ZRCÁTKA: nejede vyhřívání zrcátek

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

ZRCÁTKA: nejede vyhřívání zrcátek

Příspěvek od Fana »

Ahoj všichni, zdá se, že mi nejede vyhřívání levého zrcátka. Když mám zamlžené zadní okno, tak zapnu vyhřívání, okno topí, pravé zrcátko se taky odmlžuje, ale levé nic. Máte někdo nějaký typ, jak do toho, co by se s tím dalo dělat?
Díky za rady.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Ahoj...sice mam Boru ale verim ze rozdiel tam nebude. Rozober zrkadlo a pomeraj ci ti ide do dratov stava. Ked ano pomeraj vyhrievaci element a ked nie pozri uzemnenie dratu. Pripadne budes musiet hladat zavadu niekde v kabloch.Ale najskor este pozri vsetky konektory suvisiace s tym zrkadlom.

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

Měl jsem podobnej problém, tak jsem sundal ze zrcátka sklo a mrknul na kabely co k němu vedou no a on byl jeden vypadlej.Stačilo ho připojit a bylo zase všechno v poho. Třeba budeš mít stejnej problém. Pozor jenom při vyndavání skla ať ti nepraskne, nový chodí za 1400,- Kč. :tooth: :tooth: :tooth:

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fana »

No já jsem se na to zrcátko zběžně díval a předpokládál jsem, že se jenom odklopí kryt zrcátka. Ale asi to bude teda trochu ložitěší. Máš nějakou fintu, jak to sklo bez úhony vyndat?

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fana »

Tak jsem se do toho dostal, ale dráty na zrcátku v poho. Jak jsem se ale tak probíral, kam asi ty dráty vedou, došel jsem na to, že by to mohl být s největší pravděpodobností přerušený drát v konektoru u dveří. Prostě co kdy nejede na některých dveřích (okna, repro, zrcátka) podívat se nejdřív tam. Už jsem opravoval aspoň 4 dráty. Prostě drátky v místech otevírání asi dost trpí.
Jakmile si zase udělám čas, tak to proměřím a dím vědět :-)

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Mám tak trošku podobný připad to levé mi hřeje min než prave nové zrcatko jsem sehnal za 750 kč

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

baciluss píše:Ahoj...sice mam Boru ale verim ze rozdiel tam nebude. Rozober zrkadlo a pomeraj ci ti ide do dratov stava. Ked ano pomeraj vyhrievaci element a ked nie pozri uzemnenie dratu. Pripadne budes musiet hladat zavadu niekde v kabloch.Ale najskor este pozri vsetky konektory suvisiace s tym zrkadlom.
Nevim jestli je to stejne jak u golfu a pasiku - tedy rizene komfort-systemem. Pokud jo, tak pri prerusene topne spiralce ve skle zrcatka je vyhrivani odpojeno a stava tam nepotece ani kdyz se zapne vyhrivani. Prvne se musi vymazat chyby na diagnostice, az potom zkouset merit stavu. Tak aby nekdo nehleda problem tam kde neni.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

TO:Dolik

Jestli Ti jedno zrcátko hřeje míň,tak koukni do konektoru.Na 99 % budou zaoxidované kontakty.Mrkni sem :arrow: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... c&start=12" target="_blank
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Bottom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Prachatice

Příspěvek od Bottom »

Ahojky lidicky ja mam taky problem na GIV nehreje mi prave zrcatko tydy u spolujezce a a je pripojene potrebuji ho vyndat nevite nekdo jak se to rozebira dik za radu
!!!Benzín patří do zapalovačů!!!

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Musíš ho opatrne vyloupnout ven s citem ad neprasknes zrcatko

Uživatelský avatar
Bottom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Prachatice

Příspěvek od Bottom »

to me napadlo ale ten system kde mam zabrat a z ktere strany mam totiz strach aby neco neprasklo a jakou silou mam zabrat
!!!Benzín patří do zapalovačů!!!

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Natoc zrcatko tak ad máš někde co nejvic místa na prsty a pak je tam strc a jemným tlakem ven tahej

Uživatelský avatar
Bottom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Prachatice

Příspěvek od Bottom »

dobre zitra to zkusim a dam vedet jinak dik za radu zitra napisu kde mam problem
!!!Benzín patří do zapalovačů!!!

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Dolik píše:Natoc zrcatko tak ad mᚠněkde co nejvic místa na prsty a pak je tam strc a jemným tlakem ven tahej
Chlapci neviem kde beriete tieto postupy ale este som sa stym nestretol aby sa vylupovalo zrkadlo. Co ja viem tak aspon na GIV a Bora (aj ked viem ze je to forum SHARAN...)sa zrkadlo rozobera inak. Cely plastovy kryt sa vytahuje smerom hore.Ale predtym je nutne odistit poistku cez dierku v spodnom plastovom kryte. Citajte na GIV/BORA FAQ ... odkaz

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Tomm píše:
baciluss píše:Ahoj...sice mam Boru ale verim ze rozdiel tam nebude. Rozober zrkadlo a pomeraj ci ti ide do dratov stava. Ked ano pomeraj vyhrievaci element a ked nie pozri uzemnenie dratu. Pripadne budes musiet hladat zavadu niekde v kabloch.Ale najskor este pozri vsetky konektory suvisiace s tym zrkadlom.
Nevim jestli je to stejne jak u golfu a pasiku - tedy rizene komfort-systemem. Pokud jo, tak pri prerusene topne spiralce ve skle zrcatka je vyhrivani odpojeno a stava tam nepotece ani kdyz se zapne vyhrivani. Prvne se musi vymazat chyby na diagnostice, az potom zkouset merit stavu. Tak aby nekdo nehleda problem tam kde neni.
No ale ked nema hned moznost ist na diagnostiku a chce sa v tom povrtat tak si myslim ze tym nic nepokazi. :!: A inak ja som nedavno menil zrkadlo a odpojene som zapol vyhrievanie...po prilozeni meraku tam stava bola a doteraz to funguje. AKO TO :?: Ved ci uz je odpojeny kontakt alebo prerusena spirala je to to iste nie?

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“