka jen vyridit si Pov.ruceni a potom zabehnoput na magistrat a vyridit si Ceske papiry od vozu a spz-ku to mne bude stat cca 2500kc.Takze kompletni prihlaseni bude stat cca.5tis..
Tak asi tak.

Předmět příspěvku: Re: KOUPĚ, DOVOZY: převozní značky, dovozy ze zahr. a vše kolem
PříspěvekNapsal: 12.08.2008 14:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

792

Hradec Králové

Peposu ty jsi kaskadér.

EDIT: Ve středu 22. srpna 2007 nabyl účinnosti zákon č. 215/2007 Sb., který novelizuje zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších předpisů. Mimo jiné novelizace přináší i novou skutkovou podstatu, a to jízdu bez registrační značky, případně se značkou poškozenou nebo nečitelnou. Řidič může být potrestán peněžitým trestem až do 15 000 Kč a vyslovením zákazu řízení až na jeden rok.

PříspěvekNapsal: 12.08.2008 15:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

19

Mostow

rcmony píše:
Peposu ty jsi kaskadér.

EDIT: Ve středu 22. srpna 2007 nabyl účinnosti zákon č. 215/2007 Sb., který novelizuje zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších předpisů. Mimo jiné novelizace přináší i novou skutkovou podstatu, a to jízdu bez registrační značky, případně se značkou poškozenou nebo nečitelnou. Řidič může být potrestán peněžitým trestem až do 15 000 Kč a vyslovením zákazu řízení až na jeden rok.

A jééje! :roll:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 12.08.2008 16:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

04.12.2007

297

Praha 11

:lol: tak dekuju ted uz si dam pozor :lol:

PříspěvekNapsal: 15.08.2008 11:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.05.2008

10

CADCA-SR

NO AK MOZEM TAK NAPISEM MOJU SKUSENOST DOVOZU MOJHO SHARANA ZO SVAJCIARSKA:
AUTO SOM KUPIL V MESTE CHAM KEDZE SOM HO KUPOVAL OD RODINY TAK MI DOST POMOHLI ODHLASILI AUTO A ISIEL SOM NA POLICIU PRE PREVOZNE ZNACKY CENA 200E STRAVENY CAS 10MINUT . K AUTU SOM DOSTAL TAKY PAPIER O POVODE AUTA KTORY ZOHNAL MAJITEL AUTA V PREDAJNI VW + SPLNOMOCNENIE A KUPNU ZMLUVU, SVAJCIARSKO NIEJE V EU TAK MI PORADILI NECH IDEM CEZ HRANICNY PRIECHOD THAYNGEN TAM SOM SKOCIL NA SPEDICIU (FESA LOGISTIK) A TAM PRACOVAL ANIEL KTORY ROZPRAVAL PO CESKY :wow: TAK TO BOLO SUPER... TAM BOL NEJAKY TEN POPLATOK ZA VYBAVENIE PAPIEROV ...A TERAZ TO NAJHORSIE MANICI Z COLNICE... KLIKALI TAM HODINU DO PC A ZISTOVALI CENU CI MOZE BYT AKA JE NA ZMLUVE ALE NAKONIEC PO 30 MIN. ROZHOVORE ZE AUTO "NIEJE V SUPER STAVE NIEJE SERVISOVANE ZE JE POSKODENE" SOM ICH UKECAL,DALI NA PAPIERE RAZITKO JA SOM DAL PENIAZE A KONECNE DOMOV :fly2:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 07.01.2013 00:48 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

24.10.2012

529

Bílina

Kdyz jsem v rijnu(?) byl v risi pro galaxy, tak jsem si objednal prevozky i s pojistkou prez internet, jeste ten den vecer jsem je mel doma. Druhy den jsem vyrazil do rise pro auto. Nemec uz mel pripravenou kupni smlouvu, tu jsem jen podepsal, predal ecka, nacvaknul zluty prevozky a jelo se domu. V patek jsem si vyridil nasi pojistku a domluvil si dovozni STK na sobotu. Tam sem dojel, nafotili auto, popsali co ma za vybavu, ale protoze tam toho meli docela dost, tak ze pro papiry se mam zastavit v pondeli. Emise byli tusim za 600, technicka asi za 1800? to uz si nepamatuju. Kazdopadne cestou zpatky uz s papirama z technicky jsem dosel u nas na urad, bylo cca 13:00, tam jsem dal papiry technikovi, rekl ze mam prijit okolo 15:00. Kdyz jsem tam pak znovu prisel, dal mi uz novy velky technicak, chtel po me 1500 a poslal me naproti k okynku. Tam jsem zase dal vsechny papiry i s pojistkou a kupni smlouvou, tu miz ase hned vratili ze ji nepotrebuji. Urednice neco chvili psala do pocitace, pak sahla do skrine, vyndala SPZky, zase neco psala a za chvilku bylo hotovo, chtela 300 za znacky.

Zobrazit autorovy stránky  

PříspěvekNapsal: 12.01.2015 22:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.04.2009

21

Olomouc

Ahoj všichni. Spousty šťastných a spokojených km v roce 2015. Chci se optat neznáte někoho spolehlivého kdo by pomohl s dovozem Sharana nebo Galaxy z německa?
Neumím německy a někdo kdo tomu rozumí víc něž já by se určitě taky hodil. Díky za info.
Pěkný den.

p.s. něco takového:
http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/for ... 97288.html

PříspěvekNapsal: 13.01.2015 09:48 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

29.05.2010

2458

Green town at Prague

Doporučuji http://kubrt.auta.sweb.cz/kontakt.html - zařizoval auto švagrovi a ten s ním byl velmi spokojen.

PříspěvekNapsal: 13.01.2015 22:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.04.2009

21

Olomouc

Díky moc. Fajn den.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]