STĚRAČE, PŘEDNÍ: jaká ramínka, jaké stěrače?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
slavama
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.01.2010 14:01
Bydliště: nedaleko Jičína

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: jaká ramínka, jaké stěrače?

Příspěvek od slavama »

Tak jsem si objednal sterace na svoji alhambru 2000. Jeste rikam ze to musi byt uchyceni hook 12, prodavac ze chce VINko, podle nej ze je to stopro. Prisly mi sterace Sheron, na obalu napsano ze je vcetne adapteru primo pro SAGy vsech vekovych kategorii do 2010. Po nekolika neuspesnych pokusech je tam dostat ( raminko sirsi nez uchyceni na adapteru) jsem volal prodejci ze jsou spatne a chci je vratit :negative: . Ouha, tento typ je primo pro tyto vozy a mam tedy nejaka jina ramena protoze podle vin je to auto kdysi servisovane v italii.
Skoda ze to k nim mam tak daleko, za 4 stovaky mi ta cesta nestoji. Po pricteni tady jsem objednal compass, i s postou 347, tak uvidim.
Přílohy
68B209DF-D721-4AFE-9D24-81BE931C336F.jpeg

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: jaká ramínka, jaké stěrače?

Příspěvek od michall »

:D mno jo, výrobce stěračů myslí, že ... Prodavač myslí, že ... Některé SAGy měly ramínkové stěrače typu "hák" a některé bezramínkové s bočním úchytem, takže UNI stěrače jsou to jen na popisce.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: jaká ramínka, jaké stěrače?

Příspěvek od BigBang »

Běžnej je hák 9 mm, SAG je unikát s 12 mm. Já si takhle koupil stěrače ve slevě v tescu a po rozbalení jsem je zase šel vrátit, protože hák 9 mm a o nějakém adaptéru na širší nemohla být řeč. Když jsem jim to tam přinesl, tak na mě koukali jak na vraha, že chci vrátit peníze. Nemůžu přeci za to, že na obalu je uvedeno totéž, co u slavama...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
slavama
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.01.2010 14:01
Bydliště: nedaleko Jičína

Re: STĚRAČE, PŘEDNÍ: jaká ramínka, jaké stěrače?

Příspěvek od slavama »

Ma to jeste dohru, nakonec rekli ze pokud neni rozdelane baleni tak to vezmou zpet. Jeden je samozrejme rozdelany, ale aspon neco, zaplati mi i postovne.
Slavek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“